Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

As siandien kepiau sonine su bulvytemis. sonine pamarinavau su cesnakiukais ir ivairiais prieskoniai, kiekviena gabaliuka suviniojau i folija ir kepiau orkaiteje, sialia kepe bulvytes. Valgem su darzovemis smile.gif
Atsakyti
darau makaronus uzkeptus su tunu, alyvuogem ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 09 08, 14:42)
darau makaronus uzkeptus su tunu, alyvuogem ir t.t.


prasom placiau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliushka @ 2008 09 08, 17:31)
prasom placiau...  blush2.gif



a nieko ypatingo is galvos viskas, as imu puse pako makaronu isverdu juos ir nuvarvinu, tada dedu i juos dvi skardines tuno, skardine alyvuogiu (skaniau kai cielos, o ne supjaustytos), gera sauja kukuruzu (galima irgi konservuotus), o paskui jau ka saldytuve randi - as siandien brokoliu ir grybu idejau, galima dar morkyciu smulkiai papjaustytu, svogunu ir t.t. kas ak megsta zodziu, bet alyvuoges tai man butinai turi but ax.gif ... Tada i visa ta kose makalose dedu tarkuoto surio, zoleliu visokiu dziovintu (pvz oregano, baziliko), majonezo (kazkada neturejau majonezo tai dejau bacon ranch dressing - irgi gerai suejo), visa ta reikala gerai ismaisau sukratau i skarda ir i orkaite, kad paskrustu siek tiek, prie pabaiga dar galima surio ant virsaus uzbert sluoksniuka, kad plutele gautusi. Siaip net nebutina ir kept galima ir taip valgyt - velgi kaip kas megsta...

tas tunas bemaisant issiskirsto su padazu susilieja ir apvolioja makaronus, tai daug nei majonezo nei kokio kito padazo is tiesu ir nereikia, druskos bent as man irgi nereikia papildomai det pakanka kiek tune, suryje ir majoneze jo yra.

Atsakyti
reiks pabandyti Michgirl receptuka. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 09 08, 15:53)
a nieko ypatingo is galvos viskas


skamba skaniai ir rodos paprastai 4u.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
as jau pabandziau, man skaniai gavosi.
Atsakyti
wow..kaip skaniai pasiskaiciau..o dar taip velai doh.gif visko uzsimaniau..nuo moliugu sriubos iki makaronu, shonines ir t.t. rolleyes.gif rolleyes.gif
tenkinuos juoda duona su pomidoru, nes jau 11 vakaro.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliushka @ 2008 09 08, 21:37)
skamba skaniai ir rodos paprastai  4u.gif  aciu  4u.gif


jo tikrai nesunku, nes jau kas kas bet as tai neapsisunkinu su maisto gaminimu. o cia atidarei skarbonke to, atidarei skarbonke ano, sumakaluoji viska ir valgai hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(laureta @ 2008 09 08, 22:30)
as jau pabandziau, man skaniai gavosi.


dziugu girdeti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 09 09, 07:18)
dziugu girdeti  mirksiukas.gif

as alyvuogiu nevalgau, tai ju ir nedejau. ir be ju skanu buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laureta: 09 rugsėjo 2008 - 12:23
Turiu daug vistienos file, ka galima padaryt skaniai, ir kad sausa nebutu?
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 09 10, 16:03)
Turiu daug vistienos file, ka galima padaryt skaniai, ir kad sausa nebutu?

Aš šiandien kaip tik išsitraukiau iš šaldiklio filė... Darysiu taip: išskleisiu kažkiek, truputį pamušiu ir pamerksiu į alyvuogių aliejaus +citrinų+druskytės padažiuką pasimarinuot trumpam ir paskui kepsiu keltuvėje. Greita ir skanu. Gali kokį padažiuką iš grybų padryt ar kažką pgl save...
Atsakyti