Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Kaune

temu daug bet kiek radau visos jau uzdarytos,norejau paklausti kokios rekomendacijos butu kaune 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2008 06 04, 19:23)
temu daug bet kiek radau visos jau uzdarytos,norejau paklausti kokios rekomendacijos butu kaune 4u.gif

Zinaida arba Svetlana.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2008 06 04, 17:27)
Zinaida arba Svetlana.


Kažkada pas Zinaidą buvau, vis pagalvoju gal verta nueiti ir dabar. O tu buvusi?
Atsakyti
QUOTE(tenelga @ 2008 06 04, 19:39)
Kažkada pas Zinaidą buvau, vis pagalvoju gal verta nueiti ir dabar. O tu buvusi?

Buvau. Visai patiko.
Atsakyti
Aš prieš keturis metus buvau. Daug ji visko prisakė ir dar pridėjo kad aš labai blokuoju ją g.gif t.y. neprileidžiu prie savęs blush2.gif
Va dabar toks laiko tarpsnis frusty.gif manau kad gal verta nueiti
Atsakyti
QUOTE(tenelga @ 2008 06 04, 19:38)
Aš prieš keturis metus buvau. Daug ji visko prisakė ir dar pridėjo kad aš labai blokuoju ją g.gif t.y. neprileidžiu prie savęs blush2.gif
Va dabar toks laiko tarpsnis  frusty.gif manau kad gal verta nueiti

Buvau aš pas Zinaidą. Patiko.Kai apsilankysi, parašyt savo nuomonę. O pas Svetlaną buvau prieš kelis metus. doh.gif Kalbėjo priešingai negu buvo iš tikrųjų.Kai pasakiau, tai atsakė "Negali būti". Jei trumpai, sakė, kad turiu dukrą- turėjau tada dar tik vieną sūnų, kad išsiskyrus- ne, apie darbo specifiką irgi net ne į tą pusę. Jeigu čia kalbama apie Svetlaną, gyv. Tulpių g. netoli Apskrities bibliotekos, tai ten daugiau neičiau.
Kažkada buvau susirašiusi daug Kauno būrėjų kontaktų, be teko perinstaliuot kompą, tai nieko neliko.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 06 09, 07:40)
Buvau aš pas Zinaidą. Patiko.Kai apsilankysi, parašyt savo nuomonę. O pas Svetlaną buvau prieš kelis metus.  doh.gif Kalbėjo priešingai negu buvo iš tikrųjų.Kai pasakiau, tai atsakė "Negali būti". Jei trumpai, sakė, kad turiu dukrą- turėjau tada dar tik vieną sūnų, kad išsiskyrus- ne, apie darbo specifiką irgi net ne į tą pusę. Jeigu čia kalbama apie Svetlaną, gyv. Tulpių g. netoli Apskrities bibliotekos, tai ten daugiau neičiau.
Kažkada buvau susirašiusi daug Kauno būrėjų kontaktų, be teko perinstaliuot kompą, tai nieko neliko.

Pasiskambinau Zinaidai, tai namų telefono sako kad tokio nėra doh.gif o mobiliu atsiliepia kita moteris ir sako, kad pas juos ji nebedirba g.gif Kažkaip keista, turiu adresą tik bet važiuoti kažkaip nedrasu. Gal kas turit jos kontaktus naujus?Jei galima į AŽ
Atsakyti
QUOTE(tenelga @ 2008 06 09, 14:19)
Pasiskambinau Zinaidai, tai namų telefono sako kad tokio nėra  doh.gif  o mobiliu atsiliepia kita moteris ir sako, kad pas juos ji nebedirba  g.gif Kažkaip keista, turiu adresą tik bet važiuoti kažkaip nedrasu. Gal kas turit jos kontaktus naujus?Jei galima į AŽ

Būrėja Zinaida, tel. 8 684 52521.

Šituo numeriu skambinai?
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2008 06 09, 16:21)
Būrėja Zinaida, tel. 8 684 52521.

Šituo numeriu skambinai?


Nea, kitu, o va šitu susitariau, ryt jau einu ax.gif
Atsakyti

 ! 
Draudžiama:
4. Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
· rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
· rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos tai pat laikomos šiukšlėmis.
Moderatoriai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 10 birželio 2008 - 00:27
Gytarė 2007 07 17, 19:37 Paskelbta: #475



Sužinojau gerą būrėją Kaune. Zinaida, tel. 8 684 52521. Kaina 30 Lt.

Radau sita sena zinute. Tai va : as pas ja buvau pries metus blink.gif nu jou bejaik viska issepilde.

Papildyta:
QUOTE(Gytarė @ 2008 06 09, 18:21)
Būrėja Zinaida, tel. 8 684 52521.

Šituo numeriu skambinai?


lotuliukas.gif Nu geras. Kol as jaskojau kontaktus Zinaidos per 5 tiemas praeijau,o tu Gytarė,au viska ir parasei bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas, mergaites smile.gif
turiu klausimeli - gal kas zino kaip susisiekti su Vilija Lobačiuviene? tai skubu blush2.gif
Atsakyti