Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 7

turejau pink - patiko, tik tuo metu man netiko, manau vel juos isigyt, tik nezinau kuria firma - presuotus ar rutuliukus doh.gif
Atsakyti
as is pinku isemiau bordinius burbuliukus, gavosi toks persikinis rausvumas
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 10 30, 22:52)
kuriuos? as tai beige turiu bet dar galvoju gal apie pinkus nes is presuotu viena mamyte juos iskyre kaip geriausius tai knieti isbandyti blush2.gif

As isigijau Beige presuotus, nes Mythic turiu rutuliukus smile.gif Man irgi idomu butu isbandyti pinkus, nes dezutej labai grazi spalvyte atrode, tikrai ne per ruzava bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(KRISTELA @ 2008 10 31, 00:04)
Pinkus siulyciau toms, kurioms is esmes tinka rozine spalva, roziniai skaistalai ir pan. , nes cia skaiciau tokiu nuomoniu kad ir Mythic veida per daug rausvina doh.gif  na ir ziurint kaip naudoti - jie daugiau tinkami skruostams ir veidui modeliuoti, o visam veidui geriau tik plonai, nepadauginti, nes busit rozines kaip parseliai biggrin.gif

O siaip tinkamai naudojant, tai tikrai nuostabus dalykas - veidas bus kaip kudikelio wub.gif

Na va, sugundei isbandyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTELA @ 2008 10 31, 01:04)
Pinkus siulyciau toms, kurioms is esmes tinka rozine spalva, roziniai skaistalai ir pan. , nes cia skaiciau tokiu nuomoniu kad ir Mythic veida per daug rausvina doh.gif  na ir ziurint kaip naudoti - jie daugiau tinkami skruostams ir veidui modeliuoti, o visam veidui geriau tik plonai, nepadauginti, nes busit rozines kaip parseliai biggrin.gif

O siaip tinkamai naudojant, tai tikrai nuostabus dalykas - veidas bus kaip kudikelio wub.gif

drinks_cheers.gif del burbuliuku kad taip jie rozini atspalviuka suteikia o stai viena mamyte kuri naudoja presuotus sake kad nea visiskai jokio riuzavumo tik labai paskaistina pagyvina veiduka ir isskyre juos kaip geriausius is presuotu ax.gif tai db labai knieti isbandyti blush2.gif
Atsakyti
atėjau su atsiliepimais apie naujuosius meteoritus bigsmile.gif
žinokit super efektas thumbup.gif
vientisas švytėjimas, blizgučiai lb maži, veidas kaip nupoliruotas, labai paskaistina veidą thumbup.gif toks perlamutrinis skaitumas rolleyes.gif
man nenubalino, kaip tik spalvos pridavė rolleyes.gif
iš pradžių nemačiau jokio efekto, bet dbr praėjus porai valandų liuks rolleyes.gif
tik ilgai brūžint reikėjo, ilgiau nei su Mythic'ais ar Beige chic ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 10 31, 12:26)
atėjau su atsiliepimais apie naujuosius meteoritus  bigsmile.gif
žinokit super efektas  thumbup.gif
vientisas švytėjimas, blizgučiai lb maži, veidas kaip nupoliruotas, labai paskaistina veidą  thumbup.gif toks perlamutrinis skaitumas  rolleyes.gif
man nenubalino, kaip tik spalvos pridavė  rolleyes.gif
iš pradžių nemačiau jokio efekto, bet dbr praėjus porai valandų liuks  rolleyes.gif
tik ilgai brūžint reikėjo, ilgiau nei su Mythic'ais ar Beige chic  ax.gif

Gal gali palyginti su mythic? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 10 31, 13:54)
Gal gali palyginti su mythic? bigsmile.gif

Mythic'ai mane nubalina, tai jei reik kur eit, tai prieš porą valandų reik dažytis biggrin.gif
šitie mano akim žiūrint labiau skaistina nei Mythic'ai
pafotkinčiau vakare, bet fotkėse nieko nesimato pastoviai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 10 31, 13:26)
atėjau su atsiliepimais apie naujuosius meteoritus  bigsmile.gif
žinokit super efektas  thumbup.gif
vientisas švytėjimas, blizgučiai lb maži, veidas kaip nupoliruotas, labai paskaistina veidą  thumbup.gif toks perlamutrinis skaitumas  rolleyes.gif
man nenubalino, kaip tik spalvos pridavė  rolleyes.gif
iš pradžių nemačiau jokio efekto, bet dbr praėjus porai valandų liuks  rolleyes.gif
tik ilgai brūžint reikėjo, ilgiau nei su Mythic'ais ar Beige chic  ax.gif

na va sugundei galutinai biggrin.gif dar viena preke i taip jau ilga sarasa doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš turiu pink presuotus, tai ryškaus rūžavumo jie tikrai neduoda. Tiesiog vos vos rožinė tokia skaisti spalva. Kad ir kiek jų teptum, vis tiek labai rožinis veidas nebus. Jie šviesesni, nei rutuliukai pink.
Atsakyti
QUOTE(zaiza~ @ 2008 10 31, 15:17)
Aš turiu pink presuotus, tai ryškaus rūžavumo jie tikrai neduoda. Tiesiog vos vos rožinė tokia skaisti spalva. Kad ir kiek jų teptum, vis tiek labai rožinis veidas nebus. Jie šviesesni, nei rutuliukai pink.

o sakyk ar balina veiduka? as kaip tik gundausi juos pirkti ax.gif gerai skaistina veiduka?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 10 31, 12:26)
atėjau su atsiliepimais apie naujuosius meteoritus  bigsmile.gif


Ar Klaipėdos Akropolio Kristianoj bandei? bigsmile.gif
Velnias, reikėjo man čia vėl skaityt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2008 10 31, 14:42)
Ar Klaipėdos Akropolio Kristianoj bandei?  bigsmile.gif
Velnias, reikėjo man čia vėl skaityt  cool.gif

nea, savus jau bandžiau rolleyes.gif
Atsakyti