Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiką auginu vienas!

Nesunku jau mirksiukas.gif pripratau. Pradzioj sunkiausia buvo su mazaja,bet dabar kai jai jau beveik metai,viskas daug lengviau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponckutis @ 2008 11 03, 15:49)
Nesunku jau mirksiukas.gif  pripratau. Pradzioj sunkiausia buvo su mazaja,bet dabar kai jai jau beveik metai,viskas daug lengviau smile.gif

tai kokio amziaus tavo atzaleles? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasike @ 2008 11 03, 16:54)
tai kokio amziaus tavo atzaleles? mirksiukas.gif



Didziajam gruodi bus 6,mazajai lapricio gale 1 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponckutis @ 2008 11 03, 16:12)
Didziajam gruodi bus 6,mazajai lapricio gale 1  ax.gif

tai turi padejeja salia.... nepastebesi, kaip greit jie uzaugs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasike @ 2008 11 03, 17:16)
tai turi padejeja salia.... nepastebesi, kaip greit jie uzaugs mirksiukas.gif


Jau dabar nepastebejau,kaip mazoji uzaugo smile.gif o vyresnelis nera mano,ivaikintas,bet vistiek seimos narys,padejejas mano thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponckutis @ 2008 11 03, 16:18)
Jau dabar nepastebejau,kaip mazoji uzaugo smile.gif  o vyresnelis nera mano,ivaikintas,bet vistiek seimos narys,padejejas mano thumbup.gif

Nemanau, akd turetu skirtumo-tavo kraujas ar ne.... bet svarbiausia kad myli ji kaip savo ir kad padeda.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasike @ 2008 11 03, 17:24)
Nemanau, akd turetu skirtumo-tavo kraujas ar ne.... bet svarbiausia kad myli ji kaip savo ir kad padeda....  mirksiukas.gif


Norejau pasakyt,kad nemaciau kaip jis uzaugo,nes jau nemaziuka pasiemem doh.gif norejau kaip geriau,gavos kaip visada:D
Atsakyti
QUOTE(Ponckutis @ 2008 11 03, 16:26)
Norejau pasakyt,kad nemaciau kaip jis uzaugo,nes jau nemaziuka pasiemem doh.gif  norejau kaip geriau,gavos kaip visada:D

Viskas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
BooDead ziuriu nebesilanko cia g.gif
Atsakyti
Gal jau seima sukure biggrin.gif
Atsakyti
Tikriausiai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponckutis @ 2008 11 03, 18:27)
BooDead ziuriu nebesilanko cia g.gif



Man irgi įdomu, kur mūsų herojus dingo g.gif Tikėsimės, kad širdžiai mielą moterį jau surado ir abu kartu su vaikučiu gražiai gyvena rolleyes.gif
Atsakyti