Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 7

user posted image

koks grooozis negaliu. begam visos kratyti Greja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2008 10 24, 19:13)
tai prasom pasidalinti tokiu atveju! biggrin.gif

Tai kad neturiu kuom dalintis lotuliukas.gif

QUOTE(kotri_ @ 2008 10 24, 19:15)
Taip sitie presuoti kainuoja virs 400 lt, bet nepasakyciau, kad verti tokios kainos, bandziau, bet ispudzio didelio nepaliko

Bet presuoti turbūt kokioj sidabrinėj dėžutėj?
Kaip įprastiniai presuoti bent jau dėl to tokie brangūs g.gif
Atsakyti
panos, atsakykite man i klausima: koks yra skirtumas tarp presuotu ir "rutuliuotu" meteoritu? g.gif tos, kurios turi ir vienus, ir kitus - jauciate skirtuma?
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 10 24, 20:46)
panos, atsakykite man i klausima: koks yra skirtumas tarp presuotu ir "rutuliuotu" meteoritu? g.gif tos, kurios turi ir vienus, ir kitus - jauciate skirtuma?


Aš beige turiu tokius ir tokius smile.gif presuoti ne tokie blizgūs, šiek tiek daugiau parusvina, o rutuliukai iš pradžių kaip miltukais padengia, bet paskui susilygina su veiduku ir daugiau blizga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baste: 24 spalio 2008 - 19:50
Aš turiu presuotus Mythic ir Beige. Man jie thumbup.gif .
Kaune Kristianoj pažįstama konsultantė patarė pirkti presuotus dėl mažesnio blizgumo ir didesnio patogumo, t.y.kad nereiktų vargti, gaudant tuos mažulyčius gražuolius wub.gif . Tepu aš presuotuosius su BM kabukiniu šepetėlius, prieš tai truputėlį nukrėsdama, kaip ir mineralinę pudrą. Patikėkit, gaunasi jėgiškai.
Bet dabar naujuosius Butterfly reiks pirkti rutulinius, ir tai - vien dėl kainos doh.gif .
200lt dar galiu mokėti, bet jau 400 lt, tai schmoll.gif
Atsakyti
Sakykit,o i tu presuotu meteoritu nuostabiaja dezute ar galima deti papildymus?Ar isnaudojai ir viskas,ismeti?Nes maciau tu papildymu pirkti tai ir dabar galvoju kaip ten yra is tikruju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Goliukas @ 2008 10 24, 20:53)
Aš turiu presuotus Mythic ir Beige. Man jie thumbup.gif .
Kaune Kristianoj pažįstama konsultantė patarė pirkti presuotus dėl mažesnio blizgumo ir didesnio patogumo, t.y.kad nereiktų vargti, gaudant tuos mažulyčius gražuolius wub.gif .



nu kur gi jau ten rutuliukai mazi? blink.gif turiu mythic rutuliukus, tai jokiu problemu, patogu ax.gif nzn, gal todel, kad mythic (kitu dar nebnadziau), bet man jie jokio blizgumo neduoda g.gif schmoll.gif sulygina, paskaistina oda rolleyes.gif bet be blizgejimo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(inesaS @ 2008 10 24, 19:06)
Sakykit,o i tu presuotu meteoritu nuostabiaja dezute ar galima deti papildymus?Ar isnaudojai ir viskas,ismeti?Nes maciau tu papildymu pirkti tai ir dabar galvoju kaip ten yra is tikruju g.gif


O štai šito nežianau...dar. Nes manųjų apie pusę likę. Bet ryt reiks pasidėmėti g.gif .
Aš jokiu būdu nesakau, kad rutuliukai maži, aš juos tik taip meiliai vadinu mirksiukas.gif . Tiesiog, manau, taip konsultantė man patarė dėl patogumo.
O blizgesio tikrai nėra, tik skaistumas ir gaivumas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 10 24, 19:26)
kokie įvertinimai?  bigsmile.gif



QUOTE(baste @ 2008 10 24, 19:49)
Kokia kaina?



QUOTE(Ingeliukė @ 2008 10 24, 19:53)
Pasakok pasakok, koks įspūdis???  bigsmile.gif

Kaina 199Lt. Namuose, to blizgesio kuris parduotuveje labai matosi, nera. Pirmi ispudziai kazkas panasaus kaip sumaisius Mythic ir Beige. Bent jau man taip pasirode ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 24 spalio 2008 - 23:24
Eslauda, koks efektas ant odos naujuju perlu? Butu saunu, jei parodytum 4u.gif
Beje, lietuvaites, galite dziaugtis ir didziuotis, naujoji kolekcija jau LT, o Vokietijos Douglas'e dar nera bash.gif
Atsakyti
Šiandien besidažydama nusprendžiau kad beige man labiau patinka rutuliukais nei presuota,nors rutuliukai iš pradžių miltingai padengia bet veidukas skaistenis atrodo nei su presuotais ax.gif
Atsakyti
Kaune kristianose tu naujuju meteoritu dar nera, o taip noriu juos isbandyti verysad.gif
Atsakyti