Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiką auginu vienas!

QUOTE(*zvaigzde* @ 2009 01 05, 19:41)
O kodel tu bijai, kad nesutiksi kito zmogaus?

nu ką aš žinau, jau nebesu 20- metė be to, turiu aplinkui netekėjusių draugių mano metų ir jaunesnių ir be vaikų g.gif
nors draugės man kaip tik sako nu jau tu tai tikrai susirasi, duok dieve jų žodžiai dievui į ausį, be to tarkim kad kandidatų ir atsirastų, nereiškia kad jie man tiktų ir patiktų, gerų vyrų šiais laikais irgi reikia paieškoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2009 01 06, 08:39)
nu ką aš žinau, jau nebesu 20- metė be to, turiu aplinkui netekėjusių draugių mano metų ir jaunesnių ir be vaikų g.gif
nors draugės man kaip tik sako nu jau tu tai tikrai susirasi, duok dieve jų žodžiai dievui į ausį, be to tarkim kad kandidatų ir atsirastų, nereiškia kad jie man tiktų ir patiktų, gerų vyrų šiais laikais irgi reikia paieškoti doh.gif

nei vienas is tavo isvardintu motyvu nera rodiklis, kad nesusirasi schmoll.gif
be to - man kazkaip vistiek atrodo, kad tas desperatiskas noras ka nors susirast gali apskritai ne prie gero privest rolleyes.gif ar ne geriau butu tiesiog gyvent savo gyvenima ir dziaugtis tuo ka turi? pvz kad ir vaiku. draugais, seima.. negu kad pastoviai galvot apie kokio nors vyro susiradima biggrin.gif bus kaip bus ir nieko cia nepakeisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 01 06, 10:11)
nei vienas is tavo isvardintu motyvu nera rodiklis, kad nesusirasi  schmoll.gif 
be to - man kazkaip vistiek atrodo, kad tas desperatiskas noras ka nors susirast gali apskritai ne prie gero privest  rolleyes.gif ar ne geriau butu tiesiog gyvent savo gyvenima ir dziaugtis tuo ka turi? pvz kad ir vaiku. draugais, seima.. negu kad pastoviai galvot apie kokio nors vyro susiradima  biggrin.gif bus kaip bus ir nieko cia nepakeisi  ax.gif

nu taip aš nežadu kasdien tuom gyventi, kad va reikia kokį naują diedą prigriebti mirksiukas.gif Tiesiog žinau kad jis nepaims ir neatsiras prie mano durų pats( nors būna išimčių), todėl turiu pati atsidurti reikiavoje vietoje reikiamu laiku. Turiu omeny ėjimą į klubus ar šiaip į kokius renginius, aš pvz tokių draugių neturiu, visos su vyrais, todel čia reiktų pasukti galvą kur tą diedą rast, aišku yra internetas bet...
o jūs pasakykit kaip vyrų ieškot jei ieškot?
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2009 01 06, 10:07)
nu taip aš nežadu kasdien tuom gyventi, kad va reikia kokį naują diedą prigriebti mirksiukas.gif Tiesiog žinau kad jis nepaims ir neatsiras prie mano durų pats( nors būna išimčių), todėl turiu pati atsidurti reikiavoje vietoje reikiamu laiku. Turiu omeny ėjimą į klubus ar šiaip į kokius renginius, aš pvz tokių draugių neturiu, visos su vyrais, todel čia reiktų pasukti galvą kur tą diedą rast, aišku yra internetas bet...
o jūs pasakykit kaip vyrų ieškot jei ieškot?

asmeniskai as diedo neieskau 4u.gif ta prasme suprantu, kad neatsiras prie duru (nors tikrai visko buna biggrin.gif ), bet tuo paciu specialiai i jokius susiburimus su mintim susirast dieda, nevaikstau biggrin.gif tiesiog gyvenu ir tiek. nezinau net kaip paaiskint g.gif einu ten kur noriu, darau tai, kas patinka ir tiek. niekada nera tokiu minciu, kad va - nueisiu i kluba ir gal susirasiu dieda rolleyes.gif
o drauges gali but ir su vyrais gi, nebutinai tik su vienisem i kokia kavine ar kluba eit, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 01 06, 09:11)
nei vienas is tavo isvardintu motyvu nera rodiklis, kad nesusirasi  schmoll.gif 
be to - man kazkaip vistiek atrodo, kad tas desperatiskas noras ka nors susirast gali apskritai ne prie gero privest  rolleyes.gif ar ne geriau butu tiesiog gyvent savo gyvenima ir dziaugtis tuo ka turi? pvz kad ir vaiku. draugais, seima.. negu kad pastoviai galvot apie kokio nors vyro susiradima  biggrin.gif bus kaip bus ir nieko cia nepakeisi  ax.gif

Auksiniai žodžiai drinks_cheers.gif

QUOTE(sindirela @ 2009 01 06, 10:07)
nu taip aš nežadu kasdien tuom gyventi, kad va reikia kokį naują diedą prigriebti mirksiukas.gif Tiesiog žinau kad jis nepaims ir neatsiras prie mano durų pats( nors būna išimčių), todėl turiu pati atsidurti reikiavoje vietoje reikiamu laiku. Turiu omeny ėjimą į klubus ar šiaip į kokius renginius, aš pvz tokių draugių neturiu, visos su vyrais, todel čia reiktų pasukti galvą kur tą diedą rast, aišku yra internetas bet...
o jūs pasakykit kaip vyrų ieškot jei ieškot?

Man irgi kažkada buvo kilus mintis apie tai, kurgi tą diedą galima būtų rast, ir netgi bandžiau ieškot g.gif Internetas turbūt vienas iš variantų, bet patirtis sako, kad nieko ten gero unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2009 01 06, 12:45)
Auksiniai žodžiai  drinks_cheers.gif
Man irgi kažkada buvo kilus mintis apie tai, kurgi tą diedą galima būtų rast, ir netgi bandžiau ieškot  g.gif  Internetas turbūt vienas iš variantų, bet patirtis sako, kad nieko ten gero  unsure.gif

na inernete nėr labai kažko tikėtis, irgi iš patirties sakau :4u, nu bet žinai nebandžius nesužinosi, be to yra nemažai pavydžių kaip žmonės per netą viens kitą suradę laimingai gyvena.
Labai norėčiau būt optimistė, turiu gražių rožinių svajonių, ir ech kaip norėčiau kad jos virstų realybe...nes tiesiog nenori gyventi viena... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2009 01 06, 17:12)
na inernete nėr labai kažko tikėtis, irgi iš patirties sakau :4u, nu bet žinai nebandžius nesužinosi, be to yra nemažai pavydžių kaip žmonės per netą viens kitą suradę laimingai gyvena.
Labai norėčiau būt optimistė, turiu gražių rožinių svajonių, ir ech kaip norėčiau kad jos virstų realybe...nes tiesiog nenori gyventi viena... blink.gif


Sutinku drinks_cheers.gif Ir man norisi visko cia ir dabar - kad nebeskaudetu, kad buves gyvenimas butu jau praeitis, kad atsidurciau kokius metus i prieki. Taip, bet tai ne fantastikos romanas, zinau, kad teks isgyventi kiekviena akimirka, kad ir kokia ji bebutu. Kas zino, kas musu laukia rytoj, po menesio ar po metu. Gal po kurio laiko atsitiks kazkas, del ko prades pildytis svajones rolleyes.gif
Sindirela, tai ir svajokim, nes jei neturesim svajoniu, tai jos niekaip negales virsti realybe mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *zvaigzde*: 06 sausio 2009 - 16:44
Aš manau kad reikia susitaikyti su mintimi kad gali likti viena, nors ir kaip sunku bebūtų verysad.gif
Atsakyti
Ale vyru vienisu tai cia nesimato mastau.gif
Atsakyti
jeigu susitaikai, kad liksi viena, tai taip ir pratupesit, brangiosios, visa savo gyvenima blush2.gif blush2.gif blush2.gif .Visada reikia tiketi, viltis ir labai noret 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LAPUTAITĖ @ 2009 01 13, 22:22)
jeigu susitaikai, kad liksi viena, tai taip ir pratupesit, brangiosios, visa savo gyvenima blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif .Visada reikia tiketi, viltis ir labai noret 4u.gif

o kur cia buvo kalbeta apie susitaikyma? g.gif
jus painiojat du dalykus: nusivylima kazkoki ir susitaikyma, ir tiesiog neieskojima desperatiskai bile kokio diedo doh.gif lotuliukas.gif
as pvz apie tai kazkaip maziausiai galvoju. "viltis, tiket ir labai noret"... iseina kad vos ne pastoviai apie tai galvot biggrin.gif as turiu daug uzsiemimu, darbu ir panasiai, ir visai neturiu laiko sedet ir tiket mirksiukas.gif bus kaip bus manau rolleyes.gif
bet zinoma kiekvienam savo mirksiukas.gif as manau vienaip, kitos gal kitaip, ir tai yra gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai aš tik nutariau kad man nereikia jokių diedų, iškart mano gyvenime atsirado meilė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migliux: 14 sausio 2009 - 08:59