Įkraunama...
Įkraunama...

SOTHYS kosmetika

Ka naudojat - naudojot Sothys? Ir kokia nuomone?
Atsakyti
as naudoju kaika is sothys man labai patinka
ir vakar dariausi veido valyma taip pat dare su sia kosmetika tikrai liux thumbup.gif
tik gal brangoka bet gi negalima tepti visokiu sh.......ant veido
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2005 05 12, 17:47)
as naudoju kaika is sothys man labai patinka
ir vakar dariausi veido valyma taip pat dare su sia kosmetika tikrai liux  thumbup.gif
tik gal brangoka bet gi negalima tepti visokiu sh.......ant veido


o ka konkreciai naudoji ir kokia tavo veido oda? ir kur daraisi veido valyma?
Atsakyti
Kokiam salone ir kokios kainos?
Atsakyti
sveikos, as nepasikuklinus pasakysiu, kad esu sothys eksperte, nes naudoju sothys priemones jau 5 metus.
veido prieziuros proceduras darausi kaune pas kosmetologe asta ji dirba sothys grozio salone ir salone formos kaune. mano oda buvo spuoguota, misri, problemiska. viskas susitvarke tik sothys deka. sothys daro stebulkus, as ja dievinu.
apie kremus - yra hydrooptimale drekinantii liniga, lift defence - stangrinanti ir oxyliance skaistinanti. gal dar kokiu yra bet sias naudojau tai apie jas turiu nuomone.
as turiu misria oda, tai naudoju siuo metu hydroptimale geli veidui jis tinka ir dienai ir nakciai, taip pat pieneli, tonika taip pat sios linijo.
derekinakti procedura kainuoja 25- lt;
skaistinanti procedura 80 lt,
pilingas 70 lr.
kas dar domina, klauskite, zinau beveik visu priemoniu kainas:)
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2005 05 12, 19:43)
sveikos, as nepasikuklinus pasakysiu, kad esu sothys eksperte, nes naudoju sothys priemones jau 5 metus.
veido prieziuros proceduras darausi kaune pas kosmetologe asta ji dirba sothys grozio salone ir salone formos kaune. mano oda buvo spuoguota, misri, problemiska. viskas susitvarke tik sothys deka. sothys daro stebulkus, as ja dievinu.
apie kremus - yra hydrooptimale drekinantii liniga, lift defence - stangrinanti ir oxyliance skaistinanti. gal dar kokiu yra bet sias naudojau tai apie jas turiu nuomone.
as turiu misria oda, tai naudoju siuo metu hydroptimale geli veidui jis tinka ir dienai ir nakciai, taip pat pieneli, tonika taip pat sios linijo.
derekinakti procedura kainuoja 25- lt;
skaistinanti procedura 80 lt,
pilingas 70 lr.
kas dar domina, klauskite, zinau beveik visu priemoniu kainas:)

nesi naudojus hydraprotective krema? - sako kad jis labai gerai gydo veido oda.
Atsakyti
Beje, kiek tau metu, kad naudojai Lift priemones?
Nekuliai cia klausiu, bet.... ax.gif
Atsakyti
Katyte, o kiek veido valymas pas Astą kainuoja Sothys centre (esu pas ją lankiusis ir naudojus anksčiau kai ką iš šios kosmetikos) ir kokiu būdu valomas veidas?
Atsakyti
Aš irgi naudoju, labai gera kosmetika smile.gif
O ypač negaliu atsidžiaugti krempudra, liuks, padengia taip gražiai veidelį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xenzy: 13 gegužės 2005 - 12:06
katyte, gal įmestum salonu, dirbančių su Sothys, adresus Kaune?.. smile.gif
Atsakyti
Aš irgi praeitą savaitę dariau veido valyma Sothys centre Kaune, pas kosmetologe Laura.
Iš sothys linijos bandžiau kremą paakiams, bet man netiko. O štai gelis paakiams visai nieko. Netiko ir toninis kremas (ne krempudra, o kremas), odos spalva tai graži gaunasi pasitepus, bet mano oda kai linkusi į riebumą, tai dar labiau blizgėti pradejo.
Iš visų išbandytų priemonių tiko tik kremas iš Lift defense serijos.
Atsakyti
Aš irgi praeitą savaitę dariau veido valyma Sothys centre Kaune, pas kosmetologe Laura.
Iš sothys linijos bandžiau kremą paakiams, bet man netiko. O štai gelis paakiams visai nieko. Netiko ir toninis kremas (ne krempudra, o kremas), odos spalva tai graži gaunasi pasitepus, bet mano oda kai linkusi į riebumą, tai dar labiau blizgėti pradejo.
Iš visų išbandytų priemonių tiko tik kremas iš Lift defense serijos.
Atsakyti