Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška kosmetika

QUOTE(Lena.lt @ 2008 06 06, 15:18)
Siandien pirkau Margaritos gaivinamaji tonika. Vakare isbandysiu, veliau parasysiu atsiliepimus.  smile.gif


Tonikas patiko, bet geresnis man buvo AA rozines serijos lenkiskas.
Atsakyti
Is Biok firmos esu istikima pieneliams veidui valyti,jau n metu juos naudoju ir esu jais patenkinta thumbup.gif Kiekviena karta pabaigus pagalvoju,kad gal reiktu isbandyti kazka naujo,kitos firmos,bet pati nepajuntu kaip ir vel nusiperku Margarita arba Smilga biggrin.gif Labai geras kainos ir kokybes santykis,ok daugiau reikia bigsmile.gif
Dabar zadu isigyti drekinanti kremuka su hialurono rugstim,manau vasarai butu pats tas rolleyes.gif
Atsakyti
dabar naudoju margaritos medetku tonika ir jis man visai patinka, malonus odai ax.gif
Atsakyti
o as naudoju ji ir man jausmas, kad birzgala tik tepu g.gif jokio efekto nejauciu schmoll.gif
Atsakyti
o kaip jums drekinamoji kauke? Noreciau ja isigyti..
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 06 08, 14:52)
o kaip jums drekinamoji kauke? Noreciau ja isigyti..


A visai gera, neriebina veido. Bet aš ją tik neseniai turiu, įdomu bus kaip ji žiemą g.gif




Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 06 08, 15:55)
A visai gera, neriebina veido. Bet aš ją tik neseniai turiu, įdomu bus kaip ji žiemą  g.gif


tai tada neturetu ir poru kimsti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 06 08, 15:29)
tai tada neturetu ir poru kimsti bigsmile.gif


Nu nia, porų nekemša, dar kaip tik šiek tiek pašviesina patį viršų, ale greit ir vėl užtamsuoja, jei nieko papildomai netepu rolleyes.gif




Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 06 08, 16:32)
Nu nia, porų nekemša, dar kaip tik šiek tiek pašviesina patį viršų, ale greit ir vėl užtamsuoja, jei nieko papildomai netepu  rolleyes.gif


Dekui, prieblandos zodis paskutinis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 06 07, 16:59)
patinka margaritos šampūnas brunetėms ir rasos purškiklis plaukams su šilko baltymais. dar turėjau rasos molio kaukę - nepatiko schmoll.gif



As taip pat dziaugiuosi rasos purškikliu plaukams su šilko baltymais.
Atsakyti
dabar bandziau margaritos balzama su soju lecitinu. niu ka galiu pasakyti... blink.gif siaip plaukus po jo labai sunku issukuoti, nesijaucia jokio poveikio. bet kai isdziovini plaukucius, lyg ir svelnus. bet tikejausi, jog bus geresnis verysad.gif
Atsakyti
Uztat gera zodi galiu pasakyti apie RASOS ranku krema, tiesiog nuostabus kremukas 4u.gif atstate mano serpetuojancia oda.

taip pat pienelis is jautrios serijos irgi superinis wub.gif tinka mano misriai odai.nuvalau juo makijaza ir kartais vietoj kremo pasitepu. wink.gif svelnus, neriebus ir greit susigeria.

mama patenkinta brandzios odos kremu nuo rauksliu ( irgi serija RASA). jai mazai kremu tinka, bet sitas idealiai tiko, naudoja jau 2 bonkute, veidas pagrazejes smile.gif

greit planuoju pirkt margaritos alaus sampuna - man geriausias is visu. bet su balzamais neeksperimentuosiu, nepatiko man vienas,tai ir kitu nepirksiu smile.gif

ateityje dar noriu isdandyti koki rasos drekinanti kremuka, bet bijau kad riebins oda.
Atsakyti