Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Kaune

nu abi teisios gali buti kad neturesiu neturesiu drugo, o paskuj iskart i "zaksa" lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš einu į Daukšos gatvėje esatį saloną, "Pažink save" Konkrečiai pas Rasą, thumbup.gif thumbup.gif bet kiek girdėjau ir kitos lll gerai buria.
Atsakyti
QUOTE(temide @ 2008 07 15, 14:18)
Aš einu į Daukšos gatvėje esatį saloną, "Pažink save" Konkrečiai pas Rasą,  thumbup.gif  thumbup.gif bet kiek girdėjau ir kitos lll gerai buria.

o jau man užpernai kai pribūrė ten nė ne į tą pusę doh.gif Tokia šviesi moteriškė doh.gif Draugę palydėjau, kadangi labai užsimanė, tai ir pati užsukau. Visiškos pievos ax.gif Dar kaip tik prieš mėnesį su drauge kalbėjom, tai irgi niekas nesipildė.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 07 15, 15:44)
o jau man užpernai kai pribūrė ten nė ne į tą pusę doh.gif Tokia šviesi moteriškė doh.gif Draugę palydėjau, kadangi labai užsimanė, tai ir pati užsukau. Visiškos pievos ax.gif Dar kaip tik prieš mėnesį su drauge kalbėjom, tai irgi niekas nesipildė.

Užtat nuotaiką pakelia. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 07 15, 14:44)
o jau man užpernai kai pribūrė ten nė ne į tą pusę doh.gif Tokia šviesi moteriškė doh.gif Draugę palydėjau, kadangi labai užsimanė, tai ir pati užsukau. Visiškos pievos ax.gif Dar kaip tik prieš mėnesį su drauge kalbėjom, tai irgi niekas nesipildė.


Geras..... g.gif Man tai labai fainiai viską susako... Na maniškė tai "šūstra" tokia, ir priburia ir nuotaiką pakelia. Jokių nusiskundimų neturiu.
Kažkada manija buvo užėjus, tai kur rasdavau parašyta, kad buria ir einu. Tai visokių nesamonių buvo. Šita geriausiai buria, Dar pas vieną kartais nueinu, irgi gerai pasako, bet ji namuose buria. Dar vieną buvau sutikus pačioj pradžioj, bet jau labai senai dairaus ir vis nematau. o kitas kur sutikau tai irnesakyk.gif
Aikit pas mane burtis. Ir pinigų neimu ir beveik tiesą sakau lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu mergytes, o as buvau pries kelias dienas pas ta jusu isgirtaja Zinaida...
Nu jopsikmat, nesikeikus doh.gif
Is pradziu lyg ir skaite is kortu, niu pasake, kad kelione laukia (varysim su MB i Turkija greitai), bet kiek atsimenu, tai cia jos visos apie keliones pripasakoja, sako niu gal trumpa, o gal ir ilga bus (nu bando pataikyt, nes tipo gal i kita sali vaziuosi, o gal tik i soda mociutes aplankyti lotuliukas.gif )
Is pradziu snekejo viska labai gerai, kad MB mane be proto myli, krenta vedybu korta, kad kursim namus (nors jau sukurta viskas blink.gif ), po to as kazkaip prasiziojau, net pati nepastebejau ir atsakiau i jos pora klausimeliu, va tada ir pasipyle visos mano gyvenimo nelaimes doh.gif doh.gif doh.gif pradejo pezeti, kad MB is tikruju manes jau nemyli, nori mane apgauti su nekilnojamu turtu, kad mano anyta manes nekencia (nors santykiai musu nuostabus), kad mano seimoj labai greit kazkas mirs ir t.t., busiu labai nelaiminga ir bla bla bla. Nu jopsikmat kaip perpykau. Be to, man labai labai nepatiko kai as tik atsisedau ir ji pradejo save girti, kokia ji gera bureja, dirbo ale salone, isejo is ten ir tipo savo malonumui cia dirba, kad jokia kita bureja nieko nesugeba tik ji. Pasiurpau....Be to, ji is manes uz 1val nuplese 40 lituku doh.gif sakyciau daug.
Po tokiu jos nesamoniu mano visas vidus susijauke, atsirado nepasitikejimas savim, MB ir visu pasauliu, todel ant staigio nulekiau pas savo reiki mokytoja, kad ta juoda energetika nuo manes nuimtu. Vsio, as jau pasimokiau ir isitikinau, kad viskas Dievulio valioj ir tikrai neisiu daugiau nei pas viena.
Parasiau kaip viskas buvo, o jus spreskite ar norite ten kur as buvau eiti cool.gif
Atsakyti
siomis dienomis skambinau isgirtajai Zinaidai unsure.gif tai paklause ar esu ,,nuolatine" jos kliente blink.gif pasakiau, kad ne, tuomet atsake, kad nelabai nori naujokiu priimt, nes savas ratas pilnas zmoniu , nebespeja unsure.gif tai cia ji taip savo kartele keliasi g.gif bet po postu auksciau, kazkaip praejo noras aplamai eit schmoll.gif
gal visgi gyvent ir nejaukt minciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tik @ 2008 07 15, 21:34)
gal visgi gyvent ir nejaukt minciu  ax.gif


Pritariu Tau, nes as po vizito pas ja labai blogai jauciausi. Manau jog tik Dievas ir mes patys savo mintimis, gerais darbais, iskeltais tikslais galime koreguoti savo likima, nes kai tokios raganos prikalba baisybiu, zmogus net nejausdamas pradeda apie tai galvoti ir galvoti, o savo mintimis pritraukia visokius negatyvus ir susikuria nelaimes, nes mintys ir zodziai juk materializuojasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LinetaBlue @ 2008 07 15, 20:02)
Nu mergytes, o as buvau pries kelias dienas pas ta jusu isgirtaja Zinaida...
Nu jopsikmat, nesikeikus  doh.gif
Is pradziu lyg ir skaite is kortu, niu pasake, kad kelione laukia (varysim su MB i Turkija greitai), bet kiek atsimenu, tai cia jos visos apie keliones pripasakoja, sako niu gal trumpa, o gal ir ilga bus (nu bando pataikyt, nes tipo gal i kita sali vaziuosi, o gal tik i soda mociutes aplankyti  lotuliukas.gif )
Is pradziu snekejo viska labai gerai, kad MB mane be proto myli, krenta vedybu korta, kad kursim namus (nors jau sukurta viskas  blink.gif ), po to as kazkaip prasiziojau, net pati nepastebejau ir atsakiau i jos pora klausimeliu, va tada ir pasipyle visos mano gyvenimo nelaimes  doh.gif  doh.gif  doh.gif  pradejo pezeti, kad MB is tikruju manes jau nemyli, nori mane apgauti su nekilnojamu turtu, kad mano anyta manes nekencia (nors santykiai musu nuostabus), kad mano seimoj labai greit kazkas mirs ir t.t., busiu labai nelaiminga ir bla bla bla. Nu jopsikmat kaip perpykau. Be to, man labai labai nepatiko kai as tik atsisedau ir ji pradejo save girti, kokia ji gera bureja, dirbo ale salone, isejo is ten ir tipo savo malonumui cia dirba, kad jokia kita bureja nieko nesugeba tik ji. Pasiurpau....Be to, ji is manes uz 1val nuplese 40 lituku  doh.gif sakyciau daug.
Po tokiu jos nesamoniu mano visas vidus susijauke, atsirado nepasitikejimas savim, MB ir visu pasauliu, todel ant staigio nulekiau pas savo reiki mokytoja, kad ta juoda energetika nuo manes nuimtu. Vsio, as jau pasimokiau ir isitikinau, kad viskas Dievulio valioj ir tikrai neisiu daugiau nei pas viena.
Parasiau kaip viskas buvo, o jus spreskite ar norite ten kur as buvau eiti  cool.gif


dėl kainos tai nežinau, turbūt pigiau ir nerastum g.gif Na kai aš buvau pas ją, tai nieko ji nesgyrė apie savo sugebėjimus ir kelionių man jokių nebūrė- ir nebuvo jų. Buvau prieš metus, tai beveik viskas išsipildė,ką sakė. g.gif
Atsakyti
Sveiki, gal ka zinote apie būrėją Gerdą Kaune? Ikalbejo mane nueiti ketvirtadieni uzsirasiau, bet pries tai noreciau gal kokiu atsiliepimu isgirsti. Aciu
Atsakyti
QUOTE(Duona Kaip @ 2008 07 16, 08:50)
Sveiki, gal ka zinote apie būrėją Gerdą Kaune? Ikalbejo mane nueiti ketvirtadieni uzsirasiau, bet pries tai noreciau gal kokiu atsiliepimu isgirsti. Aciu


negirdėta...
Atsakyti
Noriu nueiti pas gera bureja, nors niekada tuo nesidomejau ir gal net buvau priesiska. Gal galetumete patarti Kaune arba Vilniuje? O dar Jonavoje girdejau kazkas buvo patenkintas labai Janina berods. Gal galite duoti kontaktus?
Atsakyti