Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiką auginu vienas!

o juk ta meile dazniausiai uzklysta netiketai, kai jos visai nelauki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 04, 09:42)
o juk ta meile dazniausiai uzklysta netiketai, kai jos visai nelauki mirksiukas.gif


Sutinku, ir manau ji buna stipriausia... rolleyes.gif
Ir labai noretusikad greiciau uzklstu... g.gif

O jum visom ji uzkliuvo netiketai??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 04, 10:42)
o juk ta meile dazniausiai uzklysta netiketai, kai jos visai nelauki mirksiukas.gif



Pas mane ji užklydo besėdint namie su sulaužyta koja po avarijos, per kurią netekau savo automobilio, o dar vyko skyrybos, o dar dukra paauglė problemas kėlė doh.gif Būna ir taip....nereikėjo net niekur eiti ar ieškot. Tai va, nežinomi tos meilės keliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tojama @ 2008 06 04, 10:24)
Pas mane ji užklydo besėdint namie su sulaužyta koja po avarijos, per kurią netekau savo automobilio, o dar vyko skyrybos, o dar dukra paauglė problemas kėlė  doh.gif  Būna ir taip....nereikėjo net niekur eiti ar ieškot. Tai va, nežinomi tos meilės keliai ax.gif

Hehe thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BooDeaD @ 2008 06 04, 09:46)
O jum visom ji uzkliuvo netiketai???  ax.gif

o as kaip tik vyra lauk buvau isvijusi ir i kitus net zvalgytis nenorejau, zo norejus pailset nuo tos gimines, o buve klasiokai i pirtele pasikviete, o klasioke su pazystamu buvo atvarius ax.gif tai jis kazkaip prie manes priskreto tongue.gif tai dabar jau 10m., kartu trinames, o praeita vasara ir ziedus sumainem rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monaving @ 2008 06 03, 23:33)
Labai keista istorija  g.gif  sunkiai įtikėtina, nebūna tik mama blogis, o tėvas jau toks gėris, toks gėris  doh.gif


Buna buna, as pati vis dazniau manau, kad vienas zmogus labiau buna kaltas nei kitas.

Na saunuolis tetis, isties zinau poru kurios susipazino internete ir skaiciuoja jubiliejus 4u.gif To paties linkiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 04, 09:42)
o juk ta meile dazniausiai uzklysta netiketai, kai jos visai nelauki mirksiukas.gif



užgriūna taip ta meilė, netikėtai smarliai ir švelniai ax.gif
Atsakyti
Turiu patirties bandant sulipyte seima 2+2 smile.gif as su dukra, ir turejau drauga kuris gveno su dukra, mano dukros vienmete smile.gif pradzioj mergaites lyg draugavo, paskui eme viena kitai pavydet savo tevu, ta prasme, manoji eme pavydet kad as valgyt padarydavau ir jo mergaite, jo mergaite eme pavydet kad jos tetis supynese pasupdavo manaja ax.gif nu ir isivaziavo vaiku karas doh.gif paskui tas mano draugas eme lyginti mergaites, manoji kazkodel jam vis blogesne atrodydavo, isplepinta, mano numyleta, o jo nusriausta atesit, be mamos auganti doh.gif nu nezinau, kazkaip sunkiai budavo klausyt varymo ant mano vaiko uz nieka, tuo labiau kad 6 metus mudvi dvi tik gyvenom, o cia staiga atsirado kazkoks svetimas vyras ir megina ja pakeisti schmoll.gif

BooDeeD - atvaziuokit prie juros ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
As, kai pamastau, juk tikrai yra sunku priimti svetima vaika g.gif istikruju net pati nzn, kaip elgciaus, jei mano vyriskis turetu savu vaiku g.gif
Mano seimoje atsirado bendras vaikas, o dar vienas yra is pirmosios santuokos, tai dabar jauciasi, tas saltumas is MB puses pirmajam vaikui, dazniau ji subara nei saviski g.gif bet siaip ir su pirmuoju prieina apkabina, pakalbina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BooDeaD @ 2008 06 04, 00:21)
Seip smalsu ne tik tau... smile.gif Daug kas klausineja...

Tuo metu buvo problemos su pinigeliais... Nors stengdavaus is visu jegu,
Nusprendem kad jai reikia eiti irgi dirbti... darbe susirado nauja drauge, na ir "poshlo pojehalo", daug niuansu, daug kartu atleides buvau, bet buvo tokiu dalyku apie kurios prisiminus net baisu pagalvoti kad galejau paimti ir atleisti...
Gal del to kad bandziau seima issaugoti!
O db dukra darzeli mama vadina visas kitas mamas, ir kartais net svetimas moterys, kur su vaikais praeina, is pradziu nusisypsai, kad pagalvoji kad ji pasimetusi nezino kur mama, bet nori ja tureti...
Norrs kaip ne keista savo tikrai mamai turi potrauki, tik kad ta mama mazai ko verta! Anksciau maniau atvirksciai... mano nuomone pasikeite!
va taip vat!  unsure.gif  rolleyes.gif
Papildyta:
Vingio parkas... Isdykeliu sala (kuri jau gaila uzsidaro), ir panasiai....  blush2.gif


tik neįsižeisk, bet is to sakinio, kurį paryškinau, kilo įtarimas, kad tamsta esi dar gan jaunas 4u.gif ir dar nelabai suvoki kokios bėdeles bus su mergaite, kuria paliko mama. jai tai didele trauma, kurią ji suvoks su laiku. verysad.gif o dabar ji zinoma, kad nori mamos ir kaip sakai "turi potrauki", juk vaikui tai mama, nesvarbu kokia vistiek mama. ir jei kada (linkiu kuo anksciau mirksiukas.gif ) parsivesi naują mamą, nenustebk pasikeitusiu dukters elgesiu (užsisklendimas savy, maištas, barniai unsure.gif ), nes pamotes yra pamotes (raganelės pamotėlės anot liaudies išminties). tad neturėk iliuzijų, kad nauja mama mylės ją lygiai taip smarkiai kaip savo vaiką. schmoll.gif todėl už vaiką paprašysiu, kai bus nauja mama išlik itin dėmesingas savo mergaitės norams ir jausmams, įsiklausyk į juos 4u.gif

ir dar. taip atvirai ir nuoširdžiai skubėdamas ieškoti meilės vėl užsirausi ant netikusios moteros, nono.gif biggrin.gif tad įsimylėk ne meilę, o žmogų. linkiu tame sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2008 06 03, 22:59)
Nelabai suprantu..  ax.gif Norit naujos šeimos? t.y. naujos moters? Tai susirasti taip , kaip žmonės ir susiranda vieni kitus tongue.gif  rolleyes.gif Paparastai tai likimas suveda  rolleyes.gif Nesedėkit namie užsidaręs ir tiek  rolleyes.gif

ir as tam pritariu ax.gif
Atsakyti
Ak BooDeaD,
Neskubek taip, prilaikyk truputi arklius biggrin.gif ir atsipalaiduok. Suprantu tavo nora tureti pilna seima, jaukius vakarus, svelnius bucinius. Kas to nenori... Ir as to noriu ax.gif Bet deja deja...Bet jei skubesi ir i kiekviena moteri ziuresi kaip i potencialia zmona, nieko gero gali neiseiti. Kaip cia sake viena dalyve, uzsirausi ant netinkamos moters ir liksit labai iskaudinti - ir tu, ir tavo dukrele mirksiukas.gif
O be to, gali moteri ir isgasdinti dideliu uolumu. Ypac tokioje vietoje kaip cia - kur renkasi vienisos ir iskaudintos mamos blush2.gif Truputi nuleisk gara ir viskas bus OK
Atsakyti