Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 02 26, 20:38)
Sveikos smile.gif
Pagaliau pradejau daryti kazka, susisiekiau su darbo vadove, tai dabar viskas paprasciau atrodo  4u.gif Manu parasysiu ta bakalaurini ir apsiginsiu  4u.gif

Dar klausimelis, gal zinot kada mazdaug buna darbu gynimas vakarinio skyriaus studentam? vgtu puslapyje tokios informacijos dar nera..o man labai reikia zinoti..nes planuoti noriu atostogas..
Gal zinot pernai kada buvo?

4u.gif
dziugu girdeti! sakoma gera pradzia - puse darbo. Nemazink tempo ir viskas bus ok! Lauksim ziniu
p.s. del datu nezinau nieko, reiktu pasiklasuti vadoves...
Atsakyti
QUOTE(sypsiuke @ 2010 02 27, 11:10)
Sveikutes, gal kuri turite Jurevicienes Finansu sistemu dalyko skaidres, kad ir senesnes. Siais metais ji niekaip neduoda, nei elektronine, nei popierine forma, o sedeti ir nusirasineti kas skaidrese paskubomis rodoma labai nepatogu ir sakyciau kvaila.... buciau labai dekinga, jei kuri galetumete padeti, parasykite i AZ.


na, ji niekad neduodavo, esu pas ja du dalykus turejus, draugas VU pas ja taip pat mokes, tai tenais irgi neduodavo jokia forma. smile.gif Manau ieskok konspektu, kas konspektuojas tiesiai i kompiuteri, kad galetu persiusti, nes skaidriu tai kazin ar kas turi, nebent pavogtu kas, kol ji nueina nuo kompiuterio devil.gif
Atsakyti
QUOTE(Dwiola @ 2010 02 11, 20:50)

Papildyta:
Ehehej, Ledinė - į sveikatą.
Pranešk paskui blondės pavardę - ir kaip toliau viskas rutuliavos smile.gif įdomu pasidarė, ar čia laikinas techninis nesklandumas ar pastovus biggrin.gif


Praejus menesiui, po siandienines paskaitos jau kaip ir komplimenta galeciau pasakyt. Panasu, kad blaskymasi itakoja jaunumas ir patirties stoka, bet pati paskaitu destyma as linkus uzskaityt smile.gif o uz "reagavima i pristatymus" - pliusa parasyt smile.gif

Proud_Mommy, kaip reikaliukai?
Atsakyti
Gal kuri matematine statistika pamenat? man blondinei niekaip "nedaeina" unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledine_saule @ 2010 03 09, 13:12)
Gal kuri matematine statistika pamenat? man blondinei niekaip "nedaeina"  unsure.gif



nam si bei ta prisimenu, ana semestra buvo kazkas... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lightly @ 2010 02 22, 23:09)
sveikos, mielosios
noreciau pasiteirauti, gal kas turi sias knygas, kurias noretu parduoti:

M.Mazura "Bendroji ir automobiliu transporto statistika"
M.Mazura "Matematiniu metodu taikymas transporto planavime ir valdyme"
N. Batarliene "Transporto uzdaviniu matematiniai statistiniai metodai"

Rasykite i AZ, nes temos neseku, tai galiu uzdelst atsiimant knyga (s) smile.gif



jei tau Mazura ir Batarliene desto, tai neverta tu knygu pirkti, nes viska gerai issaiskina wink.gif
Atsakyti
bigsmile.gif pagaliau su matematika baigta!
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
norejau paklausti kaip vyksta tarpine bakalauriniu darbu perziura?
man rytoj unsure.gif parasyta skelbime, kad reikia visa darba tureti..bet as ti ktrecdali turiu
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 04 12, 16:33)
Sveikutes smile.gif
norejau paklausti kaip vyksta tarpine bakalauriniu darbu perziura?
man rytoj  unsure.gif  parasyta skelbime, kad reikia visa darba tureti..bet as ti ktrecdali turiu


Man šiandien vakare, bet nesijaudink,beveik niekas čia neturi jo viso, bent jau mano grupėje, aš net negalėčiau pasakyti, kad ir tą trečdalį turiu smile.gif) na, turiu teoriją pasirašius, nes reikėjo kursinį ta pačia tema parašyti, bet nepatiko mano kursinis dėstytojai, bet ką darysi, nešiu tą patį darbą. Šiaip nekenčiu VGTU už tokius "pokštus", dar sesija nesibaigus, visą semestrą visokių namų darbų, referatų pilna, tai verskis per galvą ir parašyk bakalaurinį dar tuo pat metu gun_rifle.gif kažkoks pasityčiojimas .. bus laisvi du mėnesiai ir parašytume.. tikiuosi praleis..
Atsakyti
Nu va, grįžau smile.gif Nieko labai baisaus nebuvo, nerodžiau darbo, pasitiksilinom temas, kas norėjo pakoregavo, kas buvo kažką parašęs parodė. Nebuvo patenkintas, kad darbų dar nebaigėm, bet nieko blogo ir nesakė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elunil @ 2010 04 13, 20:09)
Nu va, grįžau smile.gif Nieko labai baisaus nebuvo, nerodžiau darbo, pasitiksilinom temas, kas norėjo pakoregavo, kas buvo kažką parašęs parodė. Nebuvo patenkintas, kad darbų dar nebaigėm, bet nieko blogo ir nesakė smile.gif


na jiems ne naujiena, kad studentai i perziuras neatsinesa darbu biggrin.gif Jus ne primi ir ne paskutiniai biggrin.gif
Atsakyti
O, sveikutes, as irgi is vgtu, dabar ketvirtam kurse smile.gif Baigiu laikytis egzaminus ir tada jau pulsiu bakalaurini daryti smile.gif Labiausiai nervina, kad nezinau kada reikia pristatyti, kada gynimai ir t.t. Dar per anksti tipo smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Turiu Nekilnojamojo turto vadybos studijų visų 4 metų konspektus, kursinius ir pan. Dauguma iš jų kompiuteriniai.. Turiu krūvą sasiuvinių, bet jie turbūt nebus aktualūs, tai panaudosiu kuriant šašlykinę lotuliukas.gif Jeigu reikia ko nors, rašykit AZ ax.gif
Atsakyti