Įkraunama...
Įkraunama...

priemonės skatinančios plaukų augimą

QUOTE(Liada @ 2009 04 02, 20:16)
o aš nusipirkau Mėta dilgelių ekstraktas, dvejojau tarp šito ir dzintars aliejuko, bet bijojau, kad neriebintų plaukų, nes mano greit susiriebaluoja. Bandysim, žiūrėsim koks poveikis plaukučiams bus :] gal kas naudojot ir turit ką pasakyt apie jį?


turu sita, man atrodo mazina riebalavimasi smile.gif plius dzintarse yra nenaturaliu priedu o sitas natural product thumbup.gif o man plaukai pradejo smarkiai riebaluotis imu galvot ar tik ne nuo dzintars birzgalu unsure.gif
Atsakyti
Labutis visoms,o aš naudoju tokia priemine Selective,ji ištikro yra skirta vyrams nuo plaukų slinkimo,bet draugė kirpėja išbandė tai kai pamačiau ja po dviejų mėnesiu išsižiojau pamačius kaip plaukus užsiaugino su juo.., ax.gif
Tai ir aš iškart užsimaniau..ir nusipirkau,pabandžiau jau koki pora mėnesiuku naudoju tai lb geras tas serumas..Nesigailiu nė kiek kad naudoju,bet manau reiks dar išbandyt ir wella SP energy seruma..noriu ilgų kasų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karjeriste @ 2009 04 02, 21:02)
aciu , bet as kazkada teiravaus  sake jau  labai seniai isimta is apvyvartos  g.gif

įdomiai ,aš pirkau prieš kokį mėnesį ,gal mažiau bigsmile.gif
Atsakyti
Aš naudoju Mėtos dilgėlių ekstraktą, mano plaukai taip pat linkę į riebalavimąsį, bet jis tikrai nesausina, o atvirkščiai - kažkiek pasausina.

Atsakyti
QUOTE(Dytta @ 2009 04 03, 12:07)
...manau reiks dar išbandyt ir wella SP energy seruma..noriu ilgų kasų. smile.gif


Man sitas nepasiteisino schmoll.gif Geresnis buvo pries tai naudotas Kerastase Activeur7 is L'oreal good.gif
Atsakyti
QUOTE(deimantech @ 2009 04 03, 12:14)
Aš naudoju Mėtos dilgėlių ekstraktą, mano plaukai taip pat linkę į riebalavimąsį, bet jis tikrai nesausina, o atvirkščiai - kažkiek pasausina.


Biški nusišnekėjau blush2.gif neriebalina tikrai smile.gif
Atsakyti
man tas dzintars tai nepatiko, buvau sunaudojus viena bonkute ir antra nusipirkau,bet ismeciau net nesunaudojus biggrin.gif kvapas belekoks,isiplovus galva vistiek jausdavosi ,kai suslapdavo arba va sportuodama suprakaituodavau ir jautesi..ir nemanau kad jis kazka padetu,man kazkaip labiau patikima atrodo naturalus visokie produktai zoleles ir t.t. ir tiesa va su cemerytem tryndavau saknis apie metus laiko kas antra vakara,bet kaip man jie neaugdavo taip neaukdavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulegraza72 @ 2009 04 03, 14:58)
Man sitas nepasiteisino  schmoll.gif  Geresnis buvo pries tai naudotas Kerastase Activeur7 is L'oreal  good.gif

Na nežinau nežinau ka čia padarius.. g.gif kai nori tai gali viska išbandyt,bet aišku tuoj per kišene gerai kerta.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 04 03, 13:14)
įdomiai ,aš pirkau prieš kokį mėnesį ,gal mažiau  bigsmile.gif

Radau 4u.gif Gal galetum papasakot kaip ji naudoji: visus plaukus istepi ar tik i saknis itrini? kiek laiko laikai? ir kiek daznai naudoji? nes visiskai jokiu realiu instrukciju nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karjeriste @ 2009 04 04, 23:03)
Radau  4u.gif  Gal galetum papasakot kaip ji naudoji:  visus plaukus istepi ar tik i saknis itrini? kiek laiko  laikai?  ir kiek daznai naudoji?  nes visiskai jokiu realiu instrukciju nerandu  doh.gif

aš jo įpilu į kokią nors kaukę ,laikau apie 2 val ,paskui išskalauju.Bet seniau esu naudojus ir vieną ,su vatos tamponėliu įtrindavau plaukų šaknis ,ir palikdavau ,neskalaudavau 4u.gif Naudoju kokį kartą per 10 dienų ,gal galima ir dažnaiu nežinau .Šiuo metu iš tikro tepu Orisng ampules,tai čemeryčios laukia eilės tongue.gif
Atsakyti
Kažin ar yra koks poveikis plaunant plaukus su dilgėlėm? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy* @ 2009 04 05, 11:03)
Kažin ar yra koks poveikis plaunant plaukus su dilgėlėm?  4u.gif

Na siaip manau, kad poveikis pasirodytu po kokiu triju menesiu reguliariai naudojant (3 kartus per savaite). O siaip tamsiaplaukems tamsina plaukus siek tiek, pasausina riebaluotus plaukus, ir stiprina juos. Bet aisku reikia reguliariai naudoti. As tai galvoju pradeti dilgelem skalauti, a vdgug pades greiciau bigsmile.gif
Atsakyti