Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras dirba...

QUOTE(ramune78 @ 2008 08 27, 20:41)
Jokiu būdu ne schmoll.gif . Niekada nesakiau ir juolab nemanau, kad moteris gimusi puodams, virtuvei ir t.t
Buitis yra kiekvieno mūsų gyvenime, ji neišvengiama, bet tiek moteriai ,tiek ir vyriui. Auginant vaikus buities darbų, daugiau teko man, bet niekuomet nesijaučiau, kad mano buities darbai būtų neįvertinti. Vyras namie turi savas pareigas, aš savas. Grįžau į darbą pareigos vėl persiskirstė, ir dabar priklauso nuo visai kitų aplinkybių, nei anksčiau tongue.gif .

drinks_cheers.gif dėl šio posmo sutinku,viskas teisingai,taip ir turi būt,kiekvienas turim savo pareigas,o darbas žmogų puošia jai perdaug ant vieno žmogaus pečių neužkraunama 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astor: 27 rugpjūčio 2008 - 20:44
Vyrai patys susitvarko buities darbus ir mums daugiau laiko lieka linksmybems, todel nelabai yra apie ka ir sneketi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 10 08, 07:40)
Vyrai patys susitvarko buities darbus ir mums daugiau laiko lieka linksmybems, todel nelabai yra apie ka ir sneketi ax.gif

Nepyk,bet kažkaip nesupratau ką norėjai pasakyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 10 15, 01:24)
Nepyk,bet kažkaip nesupratau ką norėjai pasakyti blush2.gif

vyrai patys tvarkosi buities darbus namie, tad mums laiko lieka daugiau. manau nera daugiau apie ka ir kalbeti. Ar aiskiau? smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 10 15, 03:37)
vyrai patys tvarkosi buities darbus namie, tad mums laiko lieka daugiau. manau nera daugiau apie ka ir kalbeti. Ar aiskiau? smile.gif  mirksiukas.gif

schmoll.gif schmoll.gif Visiškai neaiškiau... Be to, ne apie buities darbus konkrečiai ir tema kaip ir rolleyes.gif Ar jūsų vyras ir su vaikais namie sėdi?
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2008 10 15, 22:52)
schmoll.gif  schmoll.gif Visiškai neaiškiau... Be to, ne apie buities darbus konkrečiai ir tema kaip ir rolleyes.gif Ar jūsų vyras ir su vaikais namie sėdi?

Aš kolkas nedirbu. Su vaikais aš ne sėdžiu, o būnu namie. beje pusė dienos būnu viena, nes vaikai mokosi. Namie nuveikiu daug ką. Namie darbus darau tokius, kokius noriu ir skaitau kad jie reikalingi, jeigu nenoriu ir nedarau. Valgyt darau, bet man neprivaloma kaip ir visa kita. Tas pats ir vyrui.
Atsakyti
QUOTE(*kitty @ 2008 06 02, 17:32)
ar visi vyrai taip galvoja, kad vyras kuris dirba pavargsta, o ju zmonos auginancios vaikus namie ilsisi? ir kokia ne tik vyru nuomone?

Mūsų šeimoje abu beveik panašiai dirbam , panašiai dukrą prižiūrim ( turiu galvoje ir laiką , ir "krūvį").
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 10 16, 01:39)
Aš kolkas nedirbu. Su vaikais aš ne sėdžiu, o būnu namie. beje pusė dienos būnu viena, nes vaikai mokosi. Namie nuveikiu daug ką. Namie darbus darau tokius, kokius noriu ir skaitau kad jie reikalingi, jeigu nenoriu ir nedarau. Valgyt darau, bet man neprivaloma kaip ir visa kita. Tas pats ir vyrui.

Na,bet jūsų mergytės jau kaip ir praaugusios..Patys sunkiausi vargeliai jau praeity...Bepigu kalbėti,kai galite pusdienį prabūti viena. Bent kažkiek laiko skirti sau..Prisiminkite,kaip buvo,kai mergytės vos po kelis mėnesiukus turėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2008 10 17, 08:10)
Na,bet jūsų mergytės jau kaip ir praaugusios..Patys sunkiausi vargeliai jau praeity...Bepigu kalbėti,kai galite pusdienį prabūti viena. Bent kažkiek laiko skirti sau..Prisiminkite,kaip buvo,kai mergytės vos po kelis mėnesiukus turėjo mirksiukas.gif

labai suprantu tas mamytes kurių vaikučiai būna labai irzlūs neramūs ir naktim nemiega. Maniškė buvo labai rami, tad man nebuvo problemų. Pusė metų mergytei suėjus išėjau dirbti. Ne visai dienai, tik kelioms valandoms. Vėliau ūgtelėjus ir daugiau dirbau.
Aš to laiko prisiminti nelabai noriu, nors ir turėjau vyra, auginti auginau viena ir iš jo pagalbos aš nesulaukdavau. Anot jo, tai buvo mano vaikas. Tad rūpintis privalėjau tik aš. smile.gif
Vizitus pas gydytojus būdavo lengviau nusistatyti, nes žinojau kada miegos ir valgys.
Kaip sakoma tu esi laikinai pririšta prie tokio mažo žmogučio.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 10 16, 01:39)
Aš kolkas nedirbu. Su vaikais aš ne sėdžiu, o būnu namie. beje pusė dienos būnu viena, nes vaikai mokosi. Namie nuveikiu daug ką. Namie darbus darau tokius, kokius noriu ir skaitau kad jie reikalingi, jeigu nenoriu ir nedarau. Valgyt darau, bet man neprivaloma kaip ir visa kita. Tas pats ir vyrui.



kokius reikalingus darbus galima daryt namie kiekviena diena po 8 valandas? Cia gi visiskas degradavimas.
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.95 @ 2008 10 21, 18:15)
kokius reikalingus darbus galima daryt namie kiekviena diena po 8 valandas? Cia gi visiskas degradavimas.

degradavimas, bet valdžia neleidžia dirbti. Ką daryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 10 21, 20:20)
degradavimas, bet valdžia neleidžia dirbti. Ką daryt? g.gif


degraduot dar kokius 5 metus, o po to numirt nuo insulto.
Atsakyti