Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(rokinuke @ 2008 06 19, 13:35)
kad nezinau dabar, taip isbaret....kirminelis viduj apsigyveno, kad gal tikrai bus negrazu?.. unsure.gif del tu zalsvu plyteliu, tai dar ne 100%, bet ka cia tada sugalvoti.... g.gif sienoms dazai tai jau supirkti, spinteliu spalva dar galeciau pakeisti, bet labai jau norejau tamsiai bordo.. unsure.gif


pora variantu:

user posted image

labai didele nuotrauka , tai idedu tik nuoroda : http://www.hanak.lt/_images/19_b1b.jpg

Bordine spalva yra labai prabangi. Ja reikia palikti viena centrine. Cia kaip granata i koki plasmasini zieda ikisti.

Bordine puikiai dera su pilka, kuri irgi yra labai savotishka. Man bordine ziuretusi ant smelio spalvos, tik kuri ne i ruzavuma o i ruduma.
Gal pilkai samanine sviesi.
Nu bet tik neruzhava!!!!! doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pusele33 @ 2008 06 19, 14:00)
mano ugis 1.77 m  ax.gif  o auksti jau skaiciuojat, kai uzdetos grindys, ne grynai nuo perdangos???  blush2.gif  Tai jauciu ir man 90 cm tikrai reikes g.gif  biggrin.gif

jau su grindim, musu atveju plytelem, cia grynai spinteliu aukstis 4u.gif
Atsakyti
Isiterpsiu ir as trumpai biggrin.gif

Oziarage, turesit didele ir grazia virtuve 4u.gif thumbup.gif

O del spalvu... As esu pasteliniu, svelniu spalvu salininke, o papuosimui - ryskus akcentai. Taip pat man grazu medis blush2.gif Toki kaip Rokinukes derini (na gal ne visai toki, nes atspalvis ir intensyvumas gali skirtis) maciau gyvai. Bordo spinteles ir salotine siena... Skonio reikalas, bet man negrazu ir manau greit atsibos. Bet cia tik mano nuomone. Be to, kaip sakiau kitas dalykas atspalviai ir ju intensyvumas, kuris gali skirtis. Manau, kad kai parodysi savo virtuvele realiai - virtualiai, tada ir atsiskleis visas grozis ir negrozis 4u.gif Vyk lauk, ta kirminuka ir lauksim rezultatu 4u.gif Nors... gal tas kirminukas ir geras dalykas... Biski abejoniu tik isgrynins tavo sprendima smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasara77: 19 birželio 2008 - 13:44
nu Oziaragės virtuvė thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif net pradedu galvoti, kad vistik noriu aš vanilės su bordo, o ne zebrano ax.gif
Oziaragei klausimas - peržiūrėjau foto ir radau gražias plyteles pirmo aukšto duše (juodos, raudonos ir baltos)thumbup.gif gal galima sužinoti kur pirktos, kokia kaina?

Irongei sveikinimai 4u.gif

o kur JurgitaVasiliauskiene įdėjo nuotrauką - tai ten yra tos "pakylos" už kriauklės ir kaitlentės, tai ir pas mane planuose ji yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2008 06 19, 12:55)

Kur gamintis Kaune tą virtuvę?????  doh.gif


As is savo patirties rekomenduociau ten, kur mes gaminomes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pusele33 @ 2008 06 19, 14:00)
mano ugis 1.77 m  ax.gif  o auksti jau skaiciuojat, kai uzdetos grindys, ne grynai nuo perdangos???  blush2.gif  Tai jauciu ir man 90 cm tikrai reikes g.gif  biggrin.gif

Reikes reikes. Musu langai virtuveje tokio aukscio, sueina stalvirsis vietoj palangiu. Mano ugis 173, taip kad 90 cm pats tas. Gali dar ir truputi auksciau buti. g.gif
Atsakyti
o kur JurgitaVasiliauskiene įdėjo nuotrauką - tai ten yra tos "pakylos" už kriauklės ir kaitlentės, tai ir pas mane planuose ji yra smile.gif
[/quote]

na desiu ir as kampine kriaukle, tai uzdes meistriukas ir ta "pakyla"...nors nelabai zinau kas as ten desiu....bet as jos noriu...man grazu.... ax.gif
o ir vietos ten nemazai yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2008 06 19, 14:47)
nu Oziaragės virtuvė  thumbup.gif  thumbup.gif  4u.gif  net pradedu galvoti, kad vistik noriu aš vanilės su bordo, o ne zebrano  ax.gif 
Oziaragei klausimas - peržiūrėjau foto ir radau gražias plyteles pirmo aukšto duše  (juodos, raudonos ir baltos)thumbup.gif  gal galima sužinoti kur pirktos, kokia kaina?

Irongei sveikinimai  4u.gif

o kur JurgitaVasiliauskiene įdėjo nuotrauką - tai ten yra tos "pakylos" už kriauklės ir kaitlentės, tai ir pas mane planuose ji yra  smile.gif


Jas pirkom Iris. Ne is kokios kolekcijos...Marazzi lyg firma. Kvadratas kainavo apie 50-60 lt. Jau nepamenu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pusele33 @ 2008 06 19, 13:41)
Sveikos visos  4u.gif

Turiu klausimuka  g.gif  pas mus dar pirmas aukstas neiskeltas, bet jau pradedu galvoti apie virtuve, nes ja irenginesim turbut pirmiausia.
Kokiam aukstyje turetu buti darbastalis, kad butu patogu??? Pas mus darbastalis bus prie lango, tai noriu, kad butu viskas istisa. Namo projekte langas 60 cm aukstyje (pas mus tam aukste visi taip), bet susimasciau, kad jei bus darbastalis, tai reiktu auksciau  g.gif

Ka manot???  mirksiukas.gif
Beje, atsiprasau, bet visos temukes neskaiciau, tik biski praverciau  blush2.gif  Labai jau daug pripliurpet  mirksiukas.gif



tu ziurek, jei ten kur langas norit deti spinteles, ir reikia darbastalio, tai langas daromas tiap, kad palange arba pasidetu ant darbastalio (siaip kaip zinau 88-90 universaliausias aukstis), arba butu sujungta. o jei zemai langas - arba tik zemus stalcius ten pasidarysit, arba is viso nieko.
Papildyta:
QUOTE(Iriska @ 2008 06 19, 14:34)
pora variantu:

user posted image

labai didele nuotrauka , tai idedu tik nuoroda : http://www.hanak.lt/_images/19_b1b.jpg

Bordine spalva yra labai prabangi. Ja reikia palikti viena centrine. Cia kaip granata i koki plasmasini zieda ikisti.

Bordine puikiai dera su pilka, kuri irgi yra labai savotishka. Man bordine ziuretusi ant smelio spalvos, tik kuri ne i ruzavuma o i ruduma.
Gal pilkai samanine sviesi.
Nu bet tik neruzhava!!!!!  doh.gif  doh.gif  doh.gif



o as pagalvojau, kodel niekas nedaro violetiniu virtuviu.... gerai pagalvojus, galima graziu labai deriniu sugalvot....
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 06 19, 15:00)
Reikes reikes. Musu langai virtuveje tokio aukscio, sueina stalvirsis vietoj palangiu. Mano ugis 173, taip kad 90 cm pats tas. Gali dar ir truputi auksciau buti. g.gif

Aciu uz atsakymus 4u.gif O tai, pvz., kokiam aukstyje jusu langai?? Tarkim, mes tuoj statysim pirma auksta ir kokiam aukstyje palikt langui anga?? Kokius 95 cm-100 cm??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusele33: 19 birželio 2008 - 14:38
QUOTE(rokinuke @ 2008 06 19, 13:35)
kad nezinau dabar, taip isbaret....kirminelis viduj apsigyveno, kad gal tikrai bus negrazu?.. unsure.gif del tu zalsvu plyteliu, tai dar ne 100%, bet ka cia tada sugalvoti.... g.gif sienoms dazai tai jau supirkti, spinteliu spalva dar galeciau pakeisti, bet labai jau norejau tamsiai bordo.. unsure.gif



jei tu nori bordo - tai butinai derink ziurek, ir igyvendink savo svajone. nes paskui buna apmaudu, kai pagalvoji, kad galejai, bet....

nusidazykit dienas, pasiimk plokstes pavyzdzius is parduotuves, pasiziurek, kaip prie sienu atrodo, ir kokios dar spalvos prasosi. anskciau is Dvarcioniu keramikos ir plyteles duodavo nusipirkt kelias, o paskui galima budavo per kazkiek laiko grazint jas. dabart ziuriu nuo darbuotojos priklauso. kai realiai pamatysi, kaip viskas atrodo komplekte, tai ir nuspresi.

as pvz stalvirsio ieskojau ilgai ilgai, taikiau prie plyteliu, o paskui kai radau, visai kita pasirinkau, kontrastinga, nes pasirode kad per vienoda viskas bus.

Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 06 19, 15:42)

nusidazykit dienas, pasiimk plokstes pavyzdzius is parduotuves, pasiziurek, kaip prie sienu atrodo, ir kokios dar spalvos prasosi. anskciau is Dvarcioniu keramikos ir plyteles duodavo nusipirkt kelias, o paskui galima budavo per kazkiek laiko grazint jas. dabart ziuriu nuo darbuotojos priklauso. kai realiai pamatysi, kaip viskas atrodo komplekte, tai ir nuspresi.


Tai kad nereikai pirkti, beveik visose parduotuvese, gali palikti uzstata uz kelias plyteles. Parsivezi namo- apsiziuri, apsiderini, grazini- pinigai atgal g.gif
Atsakyti