Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška kosmetika

QUOTE(Viktuteee @ 2008 06 29, 14:19)
Man po valančių kaukių reikia drėkinimo  g.gif Esu bandžius "Rasos" valančią - tai nieko gero, todėl ir abejoju dėl šitos  g.gif

man irg valanti senoji sh buvo, o naujaja drekinacia sese bande sake nieko gero... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 06 25, 12:20)
Gal zinote, kur galima rasti Rasos sveitikli su apelsinu pluostu, kad butu nuolaida? g.gif

Apie nuolaidas galima sužinoti čia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ida66 @ 2008 06 30, 18:44)
Apie nuolaidas galima sužinoti čia.  mirksiukas.gif


dekui, nezinojau tokio dalyko g.gif g.gif
Atsakyti
kažin ar dar yra prekyboj rasos nenuplaunamo plaukų balzamo su šilko baltymais? ieškojau droge bet neradau unsure.gif gal nebegamina mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(krize @ 2008 06 11, 17:00)
Sveikos mergaites 4u.gif
BIOK Laboratorija kuria naujus produktus probleminei odai ir iesko bandytoju savanoriu is VILNIAUS. Jei Jusu oda linkusi i riebuma, ar paprastuosius spuogus ir noretumete isbandyti probleminei odai skirtus produktus, labai prasau, kontaktus man i AZ  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O kada jau pasirodys ši produkcija? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cimicimiliukuku @ 2008 07 01, 19:36)
kažin ar dar yra prekyboj rasos nenuplaunamo plaukų balzamo su šilko baltymais? ieškojau droge bet neradau  unsure.gif  gal nebegamina  mastau.gif


Gamina. Ir Droguose turi būti, gal kur perkėlė ar nukišo? Tikrai yra didelėse Maximose ir Hyper Rimi, taip pat Kosmadoj, Eurovaistinėj ir kt.
Atsakyti
ką tik išbandžiau rasos emulsinį veido šveitiklį, pirmas ispūdis geras bigsmile.gif
oda švelni, nesudirgino, T zonai per silpnas, bet jautriai odai kaip tik ax.gif

o vat nusivalius makiažą su rasos jautriai odai skirtu pieneliu, paskutiniu metu pradėjo labai traukt odą, kas čia jam pasidarė g.gif anksčiau po pienelio nieko galėjau netept
Atsakyti
Naujos Margaritos duskes schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lilja @ 2008 07 01, 20:22)
O kada jau pasirodys ši produkcija?  ax.gif

Siu metu rudeni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2008 07 08, 09:16)
Naujos Margaritos duskes  schmoll.gif

kuria naudojai ir kodel nepatiko?
Atsakyti
QUOTE(krize @ 2008 07 08, 10:42)
Siu metu rudeni  4u.gif

Ačiū 4u.gif labai laukiu ax.gif
Atsakyti
Nuuuuu, as cia gal truputi ne i tema, gal ir i tema... biggrin.gif Pati lietuvisku kosmetikos priemoniu nenaudoju (paauglysteje tik esu bandziusi, kai neturedavau pinigeliu brangesniam produktui), bet as ne apie tai... Vat, mano kirpeja buvo neseniai kazkokiuose kursuose, kuriuose suzinojo apie viena tyrima, kurio metu buvo isbandyta labai daug ivairiu sampunu, norint issiaiskint, kurio sudedamosios dalys reikalingiausios ir naudingiausios plaukams, t.y., kuris sampunas turi daugiausia tokiu ingredientu, ir pasirodo, kad pats geriausias sampunas pagal savo sudeti yra Margaritos alaus sampunas ir dar kazkoks vienas, berods rusiskas, kurio pavadinimo neprisimenu...
Taigi, lietuviskos kosmetikos myletojos, noriu jus pasveikinti biggrin.gif valio, valio, valio!
Atsakyti