Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas balkone :)

O tai tie ridikeliai vazonuose balkone uzauga
Atsakyti
daiginimas dezuteje skudurelyje-nauja patirtis.
vakar apie 15val.i dezute pridejau vatos tamponeliu uzpyliau vandens ir suberiau pipiriuku seklas,siandien vyras sako jau saknyte leidzia-sakau tu durnas,tik vakar suberiau.paimu padidinamaji stikla-tikrai lenda.
o as i zeme susejau pries gera savaite pipirus ir tylu,atkapsciau paziurejau kad nera saknu ir uzkasiau.
Atsakyti
sveikos ir sveiki,
vakar nusipirkau remontaniniu zemuogiu seklu...
gal patartumet - ka ir kada ir kaip su joms daryti? ir i ka geriau seti ir auginti...
Atsakyti
tokios veisles braskiu tai radau,o zemuogiu ne.gal internete nuoroda yra?
Papildyta:
jau radau.
http://www.sodininky...fragaria-vesca/
daugiau info apie ju auginima ir prieziura.
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 02 20, 14:33)
sveikos ir sveiki,
vakar nusipirkau remontaniniu zemuogiu seklu...
gal patartumet - ka ir kada ir kaip su joms daryti? ir i ka geriau seti ir auginti...


as irgi nusipirkau siandie zemuogiu seklu bigsmile.gif , ant pakelio parasyta 2 menesius pries seja palaikyti -5 temp., tai ikisau i saldikli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shlipse @ 2009 02 20, 16:31)
tokios veisles braskiu tai radau,o zemuogiu ne.gal internete nuoroda yra?
Papildyta:
jau radau.
http://www.sodininky...fragaria-vesca/
daugiau info apie ju auginima ir prieziura.


Dekui uz nuorodele 4u.gif
O kas tas humusingas dirvozemis blush2.gif ?
Atsakyti
"Derlius bus didesnis, jei pirmuosius žiedus nuskinsite." Nu sito dar negirdejau blink.gif blink.gif aciu uz nuoroda tikrai thumbup.gif

Liepsnele, pas mane irgi parasyta, kad reik -5 laipsniu temperaturoj du menesius laikyt, bet kad zemuoges va jau kovo pradzioj ir seti reikes... As tai nesiryztu i saldikli kist g.gif neuzaugs tai neuzaugs, bet nesuprantu, kam reik seklas susaldyti? Geriau dygs po to? g.gif
Atsakyti
O aš labai noriu pasigirti, kad po penkių dienų paprikų daiginimo drėgname skudurėlyje, prasikalė pirmieji daigeliai keliose sėklytėse (bet labai tikiuosi, kad kitose sėklose irgi prasikals daigeliai) thumbup.gif
Atsakyti
o mano paprikos vazone sedi ir nemasto lysti,kitas jau uzmerkiau i skudureli.
siandien ir as tu zemuogiu nusipirkau 1 pokutis 1lt. turguje.
pasirodo ir lapus apskainioti reikia ir ziedelius,bandysime.
Atsakyti
Pasėjau į vazoniukus kukuruzų sėklų. maždaug po savaitės sudygo, ir su kiekviena diena auga thumbup.gif Vyras sako-ka tu darysi, kai jie iki 3m uzaugs doh.gif Sakau-taigi kai atšils į sodą persodinsiu.

Pomidorai vazoniniai nė krust schmoll.gif . Einu į skudurėlį sėklyčių įbersiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 02 21, 07:56)
Liepsnele, pas mane irgi parasyta, kad reik  -5 laipsniu temperaturoj du menesius laikyt, bet kad zemuoges va jau kovo pradzioj ir seti reikes... As tai nesiryztu i saldikli kist  g.gif  neuzaugs tai neuzaugs, bet nesuprantu, kam reik seklas susaldyti? Geriau dygs po to?  g.gif


smile.gif as tai ikisau, palaikysiu bent 1.5 men biggrin.gif , paskiau sesiu, juk galima ir veliau nei kova, tiesiog nuo kovo jau galima, o ir vis tiek namie laikysiu, tai koks skirtumas ax.gif O saldymas tai manau, kad del dygimo, kad pailsetu labiau ir paskiau is visu jegu imtu augt, cia panasiai kaip ir svoguniniu geliu (tipo jacintu) neprazydinsi svoguneliu saltyje nepalaikes pries tai.
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2009 02 22, 14:04)
smile.gif as tai ikisau, palaikysiu bent 1.5 men  biggrin.gif , paskiau sesiu, juk galima ir veliau nei kova, tiesiog nuo kovo jau galima, o ir vis tiek namie laikysiu, tai koks skirtumas  ax.gif O saldymas tai manau, kad del dygimo, kad pailsetu labiau ir paskiau is visu jegu imtu augt, cia panasiai kaip ir svoguniniu geliu (tipo jacintu) neprazydinsi svoguneliu saltyje nepalaikes pries tai.


Tai reik ir man jauciu bent viena pokuti i saldikli ikisti (turiu du pokelius). Sulyginsim, kurios geriau isdygs g.gif
Atsakyti