Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Macarena @ 2008 06 19, 16:00)
Tai kad nereikai pirkti, beveik visose parduotuvese, gali palikti uzstata uz kelias plyteles. Parsivezi namo- apsiziuri, apsiderini, grazini- pinigai atgal  g.gif


aha, turiu omeny uzstata, bet kazkaip nebe visur taip duoda, matyt griezciau pasidare su grynais pinigais ne kasoj, jei kokia inspekcija ateitu.
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 06 20, 09:49)
Niugi merginos dar prašysiu pagalbos,



1 - schmoll.gif
2 - wub.gif
3 - g.gif

Iš tikrųjų vizualiai geriausiai atrodo 2-as ,
bet aš galiu patvirtinti, kad įmontuojami gartraukiai ne visi yra geri.
Mes turėjom virtuvę su AEG įmontuojamu gartraukiu, geromis charakteristikomis, bet manęs jo trauka netenkino. Gal tam buvo ir kitų priežasčių, gal būtų netraukęs ir neįmontuojamas - nežinau, bet antrą kartą įmontuojamo nepirkčiau, nebent kažkur įsitikinčiau kad jis gali vekti gerai smile.gif .

Taigi pritariu, kad būtų geriausia kažkas tarp 2-o ir 3-o, t.y. su neįmontuotu gartraukiu ir dar kokia spintute ar lentynėlėmis šalia.
Atsakyti
1. man irgi uzkliuna,kad kaitlente per arti sienos...
2. ir 3. man truksta darbastalio tarp virykles ir kaitlentes....dabar pas mane yra darbastalis tarp virykles ir kaitlentes, tai man labai patogu....naujai virtuvei irgi taip darysiu....
3. truksta virsyj spinteliu, arba gal kokiu lentyneliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2008 06 20, 09:53)
Na, aš pirma.  biggrin.gif  Man labiausiai priimtinas trečias variantas. Pirmas - pačiame krašte kaitlentė man atrodo bus nelabai patogu. Natrame variante šiaip nieko, bet kažkaip vengiu įmontuotų gartraukių, nes kiek domėjausi, visi kaip susitarę sakė, kad tie gartraukiai, kurie įmontuojami, jie tipo traukia blogiau. O trečias variantas super, tik dar dešiniau nuo gartraukio kabinčiau viršuje spintelę vieną ar dvi.  mirksiukas.gif

Beje, išduok paslaptį, kas čia tau papaišė, minėjai paskutinę firmą, kurį tau pasiūlė kažkokį savo variantą. Aš ant tokių neužtaikau, pas ką kreipiuosi, niekas nieko nesiūlo, o tik prašo, kad rodyčiau konkrečiai ko noriu.  blush2.gif


ačiū ačiū, mes gyvenam Kaune tai buvau Diformoj ir man preliminariai papaišė pirmą variantą, poto dar konsultavausi su vienu rekomenduotu bendradarbės baldininku, o paskutinį tai mielai papaišė šalia Petrašiūnų baldų įsikūrusi kažkokia firmelė Jurijaus... nepamenu pavardės namuose vizitinę palikau. Aš nueinu išdėstau ko noriu kokią problemą turiu, o noriu tik stalčių problema pas mus, kad katilą reikia kažkaip gudriai įmontuoti. Ir žmogeliukai ranka daugmaž papaišo kelis variantus. Niu kažkaip dar nė vienas neatsisakė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 06 20, 09:49)


user posted image

Nepraleiskit progos biggrin.gif  kritikuokit kritikuokit, nes jau imu nervuotis ir reikia kuo daugiau trūkumų ir pliusų...



as uz sita trecia balsuoju, tik dar virs kriaukles ir aplink spinteles vis delto pagalvociau kokias kabint. nes tushtoka siena lieka.

bet siaip visos pastatomos spinteles ir gartraukis liuks.

dar del kriaukles, as tai labiau noreciau jos pries langa, bet jei aktualesnis didesnis stalvirsis, tai jusu variantas geresnis.

o ten kur spinteles baigiasi nuo lango i desne - ar ten toliau perejimas i svetaine, ar siena?
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 06 20, 10:02)
1 -  schmoll.gif
2 -  wub.gif
3 -  g.gif

Iš tikrųjų vizualiai geriausiai atrodo 2-as ,
bet aš galiu patvirtinti, kad įmontuojami gartraukiai ne visi yra geri.
Mes turėjom virtuvę su AEG įmontuojamu gartraukiu, geromis charakteristikomis, bet manęs jo trauka netenkino. Gal tam buvo ir kitų priežasčių, gal būtų netraukęs ir neįmontuojamas - nežinau, bet antrą kartą įmontuojamo nepirkčiau, nebent kažkur įsitikinčiau kad jis gali vekti gerai smile.gif .

Taigi pritariu, kad būtų geriausia kažkas tarp 2-o ir 3-o, t.y. su neįmontuotu gartraukiu ir dar kokia spintute ar lentynėlėmis šalia.


Patraukti kaitlentę nebėda,o kad gartraukis įmontuojamas irgi nesibaiminu nestropi šeimininkė esu blush2.gif Kažkaip pas draugus prisiminiau, kad identiškas trečiam variantui niu gi visai patinka man g.gif (tika išku pas juos dar sala yra, nes nuosavas namas, tai visai kita padėtis dėl daiktų pasidėjimo) Aš va baiminuosi, kad reikia vietos daiktų pasidėjimui,o vyrui, tai kaip tik kuo mažiau viršuje spintelių tuo labiau patinka g.gif Nesutariam tai ir metausi nežinau ko noriu ir ko reikia doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, norejau jusu pasiklausti, kaip Jus renkates baldininkus? kokie veiksmai? kaip jus issirenkat butent ta pas kuri uzsisakinejat? doh.gif einat pas viena padaro projekta pasako, kaina, tada pas kita padaro projekta pasko kaina? ar kaip ?? padekit help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 06 20, 10:10)
as uz sita trecia balsuoju, tik dar virs kriaukles ir aplink spinteles vis delto pagalvociau kokias kabint. nes tushtoka siena lieka.

bet siaip visos pastatomos spinteles ir gartraukis liuks.

dar del kriaukles, as tai labiau noreciau jos pries langa, bet jei aktualesnis didesnis stalvirsis, tai jusu variantas geresnis.

o ten kur spinteles baigiasi nuo lango i desne - ar ten toliau perejimas i svetaine, ar siena?


Šiaip taigal tik čia atrodo tuštoka, nes realiai ten tik 90cm , tai kažkaip kaip bežiūriu arba išvis nedėti nei vienos arba dvi su stiklais ir tuomet montuojamą gartraukį. Kitu atveju man harmonijos trūksta g.gif O kriauklės variantas prie lango irgi nieko manau dar patempti vamzdžių tikrai nebus bėda.

O nuo lango į dešinę bus svetainė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(tuliaa @ 2008 06 20, 10:18)
Sveikos mergaites, norejau jusu pasiklausti, kaip Jus renkates baldininkus? kokie veiksmai? kaip jus issirenkat butent ta pas kuri uzsisakinejat? doh.gif  einat pas viena padaro projekta pasako, kaina, tada pas kita padaro projekta pasko kaina? ar kaip ?? padekit  help.gif  help.gif


Aha kažkas panašaus tik visais atvejais jei nenori moketi už projektą jie pabraižo preliminariai ranka,o jau kaip matai poto pati su Alno pasiprojektuoju viską biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 06 20, 10:31)
Šiaip taigal tik čia atrodo tuštoka, nes realiai ten tik 90cm , tai kažkaip kaip bežiūriu arba išvis nedėti nei vienos arba dvi su stiklais ir tuomet montuojamą gartraukį. Kitu atveju man harmonijos trūksta g.gif O kriauklės variantas prie lango irgi nieko manau dar patempti vamzdžių tikrai nebus bėda.

O nuo lango į dešinę bus svetainė wub.gif
Papildyta:
Aha kažkas panašaus tik visais atvejais jei nenori moketi už projektą jie pabraižo preliminariai ranka,o jau kaip matai poto pati su Alno pasiprojektuoju viską biggrin.gif
aciu, siek tiek aiskiau, o jei as jau turiu pati su alno padaryta, galiu eit pas juos su tuo breziniu?
Papildyta:
QUOTE(tuliaa @ 2008 06 20, 10:32)
aciu, siek tiek aiskiau, o jei as jau turiu pati su alno padaryta, galiu eit pas juos su tuo breziniu?

o kada jie kaina, bent jau apytiksliai pasako, jau kaip yra konkretus uzsakymas ane?
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 06 20, 10:31)
Šiaip taigal tik čia atrodo tuštoka, nes realiai ten tik 90cm , tai kažkaip kaip bežiūriu arba išvis nedėti nei vienos arba dvi su stiklais ir tuomet montuojamą gartraukį. Kitu atveju man harmonijos trūksta g.gif O kriauklės variantas prie lango irgi nieko manau dar patempti vamzdžių tikrai nebus bėda.


gal ir taip, kazko tiesiog truksta ten... nezinau, gal kokiu atviru lentynui, ar su stiklais, ar tiesiog paveikslo... tikrai nesinori uzgriozdint sienos spintelemis, bet vat nezinau, noriis ten dar kazko... (geria, butu jei dar usgalvociau ko smile.gif ) man realiai labiausiai kliuna tai, kad tushcias kampas lieka.

jusu virtuve nera maza, nedekit montuojamo gartraukio tikrai, kamino tipo jums zymiai papuos virtuve.

o jei toliau svetaine, tai pagalvokit, velgi priklausomai nuo to, kiek ten vietos, ar nenorit padaryti nedidelio baro erdviu perskyrimui, ar paskutines spinteles uzapvalintos.

kriaukle priesais langa man asmeniskai labai patogu, tai tikrai siulyciau daryt.

grazi bus jusu virtuvyte, jau dabar jauciu. nekantraju pamatyti, kokias spalvas rinksies , butinai parodyk.

Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 06 20, 10:44)
gal ir taip, kazko tiesiog truksta ten... nezinau, gal kokiu atviru lentynui, ar su stiklais, ar tiesiog paveikslo... tikrai nesinori uzgriozdint sienos spintelemis, bet vat nezinau, noriis ten dar kazko... (geria, butu jei dar usgalvociau ko smile.gif ) man realiai labiausiai kliuna tai, kad tushcias kampas lieka.

jusu virtuve nera maza, nedekit montuojamo gartraukio tikrai, kamino tipo jums zymiai papuos virtuve.

o jei toliau svetaine, tai pagalvokit, velgi priklausomai nuo to, kiek ten vietos, ar nenorit padaryti nedidelio baro erdviu perskyrimui, ar paskutines spinteles uzapvalintos.

kriaukle priesais langa man asmeniskai labai patogu, tai tikrai siulyciau daryt.

grazi bus jusu virtuvyte, jau dabar jauciu. nekantraju pamatyti, kokias spalvas rinksies , butinai parodyk.


Paveikslą tai iš tikro turiu iš dabartinės virtuvės jis toks nemažas visai galėtų įsitaisyti ten ant tos sienos tuštesnės prie lango g.gif O ir spalvos kadangi labai noriu ryžos virtuvės man tiktų, liuks idėja thumbup.gif Ačiū
O dėl užbaigimo baro nenoriu, nes dabar turim pusbarį ir susidūrėm su problema, kad mažas vaikas ir sudėtinga vargšiukui prie jo sėdėti,o ir antrą planuosim neužilgo, tai šio elemento atsisakom. Geriau jau kaip minėjai užapvalintą paskutiniąją imsim arba išvis jei visgi kriauklę paliksim kampe stalčius pasiaurinsiu daugiau erdvės liks wub.gif

Na ir aišku kai jau viskas bus padaryta butinai imesiu čia wub.gif Tik gali tekti laukti net iki rudens verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimvyda: 20 birželio 2008 - 10:03
na ir as pasakysiu savo nuomone cool.gif man antrasis variantas labiausiai prie sirdies tik kriaukle stumciau kiek toliau nuo kaitlentes rolleyes.gif
Atsakyti