Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų scenarijus,kad šventė

QUOTE(inrinke @ 2008 06 11, 13:59)
Dekui blush2.gif . Is tiesu, manau, puikiai turetu atrodyti vaikucio zvaigzdynas thumbup.gif . Sakykit, kur tokiu galima isigyti? ax.gif

Pries gerus pora menesiu viena forumiete juos uzsakinejo ir parsiunte kazkur is 'kinu krasto',nes Lietuvoj sako jie brangus.Siaip turiu jos skypo nr.jei domina galit pasiteirauti ar dar tebeuzsakineja ax.gif
Man vnt.jei neklystu 9 lt.kainavo.
Papildyta:
QUOTE(vitaliux @ 2008 06 11, 14:00)
mačius esu paprastų soskių pirkti prekybos centruose... Po dvi supokuotos būna... Kur ant buteliukų dedasi tokios... Pabandykit pažiūrėt prekybos centruose...

Aciux laaabai oro_buckis.gif bandysiu tada,koki Akropoli sturmuoti biggrin.gif ,nes mazesniuos tikrai nera verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 11 birželio 2008 - 13:08
Butu malonu suzinoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2008 06 11, 14:07)
Butu malonu suzinoti blush2.gif

Parasysiu i az mirksiukas.gif
Atsakyti
Puiku thumbup.gif
Atsakyti
Matau,kad laiko turiu,todel dar pazersiu ideju scenarijuj,nes pati kaip ir baigiu viska jau suruosti.Atejo eile pasidalinti su kitom biggrin.gif
Savo brangiems seneliams dovanosim va kokias prisiminimo dovanytes;
Mociutems po sauksta,skaniai kosytei virti
user posted image
Ir po pasaku knygele,nes kaip gi mociutes be pasakeliu biggrin.gif
user posted image

Papildyta:
Seneli turim jau tik viena,o jis tik viena anukyte,todel dovana,tokia laugh.gif
user posted image
tongue.gif
Papildyta:
Kiekvienam sveciui po kriksto zidinio uzdejimo dovanosim po sventinta ugnele,kuria sukure taip pat viena supermama.Beja,siom degtuku dezutem atsigrozeti negaliu,nes tikri meno kurineliai wub.gif
user posted image
Papildyta:
Na ir rungciu nugaletojai negali likti nuskriausti tai jiems pagal uzimama vieta ir medalis tongue.gif
user posted image
Atsakyti
Labai, labai grazus suvenyrai! thumbup.gif Manau, krikstynos bus saunios ir puikios thumbup.gif ! Musu krikstynos dar negreitai, uz poros menesiu, bet nesigailiu, kad jau pradejau ruostis. ax.gif Cia tiek puikiu ideju, tai kaip sugertukas viska stengiuosi isiminti. book.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2008 06 11, 14:47)
Labai, labai grazus suvenyrai! thumbup.gif Manau, krikstynos bus saunios ir puikios thumbup.gif ! Musu krikstynos dar negreitai, uz poros menesiu, bet nesigailiu, kad jau pradejau ruostis. ax.gif  Cia tiek puikiu ideju, tai kaip sugertukas viska stengiuosi isiminti. book.gif

Geda cia garsiai sakyt blush2.gif ,ale as jau nuo praeitu metu sio forumo geriausia drauge hihihi.gif .Bet pas mus trys sventes vienoj,tad ir ruosiuos trigubai rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ir aš čia vis skaitynėju wub.gif , tik pražiūrėjau kas galėtų man padėti dėl šaukštų ir ugnelių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inguliukas.s @ 2008 06 11, 15:09)
Sveikos  4u.gif

Ir aš čia vis skaitynėju  wub.gif , tik pražiūrėjau kas galėtų man padėti dėl šaukštų ir ugnelių  4u.gif

Ugneles dare Una-art,o saukstus deginau pas Jolantaš mirksiukas.gif kaip ir remelius su isakymais krikstateviams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 06 11, 12:15)
Ugneles dare Una-art,o saukstus deginau pas Jolantaš  mirksiukas.gif kaip ir remelius su isakymais krikstateviams  ax.gif

Būk auksas, pasiųsk, kaip su Jolantaš susisiekt blush2.gif Ji Kaune? blush2.gif Man reiktų, kad ji ant šaukštų rusiškai išdegintų g.gif blush2.gif Nu super šaukštai atrodo thumbup.gif

Tiesa, radau vaikų auklėjimo patarimus tėvams - jei norit, galiu įmesti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktoriukas: 11 birželio 2008 - 15:33
QUOTE(Viktoriukas @ 2008 06 11, 16:24)
Būk auksas, pasiųsk, kaip su Jolantaš susisiekt blush2.gif Ji Kaune? blush2.gif Man reiktų, kad ji ant šaukštų rusiškai išdegintų g.gif  blush2.gif Nu super šaukštai atrodo thumbup.gif

Taip,Kaune aleksote gyvena mirksiukas.gif
Va jos nuoroda
http://www.supermama...?...3&MID=57657
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 06 11, 13:34)
Taip,Kaune aleksote gyvena  mirksiukas.gif
Va jos nuoroda
http://www.supermama...?...3&MID=57657

Dėkui wub.gif Tu būsi mano gelbėtoja biggrin.gif O tu ir šaukštus pas ją pirkai, ar tik išdegino ji? blush2.gif
Atsakyti