Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(legenda @ 2008 10 02, 16:56)
Labos, uzejau I restorana patikrinti, o tai pagrindine chef'e nebesikavina wink.gif wink.gif.

6663 - skaniai tas seafood atrodo wink.gif wink.gif

smile.gif ui koks jis skanuuus..

Uzeisiu pasikavint 4u.gif

P.S. Salotoms- man skaniausias saulegrazu..
Kepu- alyvuogiu ar canola ar vegetable..
Shiaip ir vanduo neretai tinka mirksiukas.gif - apsienu be aliejaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa999 @ 2008 10 02, 14:30)
Kuri cia buvo parasius kaip skranduku su barbekiu padazu orkaiteje kepti, isssikepiau ir niam niam.... taip skanu buvo, niu nerealu


biggrin.gif pries pora dienu butent pagal ta pati recepta (Titia, jis bene 35 ar 36psl, Hip parase mirksiukas.gif ) skrandukus dariau 4u.gif nu MB laaaaabai patiko thumbup.gif as tik nevalgiau, nes tokiu dalyku aplamai niekada nevalgau blush2.gif

QUOTE(Titia @ 2008 10 02, 16:23)
Merginos, koki alieju geriau naudoti kepimui?


tik alyvuogiu 4u.gif kodel? g.gif nes tipo sveikiausia.... rolleyes.gif
tais atvejais, kada alyvuogiu netinka, i trasa eina bile koks, koks namie yra tuo metu..... blush2.gif
Atsakyti
VRed - aciu uz receptuka pulled pork, tuoj isbandysim biggrin.gif Prie to padariau corn muffins, sweet potato mash, oj, apsivalgysim nakciai lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

As ryt teliuka gaminsiu (rodos taip "veal" verciasi ax.gif ). Tik kol kas nezinau kaip. Gal kas kokiu idejo turi?

QUOTE(VRed @ 2008 10 01, 09:05)
drinks_cheers.gif o zinai apie www.valgiai.com ? As is ju duona perku, baronkytes, bet silkes, deja, jie neturi
Paasakok apie cheesecake

Ziurinejau as ju puslapi, bet kad jau labai brangiai siuntimas gaunasi. O kiek girdejau (lietuvauzsienyje.com) duona daznai papelijus buna. As po biski atitikmenis cia randu jau. O svente buna kai drauge Bostone lankau.

Pyragas nerealus thumbup.gif Tik as dariau 2/3 dozes. Vietoj brandzio pyliau Miaukof (vanilini konjaka). Labai patiko, kad ta virsus pilasi is karto ir labai graziai pasiskirsto. Dar as cukru stipriai kirtau (jauciu dejau tik 1/3 dozes) tai gavosi pats tas mano seimynai.

QUOTE(TYN @ 2008 10 01, 16:40)
Titia - tu klausi apie gazpacho? As kazkaip nesu macius jos meksikieciu restorane. Ir siaip dabar galvoju, ar isvis kokiam restorane esu macius ja  rolleyes.gif Nebent italu, kokia karsta vasaros diena 

Pas mane kavineje vasara visada buna. Prasome sekancia i svecius ax.gif Kiek zinau, pas mus ji is V8 (pomidoru - darzoviu sultys), smulkiai pjaustytas agurkas, salieras. Dar deda Tobasko padazo ar cili pipiriuku ir laimo sulciu. Kitokios saltos sriubos cia JAV as ir nesu macius...

QUOTE(Jaskolka @ 2008 10 02, 08:00)
na įmanoma jį gerti, bet toks "neteisingas"  smile.gif

Raudonas ar baltas? Kokios rusies? Jei raudonas - troskink jautiena; baltas - daryk vistiena ar zuvi. O jei koks nors is Kalifornijos ir "oaky oaky" pilk lauk.

QUOTE(wicked @ 2008 10 04, 19:32)
biggrin.gif pries pora dienu butent pagal ta pati recepta (Titia, jis bene 35 ar 36psl, Hip parase  mirksiukas.gif ) skrandukus dariau  4u.gif nu MB laaaaabai patiko  thumbup.gif as tik nevalgiau, nes tokiu dalyku aplamai niekada nevalgau  blush2.gif
tik alyvuogiu  4u.gif kodel?  g.gif nes tipo sveikiausia....  rolleyes.gif
tais atvejais, kada alyvuogiu netinka, i trasa eina bile koks, koks namie yra tuo metu.....  blush2.gif


Aciu mergaites 4u.gif Eisiu uzpatentuosiu receptuka smile.gif
Mes naudojam TIK extra virgin olives alieju, nes jis sveikiausias. Pas mane darbe kepimui naudoja kanola. vadinasi jis irgi ner blogai (jie ten visi apie kokybe siaip labai pamise).
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 10 06, 00:49)

Raudonas ar baltas? Kokios rusies? Jei raudonas - troskink jautiena; baltas - daryk vistiena ar zuvi. O jei koks nors is Kalifornijos ir "oaky oaky" pilk lauk.


siaip kai kurie Kalifornijos vineyards'ai yra tarp geriausiu vyndariu pasaulyje mirksiukas.gif Taip kad is anksto nebrokyk...
Atsakyti
Turi atitikti abu reikalavimus: CA ir "oaky" tongue.gif O su tais geriausi - blogiausi, diskusijos gali testis laaaabai ilgai. Kad vynine ivertinta gerai, dar nereiskia, kad jos vynas tinka gaminimui. Man pvz Kalifornijos vynai neskanus, na gal but kai kurie Pinot Noir nebent schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 10 06, 02:13)
Turi atitikti abu reikalavimus: CA ir "oaky"  tongue.gif  O su tais geriausi - blogiausi, diskusijos gali testis laaaabai ilgai. Kad vynine ivertinta gerai, dar nereiskia, kad jos vynas tinka gaminimui. Man pvz Kalifornijos vynai neskanus, na gal but kai kurie Pinot Noir nebent schmoll.gif


bet kad Kalifornijoj virs 2000 vyniniu yra ir labai skirtingu - skirtinguose regionuose ir klimatuose, skirtingai ivertintu, skirtingus vynus gaminanciu uz skirtingas kainas ir t.t., tai keistai skamba, kad aplamai kalifornietiskas vynas neskanus, nes nenoriu tiket, kad viska isbandzius mirksiukas.gif 4u.gif Nu o jei vynas "oaky" tai kalifornietishkas jis ar ne vistiek nieko gero siaip ar taip...
Atsakyti
Na jau nelabai tas Kalifornijos regionu klimatas ir skiriasi. Dirbu ten, kur viskas apie vyna ir suri, taip kad ragavau pakankamai. Zinau, kad yra daug skirtingu vynu, taciau didziaja dalimi viskas priklauso nuo vynuoges ir klimato. Taip kad vynai is tam tikro regiono turi tam tikru bendru savybiu ir CA vyno savybes man nepatinka (ypac balto).
Atsakyti
baltas - mėsos, žuvies nevalgau 4u.gif o ką reiškia oaky? 4u.gif biggrin.gif viriau sriubą sūrio, skanu buvo mirksiukas.gif
tyn, kaip darai sweet potato mash? 4u.gif
Atsakyti
ar ką nors iš raudonų kopūstų darot? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaskolka @ 2008 10 06, 13:14)
ar ką nors iš raudonų kopūstų darot?  g.gif  blush2.gif

darau labai skanias salotas iš to kopūsto, tarkuotos morkos, tada razinų, džiovintų slyvų primaišau, dar kartais moliūgų sėklų, graikinių riešutų, ir viską užpilu kokiu nors vaisiniu ar vaniliniu jogurtu. Apsivalgymas essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 10 06, 13:34)
darau labai skanias salotas iš to kopūsto, tarkuotos morkos, tada razinų, džiovintų slyvų primaišau, dar kartais moliūgų sėklų, graikinių riešutų, ir viską užpilu kokiu nors vaisiniu ar vaniliniu jogurtu. Apsivalgymas  essen.gif


bet kopūstas marinuotas, tai kaži ar tiks unsure.gif nerandu aš čia burokėlių blush2.gif tai sakiau pabandysiu stiklainiuką kopūstų nusipirkti ax.gif
Atsakyti