Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

Saltmete - as nesuprantu, tu paklausi - as atsakau. bet tu i atsakymus nekreipi demesio. tai susitariam kitam kartui, jei nenori atsakymu is mano puses, o tik nori papriekabiauti, tai taip ir parasyk, as tada nekreipsiu demesio ir negaisiu laiko atsakinedama 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 24, 21:28)
bet yra tokių, kurios gal būt nesuprato,


jei galbut kazkas nesuprato, galbut tas kazkas ir paklaus, jei tam kazkam rupi mirksiukas.gif
Atsakyti
Norejau atsakyt, bet ai tiek to, susilaikysiu smile.gif
Atsakyti
Geriau papasakok, kaip gavosi troskinys? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 09 24, 22:22)
Geriau papasakok, kaip gavosi troskinys?  smile.gif

Cia apie pulled pork klausi? ax.gif o lietuviskai tai kaip? traukta kiaule? lotuliukas.gif
Niam kaip skaniai gavosi, MB sake jam i restorana jau isvis nereik, nes namie daug skaniau thumbup.gif dukra tai kol as ta mesa smulkinau vis trynesi aplinkui ir puse suvalge lotuliukas.gif ir teciui labai patiko (jis pas mane sveciuose vasarai), zodziu dar darysiu ir darysiu thumbup.gif ir dar MB is darbo siandien paskambino sake pietus buvo puikus thumbup.gif nes liko daug tos mesos, dar vienai vakarienei uzteks biggrin.gif

As su teciu tai dar Giedriaus pipiru prisidejom prie tos mesos, bet man atrodo visas astrumas is ju man i rankas sulindo, nes neastrus visai gavosi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VRed: 24 rugsėjo 2008 - 22:38
O kaip darei ta traukta kiaule? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 09 24, 14:36)
Cia apie pulled pork klausi? ax.gif o lietuviskai tai kaip? traukta kiaule? lotuliukas.gif
Niam kaip skaniai gavosi,


lotuliukas.gif lotuliukas.gif

is kokios mesos dalies darei? Pork butt ar pork shoulder? g.gif gal gali truputeli placiau papasakoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dolcegitka @ 2008 09 24, 01:29)
i farsa ne pjiaustik svoguna ,o tarkuok per burokine tarka ir kuo daugiau svoguno tuo skanesnis farsas,bat cia ti i koldunu farsa,dar gali truputi kefiro ipilt ,ar naturalaus jogurto ,

4u.gif apie tarkuota svoguna niekada nepagalvojau! O tu bulijono kokio dedi ar tik prieskoniu?

QUOTE(laurechka @ 2008 09 24, 09:19)
o ko čia kabinėtis??? Aš pvz kartais nežinau kaip išverst į LT kalbą... Tai ką g.gif  Čia tema- maistas užsienyje jeigu ką wink.gif

drinks_cheers.gif Nesenai pasiuliau sesei pomidoru ir mozarelos salotas pasidaryti,,,kol as radau kaip balsamic viniger lietuviskai bus doh.gif Ir kaip kazkas gerai sake, lietuviskai parasysi, nezinosiu kokios mesos pirkti schmoll.gif

Ai, tiesa, o kas tie Giedriaus pipirai>?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hip: 25 rugsėjo 2008 - 00:36
QUOTE(Titia @ 2008 09 24, 12:36)
Dviliushka, gal ji dietos laikosi lotuliukas.gif

O jei rimtai, buvo cia kazkada skelbtas receptas: vistienos (krutineles g.gif ) troskinys su kokoso pienu. Ar akiniu nauju reikia, ar kas man cia neberandu ax.gif
Gal butu galima pakartoti 4u.gif
As siandien net kokso pieno nusipirkau biggrin.gif


as tai nusiperku visokio thai kario pastos (ten red, yellow, arba green curries buna ir dar visokiu, panang, masaman ir t.t.), dedu vista (arba krevetes) ir bile kokias darzoves - wok pakepinu su vos aliejaus, tada pilu to kario, kokosu pieno skardonke ir vuolia. koki 10 minuciu viskas uzima... ai nu tiesa ryziai per 20 isverda, ale as turiu ryziu puoda, tai ten tik sumeti, vandens ipili ir nieko daugiau daryt nereikia.
Papildyta:
QUOTE(Titia @ 2008 09 24, 13:53)
Kokias darzoves geriausiai butu naudoti ax.gif


dar trigrasi kisu, as pagal situacija (t.y. ko saldytuve yra) dedu brokolius, sugar snap peas (jaunus zirnelius su ankstim), baby corn, water chestnuts, paprika, ananasu kubeliu, bamboo shoots, bok choi arba napa (kuriu turiu tuo metu), svogunu galima, bet as ju nemegstu, sviezio baziliko lapuku. nu zodziu ko turi smile.gif As megstu azijietishka virtuve, tai pas mane ju darzoviu visada yra. va ir siandien tik is chinese amrket parsitempiau su maisais didziausiais.

kartais mesa pakeiciu tofu.

Papildyta:
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 24, 14:28)

Gyvenu užsienyje, bet vistiek to nesuprantu. schmoll.gif  Ir aš tikrai nesiskundžiu, bet tiesiog negaliu nesistebėti, kaip greitai užmirštam savo kalbą, kaip ja kalbėti ir rašyti.


kaip kam patogiau tas taip ir raso, kalbos uzmirsimas cia visai ne prie ko. Be to, tikrai yra tokiu pavadinimu, kuriu as lietuvishkai nezinau ir niekada nezinojau, nes LT paprasciausiai to nebuvo ir nera. Taip galima knistis po zodynus ieskotis ir verstis, bet kodel as tureciau tuo uzsiimt. kam reikia supras, o kas nesupras ir jiems vistiek idomu tai patys ir issiaiskins...

Papildyta:
QUOTE(doviliushka @ 2008 09 24, 11:14)
jus gaminkit ir dalinkites receptais  blush2.gif

o as nebezinau ka padaryti valgyti kad anyta valgytu  doh.gif  1dieni vakare padariau bulviu kose su pork chops, tai nevalge  schmoll.gif



tai ana ne lietuve gal, kad jai bulves ir kiauliena negerai??? lotuliukas.gif nu nevalgo tai lai nevalgo, suauges zmogus - badu nenumirs. doh.gif
pas mane uosviai dabar trim savaitem atvare tai anyta tik virtuvej ir tupi lotuliukas.gif lotuliukas.gif daro valgyt ir dar extra i saldikli krauna, kad badu nepamirtumem kai isvaziuos. doh.gif kasdien po du skirtingus patiekalus, dar uzkandele, dar salociukes, o ant galo ir desertas.. vakar ant svarstykliu uzsikabarojau tai persigandau doh.gif
Atsakyti
As tik dabar atrandu azijietiska virtuve ax.gif Visa gyvenima buvau tikra lietuve: bulve ir kiaule biggrin.gif ; bet paskutniu metu persiverciau i kita puse, dabar bulves ir kiaule pabego is mano virtuves.
Jei kas siulys idomiu receptu , tik nesudetingu ir su visom smulkmenom biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 09 24, 18:06)
tai ana ne lietuve gal, kad jai bulves ir kiauliena negerai??? lotuliukas.gif  nu nevalgo tai lai nevalgo, suauges zmogus - badu nenumirs.  doh.gif
pas mane uosviai dabar trim savaitem atvare tai anyta tik virtuvej ir tupi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  daro valgyt ir dar extra i saldikli krauna, kad badu nepamirtumem kai isvaziuos. doh.gif kasdien po du skirtingus patiekalus, dar uzkandele, dar salociukes, o ant galo ir desertas.. vakar ant svarstykliu uzsikabarojau tai persigandau  doh.gif


eik tu, mano anyta dar budama Lt pasake kad ji valgyt nedarys doh.gif bet sake su vaikais uzsiims tongue.gif kai man grizus po darbo norisi su vaikais pabuti o ne prie puodu stoveti doh.gif
bet ai, sakau, cia atskira kalba tos anytos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Titia @ 2008 09 24, 21:06)
As tik dabar atrandu azijietiska virtuve ax.gif  Visa gyvenima buvau tikra lietuve: bulve ir kiaule biggrin.gif ; bet paskutniu metu persiverciau i kita puse,  dabar bulves ir kiaule pabego is mano virtuves.
Jei kas siulys idomiu receptu , tik nesudetingu ir su visom smulkmenom  biggrin.gif  4u.gif



As isigudrinau saldytu virtu kreveciu visada kameroje tureti. Kai norisi ko nors kitokio ir nekaloringo, paleidziu po saltu vandeniu 5 min, tada i ikaitinta keptuve (kartais truputi darzovinio sviesto biggrin.gif idedu), uzbarstau zuvu prieskoniais (as McCormick naudoju, biski astrus, tokia geltona dezute), kelias minutes pavartau jas ten ir gatava thumbup.gif Labai skanu su baltu vynu
Atsakyti
Slow Cooker Pulled Pork
5-6 lb. pork shoulder/pork butt
1 medium onion, thinly sliced
1 cup ketchup
2/3 cup apple cider vinegar
1/2 cup brown sugar
1/2 cup tomato paste
3 tbsp Worcestershire sauce
3 tbsp mustard
2 tsp paprika
2 tsp garlic powder
pinch cayenne pepper
1 1/2 tsp salt
1 1/2 tsp ground black pepper
3/4 cup water

i puoda dedam svoguna (nepjaustyta), and jo uzdedam mesa, o visus kitus produktus sumaisom, ir puse gautos mases pilam ant mesos - mazdaug 8 valandom (is pradziu buvau nustacius and High, paskui pradejo burbuliuot perjungiau and Low). Tada mesa isimam, susmulkinam su dviem sakutem. Tada as nuo to skyscio kur liko puode nugraibiau riebalus nes daug ju is mesos isbego, is sudejau mesa atgal i ta puoda, ispaudziau gal 3 saukstus bbq padazo pirktinio, ir dar pakaitinau. Valgiau su Kaiser Rolls, per puse perpjoviau ir i juos mesos pridejau, ant mesos dar vos pasildyto to padazo kur pradzioj puse palikom.

O mesa pirkau butt, nes tas buvo be skuros ir kaulo ten mazai, o shoulder ciupinejau tai ant jo skura buvo ir kaulas didelis, o kaina panasi labai smile.gif

Cia receptas
Cia Giedriaus receptai paieskok ten kazkur pipirai marinuoti yra mirksiukas.gif
Atsakyti