Įkraunama...
Įkraunama...

"Gustavo enciklopedija"

Puiki, informatyvi, skoninga, protinga laida vaikuciam thumbup.gif Piesineliai tokie mieli wub.gif Jauciasi, kad nuosirdziai dirba laidos kurejai rolleyes.gif Tikiuosi, kol mano maziulis pauges, laidele issilaikys eteryje rolleyes.gif
Atsakyti
Gera laida, daugiau tokiu noretusi. Mes irgi visaeima ja ziurim ir taip kiekviena karta. ir idomu, ir linksma thumbup.gif
Atsakyti
Ir aš mielai žiūriu šią laidą 4u.gif - tikrai įdomu pažiūrėti ir suaugusiam. Tik va, kad ilgiau ji išsilaikytų, nes mažiui kol kas tik metukai ax.gif ...
Atsakyti
prisidedu prie Gustavo gerbeju biggrin.gif. daznokai abi su sesute jo laidele pasiziurim
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kiddo: 05 sausio 2006 - 21:57
Kiek Gustavo gerbėjų smile.gif. Ir aš jungiuos į būrį thumbup.gif . Kad tik nepradingtų, kol savo mažają paauginsiu iki žiūrėtojos lygio
Atsakyti
O mes kartu su vyru ziurom tongue.gif Sventas savaitgalio ritualas biggrin.gif O griuvimas paragavus valgio(kaip Gustvas)-megiamas juokelis lotuliukas.gif Labai vaikam patinka ir padeda greiciau susidraugaut thumbup.gif Liuks laidele
Atsakyti
Mano mazam ne metu nera - todel teliko ziuret niu niu schmoll.gif bet kai uzgroja Gustavo laidos muzika - labai jau sunerimsta vaikinas ax.gif leidziu vienu akies krasteliu pasiziuret blush2.gif
Atsakyti
Mes taip pat visa šeima žiūrim Gustavą. Dukrelė užsirašo kokį receptą, o paskui kankina tėtį , kad padėtų jai pagaminti. Geriausias momentas lotuliukas.gif mmmmm ir krenta Gustavas nuo kėdės. Mano dukrytės bando tai atkartoti biggrin.gif Žodžiu, puiki laida thumbup.gif
Atsakyti
Ir mums ši laida thumbup.gif
Atsakyti
Mano mylimiausia vaikiska laidele thumbup.gif
Atsakyti
Tokia vienintėlė vaikiška normali laidelė išlikus, neskaitant TeleBimbam. Daug įdomios info, super receptai ir t.t. Šiaip kiek pastebėjau visą vaikų programą visokie songokai užgrobę, siaubas ten o ne filmukai, naudos iš tokių didelis 0.
Atsakyti
Mano vyresneliui labai patinka si laidele. Ir kiek ten naudingu dalyku pasakoja vaikams: apie gaisra, pereja. Sauni laida linkiu jai gyvuoti ir gyvuoti!
Atsakyti