Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiką auginu vienas!

QUOTE(beladona @ 2008 06 08, 22:09)
Oho kaip smagu smile.gif
Na manau kad tikrai bus neblogesne  biggrin.gif
O i kuria vieta skrendate??
Papildyta:
unsure.gif  friends.gif  4u.gif  drinks_cheers.gif 

Skrendam i Antalija, viesbutis Alanijoje smile.gif Siandien buvom prie gimtosios Baltijos, salta ji dar, net labai, bet niekaip neatsispiriu pagundai pamirkyti joje kojas, salta buvo, bet bridau smile.gif smagumelis smile.gif

Visiem geros ateinancios savaites smile.gif


Lauksim pasakojimu apie tai kaip buvo linksma bei tai patvirtinanciu kadru biggrin.gif
Linkiu jums geros keliones bei superinio poilsio! mirksiukas.gif Silto vandens,
Karstos saules, ir vesinancio vejo... mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai buvau maza ir tevai buvo jau issiskyre, mama buvo pradejusi draugauti su kitu vyru. Tai iki siol pamenu, kad tuo metu buvo apemes juodas pavydas ir labai nemegau to vyriskio. Ir kai pas juos nieko nesigavo, tai net lengviau atsikvepiau doh.gif Turbut, man tai buvo padare dideli poveiki, nes iki siol pamenu doh.gif
Kai uzaugau, kazkaip mamos uzklausiau apie ta buvusi drauga. Tai mama tik nusijuoke ir pasake, kad ten nieko rimto ir nebuve, nepatiko jis jai po keliu pasimatymu. Kai papasakojau mamai apie savo tuo metu buvusius jausmus, ji labai buvo nustebinta, nes net neisivaizdavo, kad vaikas gali taip reaguoti g.gif
Isivaizduoju, kad zmogui, ateinanciam i seima, kur jau yra vaikutis, reikia ideti daug nuosirdaus darbo, norint sukurti gerus, tvirtus ir ilgalaikius santykius
Atsakyti
QUOTE(BooDeaD @ 2008 06 09, 10:39)
Lauksim pasakojimu apie tai kaip buvo linksma bei tai patvirtinanciu kadru  biggrin.gif
Linkiu jums geros keliones bei superinio poilsio!  mirksiukas.gif Silto vandens,
Karstos saules, ir vesinancio vejo...  mirksiukas.gif


Dekui uz linkejimus smile.gif butinai papasakosiu kaip sekes kai grysiu smile.gif
Atsakyti
BooDeaD, kaip gyvas 4u.gif

Kas girdeti tavo asmeniniame fronte?
Atsakyti
BooDeaD, ar vestuvių dar neiškėlei? cool.gif
Atsakyti
Prisijungiu ir as i vienisu tevu gretas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponckutis @ 2008 11 03, 13:44)
Prisijungiu ir as i vienisu tevu gretas biggrin.gif

Daugeja vienisu teciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasike @ 2008 11 03, 15:09)
Daugeja vienisu teciu g.gif


As vienas jau netrumpai (7men) ale nerasdavau cia temos vienisu teciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponckutis @ 2008 11 03, 14:37)
As vienas jau netrumpai (7men) ale nerasdavau cia temos vienisu teciu g.gif

bet tai dar neilgas laiko tarpas...dar ir zaizdos neuzsitraukusios
Atsakyti
Neuzsitraukusios,bet nieko nepadarysi. Nieko atgal nebesugrazinsiu,jos taip pat atgal nepasikviesiu,o gyvenimas juk laukia. Negaliu sedet vienoj vietoj ir linguodamas galva galvot "kas dabar bus man vienam su vaikais?". Reikia gyventi..
Atsakyti
Sunku turbūt su dviem g.gif Nors aš pati panašioje situacijoje doh.gif
Atsakyti
..nera sunku su dviem vaikais.... tik ismokstama viskas ir gyvenama.. mirksiukas.gif
Atsakyti