Įkraunama...
Įkraunama...

Puoduko reikalai

Pas mus retkarciais nelaimiu pasitaiko, bet savarankiskai pati sedasi ant puodo , tiksliau prasosi i tualeta, jau kokie 4-5 menesiai. Nes puodas yra musu kambaryje,(gyvenam su tevais), tai jau senokai pati bega ir nusimovus kelnes sedasi. Tik su dideliu reikalu niekad nebuvo problemos- net nepamenu-bet visada prasydavosi-niekada nera padariusi i kelnes. O dabar jau pasipraso, tik isgirsti kad-mama noriu balytes-na mes taip vadinam. Nes ant klozeto dar pati neatsiseda. Bet jau pati nulipa , nuleidzia vandeny, nusisluosto ir paskui koki pusvalandi rankas plaunasi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Bet aisku buvo kalnai slapiu pedkelniu, ant gtindu balos... Kaip kazkad rasiau , kad 1.5 metu nedejau sauskelniu
Atsakyti
mūsų mažoji jau taip tikrai pradėjo sėstis[pati]ant puodo 1,8m. smile.gif
Atsakyti
pas mus su puodu ir ne kokie reikalai verysad.gif doh.gif Su vyresnėliu neturėjau bėdų, nuo metų kai pradėjom sėstis, tai nei karto į kelnes nebuvo pridaręs, kažkaip ir pats pasiprašydavo. O va mažoji nežinau... Ant puodo nesiprašo, žiemą bus jau 2 metai, nuo rudens į darželį jau eisim... Mažą reikalą padaro, bet va didelis... Galiu laikyti pasodintą kad ir pusę valandos, nieko nepadarys, tik apsimaunam papmperį, jau žiūriu kvapas... Lyg kas užriša jai rūra, kai didelį reikalą reikia daryti...
Kaip mums priprasti... didelį reikalą į puodą padaryti... jau net ir nervai nelaiko, lyg specialiai i pamperį krautų verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 08 29, 17:22)
pas mus su puodu ir ne kokie reikalai  verysad.gif  doh.gif Su vyresnėliu neturėjau bėdų, nuo metų kai pradėjom sėstis, tai nei karto į kelnes nebuvo pridaręs, kažkaip ir pats pasiprašydavo. O va mažoji nežinau... Ant puodo nesiprašo, žiemą bus jau 2 metai, nuo rudens į darželį jau eisim... Mažą reikalą padaro, bet va didelis... Galiu laikyti pasodintą kad ir pusę valandos, nieko nepadarys, tik apsimaunam papmperį, jau žiūriu kvapas... Lyg kas užriša jai rūra, kai didelį reikalą reikia daryti...
Kaip mums priprasti... didelį reikalą į puodą padaryti... jau net ir nervai nelaiko, lyg specialiai i pamperį krautų  verysad.gif  doh.gif

O jeigu visai nedėtumėt sauskelnių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 08 29, 18:53)
O jeigu visai nedėtumėt sauskelnių? g.gif

manau iššūdintų man visą butą doh.gif doh.gif nebandžiau dar, bet gal reiktų pabandyti,. Tik bėda ta, kad ji aip poskysčiai varo, ne vadinamom dešrelėm, o košelė kažkokia doh.gif tai jau matau vaizdelį trusikuose. na bet tikrai, gal reikia pabandyti tokį variantą g.gif
Atsakyti
MAno suneliui dabar 11men ir daznai paleidziu tik su triusikeliais lakstyti. Kai buvo silta tai is viso ne palutes nededavau. Na prisisioja ir slapia- kai paklausiu ar padariai sisi tai parodo i tarpkoji bigsmile.gif Ant puodo sedim tik dar pasiprasyti tai nemoka. Ir nieko ten neissudina- triusikeliai sulaiko net ir kosele blush2.gif
Atsakyti
mano panenkai jau2,5 su puodu nedraugaujam g.gif juodai.velniukstis supranta,kad blogai daro,bet stumia i pamperi ir vargo nemato g.gif bandziau be pamperio laikyt maniau prisidirbs bus nemalonu,o jai dzin.ateina rodo,kad kaka eina issisketus,bet po kokiu keliu minuciu matyt apsipranta ir vaiksto toliau patenkinta tongue.gif geriausia buvo kai matau,kad daro i pamperi klausiu ar nori ant puodo ji man sako,kad ne.akys dideles,o sako kaku nenoriu.kur jau nores jei jau prikakojo doh.gif nezinau kaip bus darzelyje.bet manau su tuo puodu kiekvienam savas laikas kaip su soskiu pametimu ar kalbet pradejimu.vieniem tai lengva uzduotis kitiem sunkesne.vienas vaiksto 11men kitas pusantru metu ir nieko cia jau nepakeisi.tiesa gal skaitet tavo vaiko zurnale kur viena mama vaika ant puodo pratina nuo gimimo tipo laiko nuoga virs bliudo ir vis sako SISI vaikas pasisioja ar pakakoja.mamos nuomone taip galima vaika pripratint nedaryt i pamperi.uztenka pasakyti magiska zodi ir vaikas padaro.
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2008 08 29, 23:21)
mano panenkai jau2,5 su puodu nedraugaujam g.gif juodai.velniukstis supranta,kad blogai daro,bet stumia i pamperi ir vargo nemato g.gif bandziau be pamperio laikyt maniau prisidirbs bus nemalonu,o jai dzin.ateina rodo,kad kaka eina issisketus,bet po kokiu keliu minuciu matyt apsipranta ir vaiksto toliau patenkinta tongue.gif geriausia buvo kai matau,kad daro i pamperi klausiu ar nori ant puodo ji man sako,kad ne.akys dideles,o sako kaku nenoriu.kur jau nores jei jau prikakojo doh.gif nezinau kaip bus darzelyje.bet manau su tuo puodu kiekvienam savas laikas kaip su soskiu pametimu ar kalbet pradejimu.vieniem tai lengva uzduotis kitiem sunkesne.vienas vaiksto 11men kitas pusantru metu ir nieko cia jau nepakeisi.tiesa gal skaitet tavo vaiko zurnale kur viena mama vaika ant puodo pratina nuo gimimo tipo laiko nuoga virs bliudo ir vis sako SISI vaikas pasisioja ar pakakoja.mamos nuomone taip galima vaika pripratint nedaryt i pamperi.uztenka pasakyti magiska zodi ir vaikas padaro.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif koks matytas vaizdas (kalbant apie pasakojima jūsiškės) pati žvengiau, nes ir manoji taip pat. Aš net nepastebiu, kada ji išstumia viską, pamatau tik tada, kai arba kvapas jau sklinda arba akys išsipūtusios ir tokios diddelės sudrėkusios lotuliukas.gif
Jo, matyt kiekvienam savo laikas. mes jau nuo spalio į darželį keliausim, puodai jau ten paruošti stovi hihihi.gif Tikiuosi išmokins 4u.gif

Apie staripsnį, tai teko man ir girdėti toks bajeris, ir kas svarbiausiai tai pasiteisina. Aš nei su vienu taip nebandžiau bigsmile.gif
Atsakyti
Oi ir pas mus seniau visko pasitaikydavo,ir slapiu triusikeliu,ir su kakuciu bet nuo 2metuku atsisveikinome su pmpersiukais ir labai dziaugiuosi sekmingai thumbup.gif ,o darzelyje jie visko ismoks....
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2008 08 29, 23:21)
tiesa gal skaitet tavo vaiko zurnale kur viena mama vaika ant puodo pratina nuo gimimo tipo laiko nuoga virs bliudo ir vis sako SISI vaikas pasisioja ar pakakoja.mamos nuomone taip galima vaika pripratint nedaryt i pamperi.uztenka pasakyti magiska zodi ir vaikas padaro.

Skaitėm biggrin.gif Ir mums magiškas žodis visai neveikia, nors puikiai jį suprantam. Tik kažkodėl man atrodo, kad čia jau truputį nesąmonė išmokint vaiką sysiot ir kakot pagal grafiką doh.gif O naujagimiai ir sysioja po 20 kartų per dieną, ir kakoja po keliskart, tai nieko visą dieną ir nedarai, kaip tik laikai vaiką virš bliūdo lotuliukas.gif
Kažkodėl aš galvoju, kad vaikas turėtų sąmoningai suprast tai, ko iš jo prašoma.
Atsakyti
Laba,
Mes ir turim problemele su puodu, bet pas mus viskas atvirksciai, kaku daro ant puodo ir pasipraso, o sysia tai kosmaras, laikau be pampio, tai ji visa diena issedetu ant puodo, kad tik kelnes butu sausos, jau kai neiskentus nukeliu po kokios valandos, kai paskausta dupce,tai po penkiu minuciu privaro i kelnias doh.gif
Sakau prasedi visa diena ant puodo ir visos kelne slapios doh.gif Atrodo viska supranta, bet matyt as kazko cia nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MaDeira* @ 2008 09 01, 18:46)
Atrodo viska supranta, bet matyt as kazko cia nesuprantu g.gif

Gerai tu čia susakei biggrin.gif
Atsakyti