Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų scenarijus,kad šventė

QUOTE(inrinke @ 2008 06 10, 11:56)
Man labai patiko krikstateviams uzduotis su vardais: reikia sudeti vaikucio varda is daiktu, kurie prasideda tam tikra raide thumbup.gif Pvz. JONAS- javinukas+obuolys+nosine+apelsinas+saga. Isivaizduoju, kad labai smagu thumbup.gif  Tada galima apdovanoti krikstatevius atminimo dovanelem... 4u.gif

gal ir nieko bet is kur kriksrateviat turetu imti tuos daiktus (jaigu mes pvz.planuojam svest gamtoi) ar tuos daiktus reiketu pasiruost is anksto g.gif
Atsakyti
As manau, kad tuos daiktus turetu tevai pasiruosti isanksto bigsmile.gif , nes jei nepasiruosi, tai kazin ar spontaniskai pavyks igyvendinti sumanytas idejas g.gif , nors kartais dar geriau iseina ax.gif .
Atsakyti
jo, žaidimams turbut tevai turėtų daiktus paruošti, nes paskui kiaulystės dėsnis pasitvirtins ir būtinai kažko pritruks...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Sekmadienį patapsiu krikštamote rolleyes.gif Užsakiau tortą, susirašiau, ką močiutėms ir seneliams nupirkti, pažadus pasirašiau, rūbelius Vilmutė pasiuvo wub.gif Papasakokit apie pažadų žaidimą, kažkur buvau mačius, kad išsitraukia kas nors, pavyzdžiui, gaublį, tai reiškia, kad pasaulį aprodyt turės ir panašiai ax.gif Ale neišneša man fantazija, gal galit daugiau pavyzdžių duoti blush2.gif
Dar galvoju padaryti žaidimą apie mažiuką, kur dovanas teisingai atsakę gaus, praeitoj temoj lygtais prisirankiojau dovanų reikšmių g.gif
Viena baimė man, kad teks viską rusiškai vesti, nes ten šeimyna rusakalbiai unsure.gif
Atsakyti
Sveikute biggrin.gif . Gal sios reiksmes tiks ir patiks ax.gif Siulai- ismokyti siuti, kortu kalade- losti kortomis ar jomis burti, litas- finansu patarejas, piestukai- piesti, masinyte- vairuoti, sautuvelis- medzioti, kamuoliukas- kase zaisti.... Labai daug galima prigalvoti. Sekmes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalė @ 2008 06 08, 23:39)
Gal kils kam kokiu ideju. Cia tai, ka mes darem savo maziuko krikstynoms. cia

labai originalu thumbup.gif
Atsakyti
Nezinau, sugalvojau dar stikliuka, taurele- ismokys saikingai vartoti svaigiuosius gerimus ax.gif . Tik abejoju, ar tinka siai progai? g.gif Siaip lyg ir juokingai butu... blush2.gif
Atsakyti
Mergaites gelbekit mane cray.gif ,nes atsiduriau aklavietej su ...soskiu paieskom 2.gif .Sugalvojus esu zaidima kai teciai tures parungtyniauti kuris greiciau isgers alu is butelio per uzmauta vaikiska soskiuka.Tik va pasirodo,tokiu soskiuku kurie uzsimautu ant butelio nerasta cry.gif .Perlekiau paprastas vaistines-nera,rusu vaistines-nera,net i veterinarijos vaistine vyra buvau nusiuntus-nera.
Gal kuri kur matete?Nes nelabai tikiu,kad ju isvis jau nebera.Buciau labai deKinga uz info flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 11 birželio 2008 - 11:04
inrinke, super idėjos thumbup.gif wub.gif Jūsų su vyšniux sudėjus, gausis puikus žaidimas wub.gif
Atsakyti
Dar viena ideja,kad svente liktu nepamirstama,vakarui atejus i dangu paleisti vaikucio zvaigzdyna.Labai susizavejau siais dangaus zibintais,todel laukiu nesulaukiu kaip jie atrodys kylantys danguj wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 11 birželio 2008 - 12:58
Dekui blush2.gif . Is tiesu, manau, puikiai turetu atrodyti vaikucio zvaigzdynas thumbup.gif . Sakykit, kur tokiu galima isigyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 06 11, 12:03)
Mergaites gelbekit mane  cray.gif ,nes atsiduriau aklavietej su ...soskiu paieskom 2.gif .Sugalvojus esu zaidima kai teciai tures parungtyniauti kuris greiciau isgers alu is butelio per uzmauta vaikiska soskiuka.Tik va pasirodo,tokiu soskiuku kurie uzsimautu ant butelio nerasta cry.gif .Perlekiau paprastas vaistines-nera,rusu vaistines-nera,net i veterinarijos vaistine vyra buvau nusiuntus-nera.
Gal kuri kur matete?Nes nelabai tikiu,kad ju isvis jau nebera.Buciau labai deKinga uz info  flirt.gif

mačius esu paprastų soskių pirkti prekybos centruose... Po dvi supokuotos būna... Kur ant buteliukų dedasi tokios... Pabandykit pažiūrėt prekybos centruose...
Atsakyti