Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 7

kas naudojate Perles de Velour - parasykite koks efektas. cia sitie kiek suprantu is retesniu, ir kogero Krst nerasciau?
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2008 10 28, 08:45)
Panos, gal galit paaiškint ką duoda veidui tie meteoritai? Na pvz kaip nuotraukoje antri iš kairės, tokie melsvi, žalsvi...? ax.gif  kaip suprantu jie tikriausiai jokios spalvos nesuteikia, tik skaistina veidą, nes rutuliukų spalvos labai įdomios...

Kiekviena spalva atlieka savo funkciją: rožinė suteikia odai sveiką atspalvį, žalia sumažina raudonį, rausvai violetinė puikiai atspindi šviesą, balta išryškina odos tonusą, auksinė ir kriaušės spalva suteikia švytėjimo.

Papildyta:
QUOTE(<aries> @ 2008 10 28, 09:36)
kas naudojate Perles de Velour - parasykite koks efektas. cia sitie kiek suprantu is retesniu, ir kogero Krst nerasciau?

mirksiukas.gif Jie limituoto leidimo, tai Kristianose neberasi schmoll.gif

QUOTE(KRISTELA @ 2008 10 01, 23:20)
Gold temptation LE - labai blizgus, toks vientisas perlamutras, sviesus siltas atspalvis - veidas kaip sniego karalienes biggrin.gif  idealus vakariniam makiazui arba tik kai kurioms vietoms paryskinti.
Perles de velour LE - vidutinio blizgumo, rausvai/ rusvo/ bordo atspalvio, oda atrodo labai vasariskai, lyg saulutes paliesta. Saikingai galima naudoti visam veidui, gausiau - skruostams.
Beige - vidutinio blizgumo, siltas gelsvai rusvas atspalvis. Tinka visam veidui. (pas mane beige sumaisyti su pink - gyvesnis, persikinis atspalvis)
Mythic - mazai blizgus, labai skaistina veida, duoda svytejima is vidaus. Saltas atspalvis, siek tiek sviesina.




Papildyta:
Dar apie Perles de Velours

QUOTE(ESLAUDA @ 2007 04 22, 22:50)
Perles de Velours visai netinka kaip bronzantas, nebent nori buti bordine kaip burokas ir dar blizgi kaip eglute  biggrin.gif  O zandukams tai jie super wub.gif


QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2007 09 04, 15:21)
o tie perles kur praeitos ziemos limited leidimo tai skaiciau kad visam veidui tai kaip burokas atrodysi jie labai neblogai tik skruostams


QUOTE(*leila* @ 2007 09 14, 13:09)
meteoritinausi kelis kartus tik,nes vasara,kai idegus tai rusvo atspalvio man nematyt,tik blizgumas stiprus...ypatingom progom-grazu,o kasdien-ne ne ne... 4u.gif

Atsakyti
mythic tikrai gera efekta duoda, tik,z inoma,a nt pudros biggrin.gif
vakar isemiau raud.rutuliukus, man labai ju truko g.gif
o tas blizgejimas kartais man per "astrus" dienai, o kartais - visai normalu, cia matyt, nuo nuotaikos biggrin.gif
Atsakyti
idomu, o jeigu as pati salto atspalvio, kazin, ar man tiktu gold? bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 10 28, 12:17)
idomu, o jeigu as pati salto atspalvio, kazin, ar man tiktu gold? bigsmile.gif  g.gif

tiks, nes ir Gold šalti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 10 28, 14:27)
tiks, nes ir Gold šalti  mirksiukas.gif

o as visad gold kratydavaus, nes galvojau, jog mano saltam veidui, tie auksiukai - ne pro kurs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 10 28, 12:29)
o as visad gold kratydavaus, nes galvojau, jog mano saltam veidui, tie auksiukai - ne pro kurs doh.gif

Tai kad jie daugiau duoda sidabrinio šaltumo veidui, nei aukso šiltumo ax.gif Nelabai ir suprantu, kodel jie pavadinti Gold schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 10 28, 13:51)
Tai kad jie daugiau duoda sidabrinio šaltumo veidui, nei aukso šiltumo  ax.gif  Nelabai ir suprantu, kodel jie pavadinti Gold  schmoll.gif



tai va butent, kad tas pavadinimas ir klaidina doh.gif nu reiskia, man mirtinai jau reikia ir goldu blink.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Baltija, stai tau balionas uz visa tiesa apie goldus biggrin.gif 4u.gif ir dar vienas 4u.gif
Atsakyti


Gold

QUOTE(Apvalute @ 2008 04 07, 20:15)



QUOTE(Vitulka @ 2008 05 07, 22:23)

vo čia su Gold
user posted image



QUOTE(Baltija @ 2008 05 08, 08:17)
čia mano su Gold  ax.gif

user posted image



Atsakyti
QUOTE(wild @ 2008 10 27, 21:49)
...nespėjau sunaudoti meteoritų - liko daug jų....o galiojimo laikas baigsis netrukus. Kaip manote, kiek dar laiko po galiojimo datos pasibaigimo dar būtų galima jais naudotis? Ar iškart mest?


O kur radot galiojima? As kazkaip perdaug i tai nekreipiu demesio - visgi ne skystis koks ir tu bakteriju ten gal nelabai prisiveis (tuo labiau tinkamai priziurint sepetelius). Na o ypac kokiu limituoto leidimo, tai jau tikrai greit neisnaudosi, nes dauguma tinkami ne kasdienai. ax.gif

QUOTE(Elegant @ 2008 10 28, 09:45)
Panos, gal galit paaiškint ką duoda veidui tie meteoritai? Na pvz kaip nuotraukoje antri iš kairės, tokie melsvi, žalsvi...? ax.gif  kaip suprantu jie tikriausiai jokios spalvos nesuteikia, tik skaistina veidą, nes rutuliukų spalvos labai įdomios...


Efektas geriausiai matosi ant meteoritu pagalveliu wink.gif O siaip Baltija jau pasake, ka kas duoda. Tik jei klauset ne apie pirmuosius nuo kaires, o apie antrus, tai ten auksiniai/sidabriniai/dramblio kaulo rutuliukai dominuoja - turbut nuo seselio tik atrodo melsvi ar zalsvi.
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 10 28, 15:06)

bet man rodos, cia labiau vakriniam makiazui tas sidabriukas ant veido.ar jus dieniniam naudojat ta gold? speju, modeliuojat tik skruostus? mirksiukas.gif
apvalute, toj foto lupos thumbup.gif kuo pateptos?
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 10 28, 15:23)
bet man rodos, cia labiau vakriniam makiazui tas sidabriukas ant veido.ar jus dieniniam naudojat ta gold? speju, modeliuojat tik skruostus? mirksiukas.gif
apvalute, toj foto lupos thumbup.gif  kuo pateptos?


As 'Gold' naudoju ir dieniniam (vakariniam tai puikiai tinka ir visam veidukui) - diena tepu dazniausiai juos ant kokiu matiniu skaistalu, kad siek tiek pablizgint skruostus, o kartais tik juos vienus tepu, bet irgi ant skruostu. Vos keli bruksniukai, tai tik tokio gaivumo duoda, nera labai blizgu. smile.gif
Atsakyti