Įkraunama...
Įkraunama...

Apie Amway

QUOTE(Klio @ 2008 09 17, 12:45)
Sutinku su Rasiliuko. Manau, kad galima grazinti.
As naudoju tusa ir makiazo pagrinda. Man patinka  ax.gif

Man tusas nelabai topsecret.gif turejau artistry,nepatiko-grazinau ir issikeiciau i funkhouser-ir tas man nilabai... rolleyes.gif
Atsakyti
As tusa irgi tik bandziau, tai man irgi nelabai, ner man geresnio uz dvipusi lorealio biggrin.gif tooooookios blakstienos rolleyes.gif
Atsakyti
sutinku. tusas ir man nepaliko didelio ispudzio.

dabar laukiu piestuko akims, kur kitame gale yra pagalvele - trintukas.
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 09 11, 18:43)
labai idomiai gaunasi  g.gif kaip vezant is toliau savikaina gaunasi pigiau??? is Lenkijos sandeliu iki LT - 4%, o is Vokietijos iki LT - 10% ir dar savikaina gaunasi mazesne  g.gif

ir dar nelabai supratau, kaip gali nereiketi licenzijos dirbant per vokieciu linija? juk nesvarbu is kur prekes gauni, svarbu kur prekiauji.... gal as kazka ne taip supratau  g.gif

taip ir gaunasi,atvezimas brangesnis,bet savikaina mazesne mirksiukas.gif pvz.;vaikiskas vit.C 110tabl.su atvezimu savikaina 53lt.,bet svarbiausia,kad sudetis skiriasi vienoje tableteje ne 30mg,o 100mg.,tabletes indaplovei-43lt. ir t.t. bigsmile.gif
o uz licenzija tikrai nereikia moketi,smulkiau per az mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi naudojau dantų pastą Glister, tačiau dantų higienistė rekomendavo dažnai nenaudoti ir kaitalioti pastas, nes dantys pripranta prie vienos ir jokio efekto nebelieka. Dar sakė, kad dantys nuo šios pastos kai kuriems žmonėms pasidaro jautrūs.
Atsakyti
O kaip seseliai? Ar jie tikrai nesubega i rauksle? Nes turiu sia problemele verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta123 @ 2008 09 17, 15:42)
Aš irgi naudojau dantų pastą Glister, tačiau dantų higienistė rekomendavo dažnai nenaudoti ir kaitalioti pastas, nes dantys pripranta prie vienos ir jokio efekto nebelieka. Dar sakė, kad dantys nuo šios pastos kai kuriems žmonėms pasidaro jautrūs.


ir tikriausia, rekomendavo savo platinama pasta biggrin.gif na, kaip dazniausiai buna.

vieni dantis valosi skrupulingai, o dantys kosmaras. kt. uztenka karta per savaite issivalyti ir viskas ok, pora skyluciu teturi. taip kad ne nuo dantu pastos musu dantu sveikatele ar nesveikatele. svarbu svariai ir taisiklingai valytis dantukus ir ziurert, ka i burna dedam (ypac jei turi prastus dantis)!
Papildyta:
QUOTE(Forz @ 2008 09 17, 15:43)
O kaip seseliai? Ar jie tikrai nesubega i rauksle? Nes turiu sia problemele  verysad.gif


ju nesu bandziusi. pati turiu sia klaikia beda sad.gif nors seselius turiu geros firmos chanel vis tiek po keliu valandu jau skirstyti turiu is subegusiu grioveliu.
iseitis yra seseliu pagrindas - kaina apie 25lt - firma Artdeco. tikrai pagelbes + geri seseliai (kad ir is Amway) duos tinkama efekta.
Atsakyti
Na mano sponsore sake, kad nesubega tie sesliai, tai dabar uzsisakiau. Na kai isbandysiu, tai ir pati patvirtinti ar paneigti galesiu. Tik norejau ir jusu nuomone suzinot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiliukas @ 2008 09 17, 14:19)
Man tusas nelabai  topsecret.gif turejau artistry,nepatiko-grazinau ir issikeiciau i funkhouser-ir tas man nilabai...  rolleyes.gif

Na dar yra tušas prailginantis blakstienas, su paprastu tušu jie labai vienas kitą papildo wub.gif
Atsakyti
As turiu is kosmetikos amway plunksnele, tai super, labai gerai, net mano neigususioms rankoms smile.gif ir kabuki sepeteli pasidovanojau, tai irgi esu laaaaabai patenkinta, nes nuo kitu seriu mane isberia...
Atsakyti
QUOTE(namiseda @ 2008 09 15, 11:58)
Kiek laiko tas priemones naudojat? g.gif Teisybė,kad balti drabužiai pirmus tris-keturis skalbimus buna papilkėję,nes pirmiausiai bandoma išskalbti visus senų miltelių ir kt priemonių likučius,bet jau paskui-tai rūbai darosi kuo balčiausi  thumbup.gif Kadangi aš šiom priemonė, naudojuosi jau 2 metai,tai tiesiog nežinau,ar būna dar baltesnių drabužių už baltus,kuriuos turiu aš thumbup.gif  4u.gif Tikrai nesigiriu,bet man efektas  drinks_cheers.gif  blush2.gif

Na,tiek ir naudoju,kad jau spalvotu audiniu milteliai baigiasi blush2.gif .Plaunu rubus,ne zemesneje 50laipsniu temperaturoje.Turiu kudiki,tai tyreliu demes skaityk neissiima,nors ir uzpurskiu demiu nuemeju.Man sake,kad pries skalbiant uzburkst ir det i skalbimo masina.O cia dar skaiciau,kad reik palaikyt kelias valandas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronka @ 2008 09 17, 11:25)
Be to, vienas produktas mažai kada veikia, reikia naudoti sistemą, greito rezultato nesitiketi. Kantrybė - dorybė smile.gif

drinks_cheers.gif Rinkini sausai odai naudojau pora menesiu, kol pagaliau emiau jausti teigiama rezultata. Dabar jau neiskeisciau i joki kita schmoll.gif 4u.gif

QUOTE(Klio @ 2008 09 17, 11:45)
Sutinku su Rasiliuko. Manau, kad galima grazinti.
As naudoju tusa ir makiazo pagrinda. Man patinka  ax.gif

Ir as patenkinta tusu drinks_cheers.gif

QUOTE(Dusetelle @ 2008 09 17, 17:02)
Na,tiek ir naudoju,kad jau spalvotu audiniu milteliai baigiasi  blush2.gif  .Plaunu rubus,ne zemesneje 50laipsniu temperaturoje.Turiu kudiki,tai tyreliu demes skaityk neissiima,nors ir uzpurskiu demiu nuemeju.Man sake,kad pries skalbiant uzburkst ir det i skalbimo masina.O cia dar skaiciau,kad reik palaikyt kelias valandas  g.gif

Su Amway priemonem auginu jau antra vaika ax.gif Demeles man geriausia isima kosele padaryta is demiu isemejo ir L.O.C, uztepu, palaikau valanda kokia ir tada kuo karstesnej temperaturoj isskalbiu. Jei deme jau spejus isiseneti, tai is pirmo karto nepavyksta, bet is antro, trecio thumbup.gif
Atsakyti