Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

nu siandien vel prasisukau virtuveje... gal treciadieni reikia padaryt mano didziaja diena, kada gaminu hihihi.gif

taigi.. pradziai valgeme ala meksikietiska tortas.... jautienos mesyte... ja perku jau paruosta.... mesa iskepu, duona per puse ir i toaster.. paskrudinu siek tiek... tada ant vienos puses tepu majonezo, ant kitos - avocado.... avocado visada perku minksta, kad lengvai teptusi... dar salotos lapu pora ir pomidoriuku.... teoriskai reiketu dar ir pupeliu... bet as nesu ju didele megeja, tai ta dali praleidziu... blush2.gif

user posted image


dar dariau balandelius.. tradiciskai, nieko ypatingo... nera net ka pasakot ir taip visos juos mokat daryt biggrin.gif troskinau puode su morkytem, siek tiek sviesto ir buljono....

user posted image

nu ir kadangi liko mesos ir kopusto, sukuriau dar ir sriuba tuo paciu..... idejau dar bulviu, lauro lapeli, keleta juoduju pipiru...

user posted image

o valge mano vyrai su grietine....

user posted image
Atsakyti
ui kiek daug grietines i maza indeli... as tai labai nemegstu grietines i sriuba, nes sugadina man ji visa skoni...

o tie meksikietishki sumustiniai skaniai labai atrodo.. kaip ten ta jautiena yra paruosta? su meksikietishkais prieskoniais kazkokiais ar kaip?


pas mane vel badas, kiek buvo maisto, tiek per sitas kelias paras be elektros viskas atsilo ir teko ismesti, tik pora dalyku isgelbejau i cooler pora ledo maisu nupirkus ir ten kai ka sukisus. Bet jau ir nebepirksiu maisto, liko dvi savaites cia, is kuriu beveik kas antra diena su kazkuo vis atsisveikinimo vakariene restorane biggrin.gif tai yra pieno ir cereal pusryciams, o paskui kazka prasimanysim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 06 11, 23:08)
ui kiek daug grietines i maza indeli... as tai labai nemegstu grietines i sriuba, nes sugadina man ji visa skoni...

o tie meksikietishki sumustiniai skaniai labai atrodo.. kaip ten ta jautiena yra paruosta? su meksikietishkais prieskoniais kazkokiais ar kaip?


skonio reikalas gi, kiek kam grietines reikia.... 4u.gif as sriubas is viso retai valgau, o kopustu man net nesiulykit... is viso gal tik pora sriubu yra, kurias galiu valgyt blush2.gif bet gamint va gaminu.... siandien net mazasis valge, kas buvo laaabai keista biggrin.gif

ne, nieko ten ypatingo... tiesiog tai yra plonas jautienos gabaliukas, siek tiek prieskoniu (kokiu tai tikrai nepasakysiu.... blush2.gif bet tikrai nieko ypatingo....), ir dziuveseliuose pavoliota... nu ir pasidaryt toki sumustiaka laiko daug nereikia, keletas minuciu ir paruosta.... thumbup.gif man labai gerai tinka, kada bunu super alkana ir neturiu laiko zaistis.... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 12 birželio 2008 - 06:33
tai zinoma kiekvienam pagal save smile.gif as tik siaip pasakiau, kad pati nemegstu sriubu su grietine, man ji kazkaip skoni permusa, nors siaip grietine yra gerai ir skanu. O sriubu as irgi nesu didele megeja, valgau kai yra pries nosi padeta (dazniausiai kai restorane prie pagrindinio patiekalo buna hihihi.gif ), o namie pora kartu per metus tik darau... man skaniausios pertrintos visokios, nes jei nepertrintos as tuoj puolu knisinet "aha, virtu morku nemegstu, svogunu irgi ne, skystimelis gal ir neblogas, bet blyn kas ten per zole plaukioja" ir t.t. lotuliukas.gif lotuliukas.gif



dekui del info apie mesyte, manau kokiais taco seasoning galima pabarstyti ir tiks i sita varianta... smile.gif as tai dar ir su refried beans daryciau, visai megstu jas meksikietishkuose patiekaluose... Manau kai persikraustysim i San Diego, persivalgysiu meksikietishko maisto, o nuo margaritu prasigersiu kai tik maitint baigsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 06 11, 23:55)
man skaniausios pertrintos visokios, nes jei nepertrintos as tuoj puolu knisinet "aha, virtu morku nemegstu, svogunu irgi ne, skystimelis gal ir neblogas, bet blyn kas ten per zole plaukioja" ir t.t.  lotuliukas.gif

dekui del info apie mesyte, manau kokiais taco seasoning galima pabarstyti ir tiks i sita varianta... smile.gif as tai dar ir su refried beans daryciau, visai megstu jas meksikietishkuose patiekaluose... Manau kai persikraustysim i San Diego, persivalgysiu meksikietishko maisto, o nuo margaritu prasigersiu  kai tik maitint baigsiu doh.gif


hihihi.gif uij negaliu... prajuokinai.....
pertrinta sriuba dariau praeita savaite... cukiniju... dar reikia susirasti recepta brokoliu ir cheddar cheese, nes ir ta MB megsta.... ax.gif


taco seasoning jau man prie siek tiek astresniu prieskoniu eitu.... g.gif as dabar zinok sedziu ir galvoju, nu kokius prieskonius jie gali naudot tai mesai.... g.gif bet is esmes, tai manau, jog bet kaip paruosta mesa butu skanu 4u.gif tereikia plono mesytes gabaliuko.... biggrin.gif
pas meksus perku tiesiog breaded beef steak, kartais susigundau sau vistienos nusipirkti.... o is ju duonu tai naudoju telera arba bolillo (vienas ir tas pats, tik vieni vienaip vadina, kiti kitaip... ), kokias ir restoranuose naudoja....
o tu ju pupeliu as nelabai megstu... kazkada uzplauke restorane paprasyt, kad i burrito nedetu ju, tai padaveja pasiziurejo ir turbut liko nesupratus, kas cia man pasidare hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliushka @ 2008 06 11, 23:17)
kaip man ligoninej seseles sake - ar vaikui tavo valgytas maistas tinka ar ne pasimatys po 6 val.  kiek tame teisybes, nezinau.

Yra teisybės - per tiek laiko suvalgyto maisto medžiagos patenka į pieną, o po to yra apdorojamos vaiko organizmo. Bet vėlgi - kiekvienas atvejis individualus. Vienam anksčiau, kitam - vėliau.

QUOTE(pupa999 @ 2008 06 12, 04:18)
As galvojau mes apie maitinancias, o ne besilaukiancias kalbam  tongue.gif  O beje, tavo vyras jei neklystu valgo super astriai, tai kur jau tu desiesi jei jis gamina tai ir valgai  lotuliukas.gif  juokauju  blush2.gif

Na, dar tokia žliba ir durna neesu. biggrin.gif Tik norėjau pasakyti, kad mano poreikiai nepasikeitė gimus Vytautui (matyt, hormonai tie patys liko hihihi.gif ).
Dėl aštrumo ir MB kulinarinių įpročių tai tiesa, nors neretai aš būdavau iniciatorė eiti į kokį indų restoraną, o ten jau rinkdavaus pačius aštriausius patiekalus tą dieną. doh.gif

QUOTE(wicked @ 2008 06 12, 06:22)
tame ir esme, kad vidus kaip parudijes atrode....  g.gif bet as patepiau aliejum.... palaikiau kuri laika, tada atsveiciau tas rudis ar kas ten buvo... ir dabar lyg viskas gerai....  g.gif pasiskaiciau instrukcijose, kad toks budas galimas, tai ir isbandziau....  biggrin.gif

Na, tikėsimės, kad padės. Net nepamenu, ar mums viduj pradžioj rūdijo... g.gif Kad kartais vietomis nueidavo prisotinimas - taip, bet ar surūdydavo toj vietoj... Ot senatvė... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 06 12, 00:21)
Na, tikėsimės, kad padės. Net nepamenu, ar mums viduj pradžioj rūdijo...  g.gif Kad kartais vietomis nueidavo prisotinimas  - taip, bet ar surūdydavo toj vietoj... Ot senatvė...  doh.gif


gal tiesiog reiketu ta keptuve pasotinti is naujo... maza ka ten ant dezes raso..... g.gif nes nezinau, ar imanoma, kad gelezis taip greitai rudytu (absoliuciai nieko nenusimanau tokiuose dalykuose), gal tai tiesiog rudos demeles tebuvo.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2008 06 12, 09:18)
gal tiesiog reiketu ta keptuve pasotinti is naujo... maza ka ten ant dezes raso.....  g.gif nes nezinau, ar imanoma, kad gelezis taip greitai rudytu (absoliuciai nieko nenusimanau tokiuose dalykuose), gal tai tiesiog rudos demeles tebuvo....  g.gif

Na, sunku pasakyt. Vieną tik žinau - kuo dažniau naudosi, tuo kokybiškesnė ji bus. wink.gif Kokių čeburėkų išsikepk - ui kaip gerai pasidengs apsauginiu sluoksniu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2008 06 11, 21:51)
nu siandien vel prasisukau virtuveje...  gal treciadieni reikia padaryt mano didziaja diena, kada gaminu hihihi.gif



Nu, Kuzia.. 4u.gif gundai tu cia doh.gif : imu balandelius ir sriuba..Balandeliu shimta metu nevalgiau, labai pasiilgau, o sriubas tai myliu be galo, ir man atvirkshciai, nei MichGirl, tiesiog butinas didziulis shaukshtas grietines..mmm, kaip skanu...
wub.gif

..vakar gaminau..fotkinau.., fotkes ko tai nesigavo gerai verysad.gif , tai praleisiu shi karta fotosesija smile.gif ..

Aciu..uz skanumynus..
Atsakyti
laba visom, kiek cia skanumeliu prigaminta, mmm,kaip skanu thumbup.gif
o as noriu pasiulyti savo bulviu apkepelia smile.gif
viskas is akies. reikes virtu bulviu,
virtu kiausiniu,
rukytos sonines,
pakeptu svoguniuku,
fermentinio surio,
krabu lazdeliu ir krapiuku.
bulves isverdam,supjaustom griezineliais,dedam ant sviestu isteptos skardos, tada ant virsasu, antra sluoksni dedam sutarkuotus kiausinius, smulkintas krabu lazdeles, paprieskoniaujam, kitas sluoksnis svoguniuku, ant ju sonine ir surio. tada vel viskas is naujo, sluoksniu kiekis priklauso nuo kepimo formos gylio, galutinis sluoksnis turi buti surio ir krapiuku. uzdengti folija pakepti apie 20min orkaiteje,tada nuimti folija ir uzpilti siek tiek grietineles ir dar palikti orkaiteje pakepti,kol suris graziai pagels. SKANAUS!
Atsakyti
as siandien pasigaminau salotytes is 6663 nugirstas. paprasciau ir negali buti...
zalias agurkas, virtos morkos ir mozzarela suris, supjaustyta kubeliais ir sumaisyta su majonezu. druska ir pipirai. prie zuvytes niam niam... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indrute79 @ 2008 06 12, 12:06)
as siandien pasigaminau salotytes is 6663 nugirstas. paprasciau ir negali buti...
zalias agurkas, virtos morkos ir mozzarela suris, supjaustyta kubeliais ir sumaisyta su majonezu. druska ir pipirai. prie zuvytes niam niam... thumbup.gif

4u.gif gaivios, ania? yra dar vienos labai panashios, taip pat skanios, tik sotesnes: visi tie patys produktai, tik vietoj surio dedi kubeliais pjaustyta virta ar kepta vishtiena.. smile.gif

Londone, skamba labai niam 4u.gif
Atsakyti