Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Kaune

QUOTE(Victorialtt @ 2008 06 09, 23:42)
Labukas, mergaites  smile.gif
turiu klausimeli - gal kas zino kaip susisiekti su Vilija Lobačiuviene? tai skubu  blush2.gif

Bandyk skambinti šiais nr.:
8 699 11284,
8 5 2751406.
Atsakyti
Gal kas gali papasakoti apie bureja Zinaida? kaip ji buria - kortomis? Paparstomis, ar Taro. Ir dar man idomu, ar burejos, pvz, jei mato ka nors blogai, labai blogai- is karto pasako, ar kaip nors aptakiaii??? Gal ir visai noreciau, bet bijau... Kazkada pries 9 metus buvau, dar visia jaunute, pas bureja Lina, Gyveno ji Birzelio 23-iosos gatveje, mazdaug pries Ararato restorana. Idomu, ar ji tebeburia? nebeturiu jokiu kontaktu.Tai ka ji papasakojo, per ta laika praktiskai viskas pildesi. Gal ir banaliai skamba, bet tai tiesa. ax.gif
Atsakyti
aha ir man smalsu, nes ketinu pas ja apsilankyti artimiausiu metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(auroryte @ 2008 07 07, 01:33)
Gal kas gali papasakoti apie bureja Zinaida? kaip ji buria - kortomis? Paparstomis, ar Taro. Ir dar man idomu, ar burejos, pvz, jei mato ka nors blogai, labai blogai- is karto pasako, ar kaip nors aptakiaii??? Gal ir visai noreciau, bet bijau... Kazkada pries 9 metus buvau, dar visia jaunute, pas bureja Lina, Gyveno ji Birzelio 23-iosos gatveje, mazdaug pries Ararato  restorana.  Idomu, ar ji tebeburia? nebeturiu jokiu kontaktu.Tai ka ji papasakojo, per ta laika praktiskai viskas pildesi. Gal ir banaliai skamba, bet tai tiesa. ax.gif

Sveiki.

As buvau pas ja ( jai cia apie Zinaida is Kaunu) pries metus,viska ka pasake issepilde.Buri su taro, ir paprastom kortom.Man dar ir is rankos. Del mertes nezinau ar tiesei pasako g.gif kad mirs man artimi zmones pasake.Pagal ranka man pasake:kad bus sunki operacija nugaros,no gyvensiu ilgai. Kita savaite eisiu vel pas ja.
Man is pradziu nepatiko ,labei daug sneka apie viska: apie draugus,kaiminus biggrin.gif No po 2 men. pradejo pilditis pranesistes,tada savo nuomanies as pakeicijau. thumbup.gif
Atsakyti
Visiems, kas klausė manęs būrėjos Zinaidos kontaktų. ax.gif

Tel. 8 684 52521. Gyvena Eiguliuose.

Atsakyti
doh.gif
Suzinosit gerą ateitį - lauksite jos ir, kazko nesulaukusios, nusivilsit.
Suzinosit blogą ateity - netikesite bureja, arba tikesite ja ir lauksite negerumu..

Trumpai tariant, burėjos - pinigų išmetimas į balą. Geriau pačioms kurti savo gyvenimą tikint tuo, kad visas problemas galima išspręsti ir visų vilčių galima tikėtis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietaus_mergaite @ 2008 07 09, 09:09)
doh.gif
Suzinosit gerą ateitį - lauksite jos ir, kazko nesulaukusios, nusivilsit.
Suzinosit blogą ateity - netikesite bureja, arba tikesite ja ir lauksite negerumu..

Trumpai tariant, burėjos - pinigų išmetimas į balą. Geriau pačioms kurti savo gyvenimą tikint tuo, kad visas problemas galima išspręsti ir visų vilčių galima tikėtis. 4u.gif


Va čia tai tu klysti. Pinigų išmetimas į balą? Nenori neik, Būrimas kaip ir Horoskopai. nenori neskaityk. Kortos gal ir nusako ateitį, bet ją dar iš dalies galima koreguot. Pas burėjas einu, gal jau kokie 9 metai, Pranašaudavo ir gero ir blogo. Pvz, kartą pasakė egzamino neišlaikysi-supykau ant savęs pasimokiau ir išlaikiau. taip kad. Kažkur girdėjau posakį"Likimas kuria melodiją, o žmogus žodžius" Kai žinai kokia bus muzika, lengviau parinkt žodžius. Bet čia kiekvieno asmeninis reikalas.
Iš ties esu pastebėjus, kad pas burėjas eina stiprūs žmonės, nebijantys pažvelgt netikėtumam į akis, arba nusivylę gyvenimu.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 06 09, 09:40)
Buvau aš pas Zinaidą. Patiko.Kai apsilankysi, parašyt savo nuomonę. O pas Svetlaną buvau prieš kelis metus.  doh.gif Kalbėjo priešingai negu buvo iš tikrųjų.Kai pasakiau, tai atsakė "Negali būti". Jei trumpai, sakė, kad turiu dukrą- turėjau tada dar tik vieną sūnų, kad išsiskyrus- ne, apie darbo specifiką irgi net ne į tą pusę. Jeigu čia kalbama apie Svetlaną, gyv. Tulpių g. netoli Apskrities bibliotekos, tai ten daugiau neičiau.




Merginos, asir pas ta Svetlana buvau. Nu man ji melagiu melage pasirode. Visiskai ne i tema man pripasakojo. Dabar as jau tureciau buti susituokus su visai kitu vyru, o ne su MB. Patarciau niekam pas ja neiti doh.gif
Atsakyti
Tesiant tema apie burejas...Ilga laika netikejau jomis, na gal ir tikejau bet nemaciau prasmes eiti..mama eidavo..pasakodavo kas issipilde kas ne..lengvatike isvadindavau ir baigesi... Papuoliau i nekokia situacija, ta prasme atsiduriau nevilti..na galvoju ka prarasiu arba ir toliau depresuosiu kaip ir depresavus jei ka blogo isgirsiu arba gal viltis uzsiziebs jei kas gero bus pasakyta. taigi nuejau pas ta visam kaune zinoma genute..na ka as zinau..nelabai man jipatiko..visu pirma kaip zmigus..tokia atsumianti pasirode, o paskuj kai pradejo pasakoti apie mane...na budavo kad ir "atspedavo" bet jau kartais taip i lankas nugrybaudavo..ir ji labai daug klausinejo..tai ir pagalvojau, kad jei aiskerege tai ko cia klausineji..zodziu ji man prigasdino ivairiais dalykais..vaikino jokio neturesiu 2-3 metus, mokslu neistempsiu ir pan...na isejau uzsideresavus zodziu... (nors mano mama pas ja buvus tai jai jau taip viska teisybe pasake blink.gif ) bndradarbe pasiule kita..gerda...ji taro kortomis buria.. sako labai faina..eik...nu as pas ja ir nuejau..tai vat merginos grizau apsipatenkinusi lotuliukas.gif
arba jinai superine psichologe arba tikrai moka tas kortas skaityti...siaip labai maloni visu pirma..tokia gera energijanuo jos sklinda.. apie mane asmeniskai tai pasake praktiskai visa tiesa..as jau tylejau kaip zuvis vandeni..o ji tik beria tik beria...kaip jos pranasystes pildysis dar pranesiu..bet galiu pasakyti tik tiek kad tikrai verta pas ja nueiti..nes ji ir blogus dalykus sugeba gerai pasakyti..is jos grizau labai nusiraminus..si bureja man pasake kad uz 2-3 metu istekesiu thumbup.gif
paziuresim kuri is ju bus teisi lotuliukas.gif
tikiuosi kad gerda...

turbut telefono nr butu nekorektiska skelbti, todel parasysiu jos svetaines adresa..ten rasite jos kontaktus

www.gerda.visiems.lt

p.s. jei reiktu rinktis pas ka eiti ar pas geriausia drauge krizes metu ar pas ja..rinksciaus ja..vat toki ispudi man ji paliko..

Galbut sakysit pripaiste to ka norejau girdet ir vsio..deja ne viskas kaip as norejau turetu buti..bet galiausiai kaip ji sako ir asaros buna naudingos wink.gif

Sekmes visoms ieskant vidines ramybes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Teddy_baby @ 2008 07 14, 15:59)
Tesiant tema apie burejas...Ilga laika netikejau jomis, na gal ir tikejau bet nemaciau prasmes eiti..mama eidavo..pasakodavo kas issipilde kas ne..lengvatike isvadindavau ir baigesi... Papuoliau i nekokia situacija, ta prasme atsiduriau nevilti..na galvoju ka prarasiu arba ir toliau depresuosiu kaip ir depresavus jei ka blogo isgirsiu arba gal viltis uzsiziebs jei kas gero bus pasakyta. taigi nuejau pas ta visam kaune zinoma genute..na ka as zinau..nelabai man jipatiko..visu pirma kaip zmigus..tokia atsumianti pasirode, o paskuj kai pradejo pasakoti apie mane...na budavo kad ir "atspedavo" bet jau kartais taip i lankas nugrybaudavo..ir ji labai daug klausinejo..tai ir pagalvojau, kad jei aiskerege tai ko cia klausineji..zodziu ji man prigasdino ivairiais dalykais..vaikino jokio neturesiu 2-3 metus, mokslu neistempsiu ir pan...na isejau uzsideresavus zodziu... (nors mano mama pas ja buvus tai jai jau taip viska teisybe pasake  blink.gif ) bndradarbe pasiule kita..gerda...ji taro kortomis buria.. sako labai faina..eik...nu as pas ja ir nuejau..tai vat merginos grizau apsipatenkinusi  lotuliukas.gif
arba jinai superine psichologe arba tikrai moka tas kortas skaityti...siaip labai maloni visu pirma..tokia gera energijanuo jos sklinda.. apie mane asmeniskai tai pasake praktiskai visa tiesa..as jau tylejau kaip zuvis vandeni..o ji tik beria tik beria...kaip jos pranasystes pildysis dar pranesiu..bet galiu pasakyti tik tiek kad tikrai verta pas ja nueiti..nes ji ir blogus dalykus sugeba gerai pasakyti..is jos grizau labai nusiraminus..si bureja man pasake kad uz 2-3 metu istekesiu  thumbup.gif
paziuresim kuri is ju bus teisi  lotuliukas.gif
tikiuosi kad gerda...

turbut telefono nr butu nekorektiska skelbti, todel parasysiu jos svetaines adresa..ten rasite jos kontaktus

www.gerda.visiems.lt

p.s. jei reiktu rinktis pas ka eiti ar pas geriausia drauge krizes metu ar pas ja..rinksciaus ja..vat toki ispudi man ji paliko..

Galbut sakysit pripaiste to ka norejau girdet ir vsio..deja ne viskas kaip as norejau turetu buti..bet galiausiai kaip ji sako ir asaros buna naudingos wink.gif

Sekmes visoms ieskant vidines ramybes wink.gif


aciukas 4u.gif
Atsakyti
O as buvau pas ta kur kestucio g. ir nuo fontano kai eini, toj sankryzoj. Jei eini nuo fontano, tai po kaire puse is karto antrame aukste. Jos ten dvi dirba, tad labai gaila kad vardo nezusirasiau, o mano atmintis tai doh.gif Siaip irgi laaabai maloni moterele ir baigusi kelias ten tas parapsihologiju mokyklas ir praieti ir dabartine situacija gerai nupasakojo. Is ateities tai jau issipilde beveik puse kiek atsimenu tongue.gif Ji buria tik metams i prieki, o buvau geguze atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Teddy_baby @ 2008 07 14, 16:59)
taigi nuejau pas ta visam kaune zinoma genute..zodziu ji man prigasdino ivairiais dalykais..vaikino jokio neturesiu 2-3 metus

bndradarbe pasiule kita..gerda...si bureja man pasake kad uz 2-3 metu istekesiu  thumbup.gif

Off topic, bet abi jos gali būti teisios, ar ne? mirksiukas.gif
Įspūdis labai priklauso nuo pateikimo tongue.gif
Atsakyti