Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška kosmetika

QUOTE(olga_klp @ 2008 06 10, 00:26)
Uztat gera zodi galiu pasakyti apie RASOS ranku krema, tiesiog nuostabus kremukas  4u.gif  atstate mano serpetuojancia oda.

taip pat pienelis is jautrios serijos irgi superinis  wub.gif  tinka mano misriai odai.nuvalau juo makijaza ir kartais vietoj kremo pasitepu. wink.gif svelnus, neriebus ir greit susigeria.

mama patenkinta brandzios odos kremu nuo rauksliu ( irgi serija RASA). jai mazai kremu tinka, bet sitas idealiai tiko, naudoja jau 2 bonkute, veidas pagrazejes  smile.gif

greit planuoju pirkt margaritos alaus sampuna - man geriausias is visu. bet su balzamais neeksperimentuosiu, nepatiko man vienas,tai ir kitu nepirksiu smile.gif

ateityje dar noriu isdandyti koki rasos drekinanti kremuka, bet bijau kad riebins oda.


Balzamas su sojų lecitinu ir man nepatiko, o vat alaus visai kas kita - vakar subaigiau vieną bonką, bet vietoj jos jau stovi nauja tokia pati rolleyes.gif

Iš drėkinančių man patinka Rasos jautriai odai, neriebina odos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 06 10, 08:36)
Balzamas su sojų lecitinu ir man nepatiko, o vat alaus visai kas kita - vakar subaigiau vieną bonką, bet vietoj jos jau stovi nauja tokia pati  rolleyes.gif

Iš drėkinančių man patinka Rasos jautriai odai, neriebina odos  smile.gif



vat irgi norejau alaus balzamo, bet kadangi jo nebuvo tai pasiemiau su soju lecitinu doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2008 06 08, 10:52)
o as naudoju ji ir man jausmas, kad birzgala tik tepu g.gif jokio efekto nejauciu schmoll.gif

o man tai daug kartu geresnis thumbup.gif thumbup.gif uz paskutini karta naudotus sebamed tonikus, jau nekalbu apie garnier. O be to sudetis labai gera, net 7 zoleliu extraktai bigsmile.gif , kai tuo tarpu uzsenietiskuose tik sintetika. O ir kaina sio toniko palyginti su kitu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatinha2: 10 birželio 2008 - 19:15
mielos merginos,ne[pykit, truputi ne i tema as,bet bukit geros pasakykit kas cia per puslapis,ar dar kazkas "BRASKES"?? jus is cia vis siunciates kosmetika.
Atsakyti
QUOTE(Monali` @ 2008 06 10, 20:55)
mielos merginos,ne[pykit, truputi ne i tema as,bet bukit geros pasakykit kas cia per puslapis,ar dar kazkas "BRASKES"?? jus is cia vis siunciates kosmetika.


Nu geroookai ne į temą biggrin.gif yra forume toks išmislas "Paieška", o šiaip braškės tai www.strawberrynet.com, apie tai yra atskira tema rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 23, 16:06)
O man patinka naujasis kuno losjonas su silku..Ideciau foto,bet biok puslapyje neradau verysad.gif

man patinka nenuplaunamas balzamas plaukai tikrai atsigauna mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(illiusion81 @ 2008 05 23, 19:28)
naudoju margaritos duso zele su alavijais thumbup.gif  labiausiai patinka kvapas- toks miskinis laukinis wub.gif  nes negaliu pernest visokiu sintetiniu kvapu- ale vaisiai, geles ir kiti ax.gif  o sitas tikrai neikyrus kvapas- bet gal kazkam ir nepatiktu- man sis kvapas toks unisex- tinkamas ir vyrams manyciau blush2.gif  idomu butu pabandyt ir su saltalankiais duso zele, bet kad man tas puslitris niekaip nesibaigia lotuliukas.gif

kvapas neikyrus ir tikrai to kiekio iiiilgam pakanka rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(litavkasam @ 2008 05 24, 10:36)
Mano mylimiausias dabar - Stangrinamasis kūno kremas su ženšeniu ir jūrų dumbliais wub.gif  Vienintelis kurio kažkokį gerą poveikį jaučiu - kažkiek tikrai stangrina. Dar man patinka, kad su dozatoriumi  rolleyes.gif Labai labai super thumbup.gif

reiks isbandyt bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pjaf @ 2008 05 24, 07:42)
na o mums su dieduliu kol kas labiausiai margaritos sampunai, su dilgelem, kvieciais ir alaus ax.gif
netgi pavyko atsisakyt kasdienio galvos plovimo, o dieduliui ner pleiskanu 4u.gif

thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Švelnutėlė @ 2008 05 24, 11:15)
drinks_cheers.gif aš pasinaudojau maximos nuolaida dabar ir įsigijau maitinamąjį kremą- taigi dabar turiu maitinamą jį ir drėkinamąjį....pirmuoju tepuosi nakčiai, o antruoju dieną, pagal poreikį, nes mano oda labai sausa....jau dvi dienos kaip tepuosi ax.gif da\niausiai jeigu kas, jau po 2 dienų mane smatkiai išberia ir šiaip pasirodo, ar tinka, ar netinka kremas. Pakolkas viskas thumbup.gif ir laikau kumščius, kad tik šitas kremas man būtų tinkantis, nes jau nusibodo pirkailioti ir odą kankinti ir pinigus leisti blush2.gif
o pompelė man irgi užpompavo nekaip pirmą kartą, daar jau gerai blush2.gif tik man atrodo, kad bonkutė neatsisuka, o čia minusas, kai pasibaigs, vistiek palei pakraščius lieka kremuko, o čia nei atsuksi, nei išsimsi rolleyes.gif

man patinka margaritos kosmetika, nes pritaikyta butent musu klimatogyventoju odai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
BIOK Laboratorija kuria naujus produktus probleminei odai ir iesko bandytoju savanoriu is VILNIAUS. Jei Jusu oda linkusi i riebuma, ar paprastuosius spuogus ir noretumete isbandyti probleminei odai skirtus produktus, labai prasau, kontaktus man i AZ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O kuris sampunas dazytiem plaukam geresnis Rasos ar Margaritos?
Atsakyti
Nusprendziau isbandyt lietuviska kremuka ir as - Rasos jautriai odai. Kazkaip esu Margaritos bandzius, tai nepatiko. O Rasos sitas laabai labai thumbup.gif Tik pradejo siandien jo kvapas mane erzint... g.gif
Atsakyti
Labas pirkau Rasa drėkinamą paakių kremą ir nepasižiūrėjau, kad brandžiai odai. doh.gif Kokie atsiliepimai apie jį ir ar nieko jei dar mano oda tikrai ne brandi Norėjau apkeisti, bet Droge pasakė, kad prekių nekeičia ir čia dar geresnis kremas nei kitas žele pavidalo.Ka manot? blush2.gif
Atsakyti
didelis didelis pliusas alaus balzamui bigsmile.gif ir balzamo funkcija, ir purumas islaikytas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligita8352: 12 birželio 2008 - 22:30
QUOTE(Malena @ 2008 06 12, 17:53)
O kuris sampunas dazytiem plaukam geresnis Rasos ar Margaritos?


Man labiau patinka Rasos. Bet čia labai subjektyvi nuomonė, kiekvienos plaukas kitaip reaguoja mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jarida @ 2008 06 12, 19:21)
Labas pirkau Rasa drėkinamą paakių kremą ir nepasižiūrėjau, kad brandžiai odai. doh.gif Kokie atsiliepimai apie jį ir ar nieko jei dar mano oda tikrai ne brandi  Norėjau apkeisti, bet Droge pasakė, kad prekių nekeičia ir čia dar geresnis kremas nei kitas žele pavidalo.Ka manot?  blush2.gif


Paakių kreme daugiau aliejų, plius aktyvus ingredientas Matrixyl, kuris skirtas kovoti prieš raukšles. Nerekomenduočiau naudoti labai jaunoms, nebent paakių oda to reikalauja - gali labiau raukšlėtis dėl trumparegystės (prisimerki), rūkymo ir pan. Oda subręsta apie 25m, o nuo tada tik senėja doh.gif Iki 40-50 metų kremus su aktyviomis medžiagomis nereikia naudoti reguluriai, geriau su pertraukom.
Atsakyti