Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas balkone :)

QUOTE(Rituxx @ 2009 03 26, 14:33)
belieka tik mokytis iš savo klaidų  doh.gif jau kitiems metams gal kruopščiau pasiruošiu, nes šiemet kažin ar kas gausis  blush2.gif nekokia iš manęs ūkininkė  doh.gif  tongue.gif


Nesigrauzk, as irgi pradziamoksle 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2009 03 26, 13:33)
belieka tik mokytis iš savo klaidų  doh.gif jau kitiems metams gal kruopščiau pasiruošiu, nes šiemet kažin ar kas gausis  blush2.gif nekokia iš manęs ūkininkė  doh.gif  tongue.gif

Nieko tokio.Užpernai ir aš apsižiopinau,maniau kad pasakymas kad našlaites reik sėti liepos mėn nesąmonė,pasisėjau jas rugsėjy ir gavosi šnipštas,nei jos man paaugo kaip reikiant neišsikrūmijo,o galiausiai visai nusprogo.
Atsakyti
Dėkui už paguodą 4u.gif Supratau kad daug darbų vienu metu nesigauna daryti,planų, minčių tiek daug ir kai pradedi paskubom viską daryti šnipštas gaunasi unsure.gif Kaip žmonės suspėja g.gif jaučiu kad jau nebe į temą šneku ax.gif
vieninteliai kas kol kas gerai suderėjo tai frezijų svogūnėliai, 6 svogūnėliai ir visi prasikalė thumbup.gif su nekantrumu laukiu kada pasirodys pirmi žiedeliai wub.gif
Atsakyti
paėmiau vakar vakare ir išpykiavau visas našlaites, į naują mažesnį indelį persodinau po vieną daigelį tai dabar laukiu ar prigys, per naktį taip pomidoriukai prasikalė ir tokiom gausiom kruvelėm gal kai biški ūgtels taip pat juos reiks prapykiuoti.
Atsakyti
oi sodininkes,man irgi vargelio kaskas isdygo nzn ka ir bedaryt,vaizdas toks,kaip siuliukai tik salotos kruvikem isdygo,ar reikia salotas pikiuoti?kaip tai daroma? 4u.gif
jauciu kad man neiseis seis metais su darzeliu ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
reikia jusu pagalbos... Pirma karta kazka auginu smile.gif Todel jau pradejo augti mano gerybes, tik nebezinau kada ka pikiuoti. Idedu foto mano darzelio http://public.fotki.com/Didelemeile/ pasword balkonas. Lauksiu patarimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Didele_meile @ 2009 03 27, 12:09)
Sveikos,
reikia jusu pagalbos... Pirma karta kazka auginu smile.gif Todel jau pradejo augti mano gerybes, tik nebezinau kada ka pikiuoti. Idedu foto mano darzelio http://public.fotki.com/Didelemeile/ pasword balkonas. Lauksiu patarimu smile.gif


Pakartok pasworda, nes man rodo "Wrong password
or authentication information expired for "Mano darzelis smile.gif" album"
Atsakyti
Jau turetu veikti wink.gif
Atsakyti
Pas mane laiškiniai svogūnai ir krapai irgi kaip siūliukai g.gif Neisivaizduoju ką su jais daryt, kaip juos persodint, gal giliau į žemę susodint, kad ne tokie ilgi stiebeliai būtų ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Didele_meile @ 2009 03 27, 11:09)
Sveikos,
reikia jusu pagalbos... Pirma karta kazka auginu smile.gif Todel jau pradejo augti mano gerybes, tik nebezinau kada ka pikiuoti. Idedu foto mano darzelio http://public.fotki.com/Didelemeile/ pasword balkonas. Lauksiu patarimu smile.gif

O saulėgrąža per kiek laiko išdygo?
Atsakyti
QUOTE(Pupsike @ 2009 03 27, 13:29)
Pas mane laiškiniai svogūnai ir krapai irgi kaip siūliukai  g.gif  Neisivaizduoju ką su jais daryt, kaip juos persodint, gal giliau į žemę susodint, kad ne tokie ilgi stiebeliai būtų  ax.gif  blush2.gif

Sveikos, balkonininkės smile.gif
Pas mane įvyko jau antras šiemet užsodinimas smile.gif Taip sakant, dar vasario pabaigoj prisireikė man mirtinai viską sodint. Sukišau į daigyklą mažų pomidoriukų, aprikų, prieskonių visokių. Sudygo viskas gražiai, žemuogės kilimu sužėlė ir... numiro doh.gif Per tamsu ir per šilta dar ant palangės, pasimokiau iš savo nekantrumo... Dabar užsėjau antrą partiją ir jau kai išdygs, galės dienom keliaut į balkoną įstiklintą.

Merginos, o yra kuriai nors realiai pasisekę ridikėlių balkone užsiaugint? unsure.gif

Atsakyti
sveikos 4u.gif neturėjo boba vargo - nusipirko ožką doh.gif čia aš apie save biggrin.gif auginau gėles, šiemet sublūdijau nusipirkau pabandyti užsiauginti balkone pomidorų doh.gif tiksliau ne užsiauginti, bet kad nors keli užaugtų kad vaikui akcija - atrakcija biggrin.gif Tai va nusipirkau (parekomendavo pardavėja) tokius rusiškus "florida petit", ant pakelio parašyta, kad klumboms, palangėms ir balkonams. o kitoje pakelio pusėje "nupieštas" pomidoro keras vazone pasodintas ir pomidoriukais aplipęs biggrin.gif
gal kuri augino ax.gif tokius
Atsakyti