Įkraunama...
Įkraunama...

Jautiena

mergaitės, aš norėjau pasidaryti čili troškinį...
bet parduotuvėj visa mėsa baisi... tai turguj nusipirkau visai gražios jautienos (kumpio berods unsure.gif ), ar bus normalus tas troškinukas jei bus ne jautienos faršas, o jautienos gabaliukai, išmarinuoti ir patroškinti, o visos kitos sudedamosios dalys tokios pat?

sumaliau labai, bet gal suprasit, ko klausiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Turejo tikti ir smulkiais gabaliukais, del to nepergyvenk. Tik kam ji marinuoti? Tikrai bereikalingas darbas
Atsakyti
QUOTE(Tinkis Vinkis @ 2007 07 17, 16:33)
Turejo tikti ir smulkiais gabaliukais, del to nepergyvenk. Tik kam ji marinuoti? Tikrai bereikalingas darbas

pasidariau jau užvakar - pamarinavau truputį, nes vyrai tik vakar grįžo smile.gif
buvo skanu labai thumbup.gif
Atsakyti
Ciliukas skaniausias kai buna jau pastovejes diena. Tai galima drasiai daryti isvakarese, per diena tikrai nesurugsta.
Atsakyti
man skaniausia jautien kokia esu valgiusi, gavosi pagal si recepta:
jautiena
Atsakyti
QUOTE(skyler @ 2007 08 09, 15:11)
man skaniausia jautien kokia esu valgiusi, gavosi pagal si recepta:
jautiena

Reikes kazka panasaus pamegint. thumbup.gif Vyras partempe 3 kg jautienos kumpi doh.gif ir niekaip nesugalvoju ka padaryt, tai kameroj vis metosi ir vieta uzima. doh.gif
Atsakyti
Dekui visoms, as gamindama jautiena cia visko prisiskaiciau, viska dejau i puoda, kur mesyte troskinosi ir gavosi liuks, aisku, procesas netrumpas, daugiau nei valanda reikai troskinti smile.gif
Atsakyti
Grilyje kepta jautienos nugarinė
600 g jautienos nugarinės
2 šaukštai aliejaus
0,5 šaukštelio džiovintų raudonėlio lapelių, susmulkintų
0,5 šaukštelio druskos
0,25 šaukštelio stambiai maltų pipirų
0,25 puodelio apelsinų sulčių
1 šaukštas laimo sulčių
2 šaukšteliai obuolių acto
2 apelsino griežinėliai, 1 cm storio


Įdėkite nugarinę į negilų stiklinį kepimo indą. Aptepkite kiekvieną pusę aliejumi.
Pabarstykite raudonėliu, druska ir pipirais. Kepsnį užpilkite apelsinų sultimis, laimo sultimis ir actu. Uždenkite ir įdėkite į šaldytuvą kelioms valandoms arba nakčiai, retkarčiais apverskite.
Prieš kepdami, išimkite mėsą iš šaldytuvo ir leiskite jai sušilti iki kambario temperatūros.
Paruoškite grilį kepimui.
Mėsą nusausinkite, palikdami marinatą. Kepsnį padėkite į grilį. Ant jo viršaus uždėkite apelsinų griežinėlius.
Mėsai bekepant, retkarčiais palaistykite ją išsaugotu marinatu. Kepkite grilyje 3-4 minutes kiekvieną pusę, arba iki vidutinio iškepimo. Jei norite, kepkite ilgiau. Prieš apversdami nuimkite apelsino griežinėlius. Apvertę, uždėkite griežinėlius ant kepsnio viršaus.

čia iš kažkur nukopintas receptas, bet aš gaminau, man skaniai gavosi rolleyes.gif
Atsakyti
Nugarinė žalumynuose

1 kg jautienos nugarinės
1 šaukštas sviesto
4 šaukštai sojų padažo
2 šaukštai rozmarinu
2 šaukštai baziliko (Bazilikas)
2 šaukštai mairuno
1 šaukštelis stambiai sumaltų pipirų/citrinpipiriu
prieskoniai jautienai
Padažui:
4 melynieji svogunai
3 šaukštai pomidoru padazo
2 šaukštai garstyciu su grudeliais
3 šaukštai alyvuogiu aliejaus
2 šaukštai vorcesterio padazo
1 šaukšta tobasco pagazo

Nugarinę gerai apvolioti sojų padaže, itrinti prieskoniais (pries tai visus prieskonius sumaisius dubenelyje).
Aliuminio foliją patepti sviestu, sudėti nugarinę ir gerai suvynioti, kad kepant mėsa nedžiūtų.
Kepti 40 min. 200°C temperatūroje.
Paskui išvynioti foliją ir pakepinti dar 10 min., padidinant orkaitės temperatūrą iki 240°C.
Padazui: svoguna supjaustyti griezinelias ir pakepti ant keptuves. Visus padazo ingridientus sumaisyti ir sudeti svogunus.
Patiekiama jautiena supjaustoma, uzpilamas padazas; su virtomis arba gruzdintomis bulvemis.
Skanaus essen.gif essen.gif essen.gif
Atsakyti
JAUTIENOS SUKTINUKAI
Minkstos jautienos, 100 gr rukytos sonines, 2 rauginti agurkai, svogunas, 3 saukstai astriu garstyciu, 2 skilteles cesnako, kubelis tirpaus sultinio, stikline balto vyno, po 5 kvapiuju pipiru grudelius bei kadagiu uogas, 4 saukstai grietines, saukstas miltu, druskos.
Jautiena supjaustyti skersai raumenu 1 cm storio griezineliais, pamusti kujeliu, pasudyti, pabarstyti pipirais ir aptepti garstyciomis. Agurkus ir svoguna nulupti ir supjaustyti siaudeliais, o sonine – plonyciais griezineliais. Ant kiekvieno mesos griezinelio uzdeti po kelis agurku bei svogunu siaudelius, susukti suktinukus, apvynioti sonine ir susmeigti iesmeliais arba apvynioti siulu. Paruostus suktinukus apkepinti sausoje keptuveje ir sudeti I puoda. Ipilti stikline vandens, imesti sultinio kubeli, grustus cesnakus, pipirus ir kadagiu uogas ir uzdengus troskinti apie 30 min. Paskui supilti vyna ir troskinti dar 15 min, kol suktinukai visai suminkstes. Galiausiai sudeti su miltais ismaisyta grietine, dar karta uzvirinti ir nukelti nuo ugnies.
Atsakyti
O aš šiandien gaminau pagal "Inred" receptą, tik pamarinuotus jautienos gabaliukus dėjau į sviestu išteptą folija (ant viršaus dar uždėjau apelsino skiltelę) ir kepiau 40 min orkaitėje 200 laipsnių temperatūroje, po to išėmiau iš folijos padidinau temperatūra iki 240 laipsnių ir dar 10 min. pakepiau (pagal "Dalytę"). Prie keptos jautienos paruošiau "Dalytės" rekomenduota padažiuką. Buvo labai skanu, vyras piršelius laižė thumbup.gif Padažiukas tiesiog pasaka, labai tinka prie jautienos good.gif
Ačiū merginos už receptus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsiuke @ 2007 12 01, 19:21)
O aš šiandien gaminau pagal "Inred" receptą, tik pamarinuotus jautienos gabaliukus dėjau į sviestu išteptą folija (ant viršaus dar uždėjau apelsino skiltelę) ir kepiau 40 min orkaitėje 200 laipsnių temperatūroje, po to išėmiau iš folijos padidinau temperatūra iki 240 laipsnių ir dar 10 min. pakepiau (pagal "Dalytę"). Prie keptos jautienos paruošiau "Dalytės" rekomenduota padažiuką. Buvo labai skanu, vyras piršelius laižė  thumbup.gif Padažiukas tiesiog pasaka, labai tinka prie jautienos  good.gif
Ačiū merginos už receptus  smile.gif

tai dabar ir parasyk kas ten per dalytes padaziukas mirksiukas.gif
Atsakyti