Įkraunama...
Įkraunama...

Apie Amway

QUOTE(loretita2 @ 2008 09 16, 22:00)
vieninteli daikta kuri musu seima naudoja tai tik dantu pasta, nors ir tai skaiciau kad negalima kasdien naudot, nuvalo emale. nezinau kiek cia tiesos. kaip jus manot

Ta prasme, nuvalo blink.gif ?
Antrus metus su ja valau ir mano dantu emale dar vietoj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiliukas @ 2008 09 16, 22:16)
Ta prasme, nuvalo  blink.gif ?
Antrus metus su ja valau ir mano dantu emale dar vietoj  lotuliukas.gif

Mano irgi vietoj mirksiukas.gif
Atsakyti
MB mama stomotologe ir ji tik geriausios nuomones apie sia pasta, emales tikrai nenuvalo smile.gif
Atsakyti
Siaip stomatologai ja daznai rekomenduoja blush2.gif
Atsakyti
Kaip ir skalavimo skysti wink.gif
Atsakyti
sia pasta naudoju daugiau nei 5 metus ir kiek stomatologu taise dantukus, nei vienas nesake, kad nuesta emalis. beje, sia pasta rekomenduociau besilaukiancioms, kurioms dantu valymas su iprastom dantu pasto nestumo metu sukelia pykinima.
Atsakyti
SA8 skysta skalbimo priemonė (1,5 L)
Naujas ir patobulintas SA8 serijos koncentruotas skystas ploviklis geriau pašalina įvairiausias dėmes ir nešvarumus bet kokioje temperatūroje. Skirta baltiems ir spalvotiems audiniams. Tai tik ne skalbiklis, bet stipri dėmių valymo želė, naudojama prieš skalbimą. Sudėtije esantys enzimai iškart pašalina bet koki purvąю Šiuo skalbikliu galite skalbti drabužius net ir šaltame vandeniyje - audiniai bus išskalbti nepriekaštingai, skleis obuolių, citrusinių vaisių ir kedro aromatus. Į Jūsų namus kvapas pakvies švarą ir harmoniją.

Naudojimas: Specialiame paruošimo buteliuke sumaišyti nedidelį SA8 priemonės kieki su trupučiu vandens. Priemonės pilti iki įdubimo buteliuke, o vandens - iki mėlynos linijos. Buteliuką lengvai pakračius, susidaro želė, kurią tepame tiesiogiai ant dėmės. Taip apdoroti skalbiniai gali likti kurį laiką iki skalbimo. Skalbiniams skalbti automatinėse mašinose (4-5 kg. skalbinių) naudoti 30 ml skalbiklio, labai nešvariems skalbiniams - 40 ml. Skalbiant rankomis 10l vandens naudoti 20 ml skalbimo priemonės.

SA8 Skalbinių skalavimo priemonė sodo gėlių aromato (1 L)
Ši priemonė yra koncentruota, greitai tirpsta vandenyje, maksimaliai minkština audinius, didina skalbimo efektyvumą. SA8 serijos audinių minkštiklis suminkštins Jūsų skalbinius, kurie kvepės švara ir gaiva. Leiskite žydinčių sodų aromatui pasklisti po Jūsų namus.

Savybės ir privalumai: Labai ekonomiška - 1 litro užteks 100 išskalavimų. Dėl mažesnes audinių trinties rūbai ilgiau tarnauja, juos lengviau lyginti ir kur kas maloniau dėvėti. Turi antistatinių savybių – skalbiniai nesielektrina. Dermatologiškai patikrinta, tinka ir jautriai odai.

Naudojimas: 10 ml priemonės įpilti skalaujant paskutinį kartą skalbimo mašina ar rankomis. Vengti purkšti tiesiai ant skalbinių. Saugoti nuo šalčio.

user posted image

Kaina 114 Lt (ankščiau 152 Lt)
Atsakyti
O aš susigundžiau Amway stebuklingąja Artistry kosmetikos linija ir įsigijau šviesinantį serumą už 162 Lt doh.gif Man tokia suma yra didelė, o rezultatas... schmoll.gif Ne tik kad jokio, bet dar odai labiausiai nepatiko unsure.gif
Trumpiau tariant, nuo Amway kosmetikos atsižegnojau visiems laikams biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovile01: 17 rugsėjo 2008 - 11:08
QUOTE(dovile01 @ 2008 09 17, 12:07)
O aš susigundžiau Amway stebuklingąja Artistry kosmetikos linija ir įsigijau šviesinantį serumą už 162 Lt  doh.gif Man tokia suma yra didelė, o rezultatas...  schmoll.gif Ne tik kad jokio, bet dar odai labiausiai nepatiko  unsure.gif
Trumpiau tariant, nuo Amway kosme tikos atsižegnojau visiems laikams  biggrin.gif

Panaudojot tik viena produkta blush2.gif Gal tiesiog sis serumas netiko jusu odai. Artistry nera prasta kosmetika. cool.gif
Galite seruma grazinti ir vietoj jo uzsisakyti sistema veido odos prieziurai pagal jos tipa. rolleyes.gif
Atsakyti
Be to, vienas produktas mažai kada veikia, reikia naudoti sistemą, greito rezultato nesitiketi. Kantrybė - dorybė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovile01 @ 2008 09 17, 12:07)
O aš susigundžiau Amway stebuklingąja Artistry kosmetikos linija ir įsigijau šviesinantį serumą už 162 Lt  doh.gif Man tokia suma yra didelė, o rezultatas...  schmoll.gif Ne tik kad jokio, bet dar odai labiausiai nepatiko  unsure.gif
Trumpiau tariant, nuo Amway kosmetikos atsižegnojau visiems laikams  biggrin.gif


o kiek laiko naudoji? kaip nodojai?
zinoma, kiekviena oda yra skirtinga ir tai kas tinka 100 zmoniu, 101 gali ir netikti vien pagal savo sudeti. bet juk pirkdamas kosmetika is parduotuves, lygiai taip pat gali apsipirkti, ir gali totaliai netikti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiliukas @ 2008 09 17, 11:15)
Panaudojot tik viena produkta  blush2.gif  Gal tiesiog sis serumas netiko jusu odai. Artistry nera prasta kosmetika.  cool.gif
Galite seruma grazinti ir vietoj jo uzsisakyti sistema veido odos prieziurai pagal jos tipa.  rolleyes.gif


Sutinku su Rasiliuko. Manau, kad galima grazinti.
As naudoju tusa ir makiazo pagrinda. Man patinka ax.gif
Atsakyti