Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 7

QUOTE(ciutre @ 2008 10 29, 10:52)
o as kaip tik noriu, kad blizgetu bigsmile.gif

na man tai dienai blizgejimas nelabai priimtinas kazkaip nepatogiai jauciuosi o vat vakarui tai liux smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 10 29, 18:21)
na man tai dienai blizgejimas nelabai priimtinas kazkaip nepatogiai jauciuosi o vat vakarui tai liux smile.gif

nu tai diena galima maziau pasiblizgint smile.gif , nors man ir diena liux bigsmile.gif , sarka as tokia hihihi.gif
Atsakyti
Merginos, o Kristianose yra dar presuotu meteoritu (beige)? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 10 29, 22:22)
Merginos, o Kristianose yra dar presuotu meteoritu (beige)? 4u.gif


Manau kad yra smile.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kuri buvot vakar Akropolio Kristeje (Vilniuje), ar jau atvezta nauja Guerlain kolekcija? bigsmile.gif Nenoriu ir vel veltui vazineti, jei nera... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTELA @ 2008 10 30, 10:58)
Mergaites, gal kuri buvot vakar Akropolio Kristeje (Vilniuje), ar jau atvezta nauja Guerlain kolekcija? bigsmile.gif Nenoriu ir vel veltui vazineti, jei nera... doh.gif

o tu prospkte buvai? 4u.gif ten maciau yra
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 10 30, 10:36)
o tu prospkte buvai?  4u.gif ten maciau yra

Tai kad prospekte yra tai zinau, bet man labai nepatogu ten belstis doh.gif idomu kada i Akropoli atves, pirmadieni dar nebuvo, sake prekes gauna treciadieniais... jei isvis ka nors atveze ax.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 10 29, 21:22)
Merginos, o Kristianose yra dar presuotu meteoritu (beige)? 4u.gif

Praeitą savaitę tikrai dar buvo, čia kalbant apie Kauno Megos Kristianą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kagnella @ 2008 10 30, 11:50)
Praeitą savaitę tikrai dar buvo, čia kalbant apie Kauno Megos Kristianą 4u.gif

Jau isigijau Kristianoj prie soboro thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 10 30, 22:19)
Jau isigijau Kristianoj prie soboro  thumbup.gif

kuriuos? as tai beige turiu bet dar galvoju gal apie pinkus nes is presuotu viena mamyte juos iskyre kaip geriausius tai knieti isbandyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 10 30, 22:52)
kuriuos? as tai beige turiu bet dar galvoju gal apie pinkus nes is presuotu viena mamyte juos iskyre kaip geriausius tai knieti isbandyti blush2.gif

Man irgi būtų įdomi nuomonė apie pink'us, nes SM atsiliepimai tik apie beige ir mythic smile.gif
Atsakyti
Pinkus siulyciau toms, kurioms is esmes tinka rozine spalva, roziniai skaistalai ir pan. , nes cia skaiciau tokiu nuomoniu kad ir Mythic veida per daug rausvina doh.gif na ir ziurint kaip naudoti - jie daugiau tinkami skruostams ir veidui modeliuoti, o visam veidui geriau tik plonai, nepadauginti, nes busit rozines kaip parseliai biggrin.gif

O siaip tinkamai naudojant, tai tikrai nuostabus dalykas - veidas bus kaip kudikelio wub.gif
Atsakyti