Įkraunama...
Įkraunama...

"Gustavo enciklopedija"

Gustavo laidelę žiūriu jau seniai. Labai mėgstu jo originalius piešinukus, daineles, savitą stilių. Matosi, kad žmogus daug širdies į savo darbą įdeda tongue.gif Laukiu kada mano dukrtė paaugs ir mudvi kartu galėsim leipt juokais iš Gustavo skaldomų bajerių biggrin.gif
Atsakyti
Ot laidelė thumbup.gif Nei vieno neigiamo atsiliepimo clap_1.gif Gustavas apsidžiaugtų paskaitęs šį forumą 4u.gif
Atsakyti
Labai puiki laidelė ir dieliems ir mažiems. Nors dar vaikų neturiu, bet pati mielai pasižiūrių šią laidą. Kartais net susikremtu pagalvojus, kad kai turėsių vaikų jau tikriausiai neberodis šios laidelės. Gal pradėt irašinėti serijas?
Atsakyti
prisidedu - mano teigiamiausi ir šilčiausi atsiliepimai apie šią laidelę. Ji vienintelė likusi be didesnių reklamų, akcijų, tokia humaniška ir edukacinė book.gif smartass.gif
Atsakyti
Geriausia laida Marijos žemėje smile.gif Ypač man patinka jo kulinarinės idėjos ir liaudiškos muzikos atlikimo maniera smile.gif
Atsakyti
MAN TAI GUSTAVO LAIDELE thumbup.gif
Atsakyti
SAUNUOLIS GUSTAVAS! Cia tikrai laida vaikam ir ju tevam!
Atsakyti
Vieną kartą vieno kleckiuko paklausiau, kokius kulinarus jis žino, tai vaikis net negalvodamas atsakė, kad Gustavas - geriausias kulinaras thumbup.gif man labai gražu, kai jis pagaminęs patiekalą kį paragauja ir nukrenta nuo kėdės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
VISKAM PRITARIU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DAIVESITA @ 2005 12 15, 11:18)
VISKAM PRITARIU  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Aš irgi. thumbup.gif Laidelė.
Atsakyti
ir man patinka ši laidelė. labai labai!! thumbup.gif
ir, iš tikrųjų aš, ją žiūrėdama, kartais sužinau naujų dalykų. arba jau seniai užmirštus prisimenu. biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš Gustavo žiūrėtoja ax.gif Super laidelė thumbup.gif
Atsakyti