Įkraunama...
Įkraunama...

SOTHYS kosmetika

Labutis, aš taip pat naudoju "Sothys"; turiu visą seriją: prausiklį, toniką, serumą, kremą, pudrą. Kadangi mano oda labai įnoringa, nepagailėjau pinigų ir tikrai nesigailiu. "Sothys" priemonės thumbup.gif
Norėčiau Jūsų patarimo: dariau procedūras tik pas Jolantą, "Madam" salone, tačiau gal "Sothys" centre daro geriau? Gal kuri buvot ir ten, ir ten, galit palyginti procedūrų kokybę ir kainas?
Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2005 05 13, 18:30)
man 27 metai. naudojau lengva krema lift defence - kosmetologe patariau karta i metus profilaktiskai ji panaudoti smile.gif nors rauksliu pati neturiu. beje, tas kremas skirtas misriai odai ir tinka ir paakiu zonai. tai karta i metus sunaudoju  indeli

Sunku patikėt, kad kremas tinkantis mišriai odai tinka ir paakiams. Aš neseniai pabaigiau paakių kremą Sothys, labai patiko, tik neatmenu kaip vadinasi, tikrai labai veiksmingas (kainavo 110 lt), ar tik nebus tas pats, kurį Katytė minėjo (ne gelį). Bet jis skirtas brandžiai odai, 27 metai dar per anksti tokiu tepliot. Čia mano nuomonė.
Ir dar. Užėjus į Sothys kosm. kabinetą Kaune, žiūriu drėkinančiai kaukei didelė nuolaida-atrodo 60 lt kainavo. Kadangi tokią pačią turėjau, galvoju nepamaišys pigiau ir kita. Apžiūriu vietoj, ogi data galiojimo pasibaigus prieš kelis mėnesius. Pasakiau pardavėjai, o ji sako, čia pagaminimo data. Aš juk turėjau savo, tai puikiai žinau, kad užrašyta iki kada galioja, o ne pagaminimo. Tai toks nemalonus prisiminimas ir dabar visuomet galvoju ir galvosiu, jog pasenusiais kremais klientėms daro visokias procedūras.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 05 20, 08:06)
Sunku patikėt, kad kremas tinkantis mišriai odai tinka ir paakiams. Aš neseniai pabaigiau paakių kremą Sothys, labai patiko, tik neatmenu kaip vadinasi, tikrai labai veiksmingas (kainavo 110 lt), ar tik nebus tas pats, kurį Katytė minėjo (ne gelį). Bet jis skirtas brandžiai odai, 27 metai dar per anksti tokiu tepliot. Čia mano nuomonė.
Ir dar. Užėjus į Sothys kosm. kabinetą Kaune, žiūriu drėkinančiai kaukei didelė nuolaida-atrodo 60 lt kainavo. Kadangi tokią pačią turėjau, galvoju nepamaišys pigiau ir kita. Apžiūriu vietoj, ogi data  galiojimo pasibaigus prieš kelis mėnesius. Pasakiau pardavėjai, o ji sako, čia pagaminimo data. Aš juk turėjau savo, tai puikiai žinau, kad užrašyta iki kada galioja, o ne pagaminimo. Tai toks nemalonus prisiminimas ir dabar visuomet galvoju ir galvosiu, jog pasenusiais kremais klientėms daro visokias procedūras.

Sveika Asara, gal mes ne apie ta pati lift defence krema kalbame, bet jis tikrai tin ka ir paakiams - men ne tik kosmetologe sake, bet it jo viduje esanciame lapelyje taip parasyta
Atsakyti
QUOTE(Erra @ 2005 05 19, 20:08)
Labutis, aš taip pat naudoju "Sothys"; turiu visą seriją: prausiklį, toniką, serumą, kremą, pudrą. Kadangi mano oda labai įnoringa, nepagailėjau pinigų ir tikrai nesigailiu. "Sothys" priemonės  thumbup.gif 
Norėčiau Jūsų patarimo: dariau procedūras tik pas Jolantą, "Madam" salone, tačiau gal "Sothys" centre daro geriau? Gal kuri buvot ir ten, ir ten, galit palyginti procedūrų kokybę ir kainas?
Ačiū labai  4u.gif

Sveika, o as sithys proceduras darau tik pas Asta sothys salone, pas Jolanta nesu buvusi, parasyk kokios kainoos pas Jolanta, as parasysiu kiek tai kainuoja pas Asta - palyginsime.
Atsakyti
Man labai patiko SOTHYS Lift Defense Teint Foundation su SPF6 thumbup.gif
Atsakyti
O man is SOTHYS tinka tik Hydramat Fluid kremukas, na ir dar SATIN (nauja linija). Visi kiti labai riebina oda, bandziau ir Oxyliance serija, tonini krema, krema paakiams. schmoll.gif
Atsakyti
kokie atsiliepimai apie sias priemones?kas geriasia? kas nepatiko?
Atsakyti
Labai patiko Sothys kremine pudra thumbup.gif
Atsakyti
Man taip pat labai patiko kremine pudra,taip pat kompaktine labai gera.Naudoju ir Sothys biria pudra-fantastiska.Girdejau labai geru atsiliepimu apie sios firmos pieneli ir tonika veidui.Tik niekaip jiems eile neprieina-vis kitos firmos nusiperku smile.gif
Atsakyti
Visa tema apie tai jau yra čia Sothys smile.gif
Atsakyti
O koks salono Kaune adresas, kuriame parduodama sothys?
Atsakyti
ups, apsizioplinau:)
Atsakyti