Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška kosmetika

QUOTE(krize @ 2008 05 28, 13:00)
Meginuku kol kas nera, bet bus labai greitai, tai jei dar siek tiek palauktumete, informuotume kur ir kada jie pasirodys (greiciausiai bus kokiame nors zurnale, galbut pavyks susitarti su Eurovaistinemis, kad ir pas juos padalintu).

lauksiu žinių 4u.gif
(aišku jei su savo tokiu nekantrumu išlauksiu nenusipirkus visos pakuotės lotuliukas.gif )
Atsakyti
Gal kas galetu pasidalinti ispudziais apie krema, skirta kovoti su celiulitu? Koks poveikis? Sildo/saldo? Drekina? Nesitrina masazuojant?
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2008 05 28, 14:36)
Gal kas galetu pasidalinti ispudziais apie krema, skirta kovoti su celiulitu? Koks poveikis? Sildo/saldo? Drekina? Nesitrina masazuojant?

čia kuris? šitas?
user posted image
Celiulitinės odos kremas, 150ml su gebenėmis ir jūrų dumbliais
pas mane tik šiek tiek senesnė pakuotė ax.gif kaži kodėl? nors pirkau prieš savaitę maximoj 4u.gif sutepiau jau 3 tiūbeles, dabar ketvirta- man labai patinka thumbup.gif gerai susigeria, neliaka lipnumo jausmo, celiulitas apmažėjo, bet...aš tepu 2 kartus dienoj, + msažuojuosiu masažuokliu + mažinu maisto porcijas, reguliuoju mitybą, bet rezultatas šioks toks yra....šiaip- pirksiu ir toliau, galiu rekomenduoti. mirksiukas.gif

Krize 4u.gif ačiū 4u.gif

p.s nešildo, nešaldo, gerai drėkina, nesigumuluoja, super gerai susigeria, pasitepus nesijaučia ir skaniai kvepia thumbup.gif faktiškai nė vieno minuso mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Švelnutėlė: 28 gegužės 2008 - 20:46
QUOTE(Švelnutėlė @ 2008 05 28, 20:45)
Krize  4u.gif ačiū 4u.gif


Uz ka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2008 05 28, 12:27)
gal kas žinot kur gauti mėginukų Rasos kremukų jautriai odai? smile.gif nes jau atsibodo pirkti pilną kremų pakuotę ir paskui nepanaudoti,nes netinka  doh.gif


Yra kitas variantas: šiom dienom keliuose Droguose dirba "Rasos" konsultantės, kurios pristato jautriai odai skirtus produktus. Jos su savimi turi testerių, bent jau vieno produkto ir galima bandyti.
Kaune - Laivės 110, šiandien ir rytoj 16-19 val, šeštadienį 12-15 ir kitą savaitę tom pačiom savaitės dienom ir valandom
Vilniuje - Europos PC, tokiu pačiu laiku
Klaipėdoje - Akropolio Droge, tokiu pačiu laiku
Atsakyti
QUOTE(krize @ 2008 05 29, 08:45)
Uz ka?  g.gif

4u.gif na, už gerą produkciją, už tai, kad rūpi vartotojų norai, atsiliepimai, už norą tobulėti toliau 4u.gif smagu, kad ir Lietuvoje yra tokių kompanijų first.gif
Atsakyti
QUOTE(Švelnutėlė @ 2008 05 28, 21:45)
čia kuris? šitas?
user posted image
Celiulitinės odos kremas, 150ml su gebenėmis ir jūrų dumbliais
pas mane tik šiek tiek senesnė pakuotė ax.gif kaži kodėl? nors pirkau prieš savaitę maximoj 4u.gif sutepiau jau 3 tiūbeles, dabar ketvirta- man labai patinka thumbup.gif gerai susigeria, neliaka lipnumo jausmo, celiulitas apmažėjo, bet...aš tepu 2 kartus dienoj, + msažuojuosiu masažuokliu + mažinu maisto porcijas, reguliuoju mitybą, bet rezultatas šioks toks yra....šiaip- pirksiu ir toliau, galiu rekomenduoti. mirksiukas.gif

Krize  4u.gif ačiū 4u.gif

p.s nešildo, nešaldo, gerai drėkina, nesigumuluoja, super gerai susigeria, pasitepus nesijaučia ir skaniai kvepia thumbup.gif faktiškai nė vieno minuso mirksiukas.gif



Aciu uz informacija 4u.gif Itikinot, pirksiu lotuliukas.gif
Atsakyti
O as nusiprkau stai sios serijosuser posted image gaminu.
turiu pieneli, tonika ir krema su issipletusiais kapiliarais.
tai dar naudoju tik kelios dienos bet kolkas viskas kaip ir gerai ir pirmas ispudis tikrai neblogas wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dydy88: 30 gegužės 2008 - 07:52
QUOTE(Švelnutėlė @ 2008 05 29, 19:53)
4u.gif na, už gerą produkciją, už tai, kad rūpi vartotojų norai, atsiliepimai, už norą tobulėti toliau 4u.gif smagu, kad ir Lietuvoje yra tokių kompanijų first.gif

Tai cia ne man asmeniskai reikia dekoti, prie viso to dirba beveik 50 zmoniu komanda cool.gif (cia visas BIOK kolektyvas). Ir be visos sitos "komplektacijos" nepasiektume tokiu rezultatu ax.gif
Nenoriu prisiimti nuopelnu sau, todel dekoju uz gerus zodzius viso kolektyvo vardu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krize @ 2008 05 30, 08:55)
Tai cia ne man asmeniskai reikia dekoti, prie viso to dirba beveik 50 zmoniu komanda cool.gif (cia visas BIOK kolektyvas). Ir be visos sitos "komplektacijos" nepasiektume tokiu rezultatu  ax.gif
Nenoriu prisiimti nuopelnu sau, todel dekoju uz gerus zodzius viso kolektyvo vardu. 4u.gif

tai tada visiems perduokit mirksiukas.gif
o man iškilo klausimas, kokių šalių rinkoje figūruoja BIOK vardas? į Skandinaviją nebandot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krize @ 2008 05 28, 15:00)
Meginuku kol kas nera, bet bus labai greitai, tai jei dar siek tiek palauktumete, informuotume kur ir kada jie pasirodys (greiciausiai bus kokiame nors zurnale, galbut pavyks susitarti su Eurovaistinemis, kad ir pas juos padalintu).

Ir aš labai laukiu mėginukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Švelnutėlė @ 2008 05 30, 16:49)
tai tada visiems perduokit mirksiukas.gif
o man iškilo klausimas, kokių šalių rinkoje figūruoja BIOK vardas? į Skandinaviją nebandot? 4u.gif

Butinai perduosiu drinks_cheers.gif
BIOK kosmetikos galima rasti Latvijoje, Estijoje, JAV, JK, Gruzijoje. Skandinavijos kol kas sitame sarase nera, bet tai nereiskia, kad niekada ir nebus mirksiukas.gif
Atsakyti