Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

QUOTE(ingauk @ 2008 06 28, 19:32)
tai niekas nepasakys kai daromas lavasas  g.gif


QUOTE(Jūja @ 2008 06 27, 21:04)


čia nuoroda yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2008 06 28, 20:32)
tai niekas nepasakys kai daromas lavasas  g.gif

Nuoroda yra 4u.gif
Atsakyti
O as siandien dariau pirma karta sushi.Bet manu ir paskutini.Man nelabai patiko,nors gavosi grazus,bet to lapo skonis tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 06 28, 23:54)
O as siandien dariau pirma karta sushi.Bet manu ir paskutini.Man nelabai patiko,nors gavosi grazus,bet to lapo skonis tai schmoll.gif

atrodo tai gražiai, bet prisiskaičiau, nebesinori mėgint lotuliukas.gif o kas tas žalias "kirmėliukas" šone g.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 06 29, 07:21)
atrodo tai gražiai, bet prisiskaičiau, nebesinori mėgint  lotuliukas.gif o kas tas žalias "kirmėliukas" šone  g.gif

tai cia tas wasabi padazas,o jau aitrumas,tai kai per daug uzsitepiau,tai net asaros bego lotuliukas.gif
Nezinau,kitiems tai labai patinka,labai giria,bet man geriau laisniai su svogunu ir raugintu agurku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 06 29, 12:04)
tai cia tas wasabi padazas,o jau aitrumas,tai kai per daug uzsitepiau,tai net asaros bego lotuliukas.gif
Nezinau,kitiems tai labai patinka,labai giria,bet man geriau laisniai su svogunu ir raugintu agurku lotuliukas.gif

aaa, taip ir pagalvojau, bet aš jo akyse nesu mačius, apie ragavimą jau nekalbu lotuliukas.gif man jis visada su filmu asocijuojasi, berods ir pavadinimas toks "Vasabi" g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 06 28, 22:54)
O as siandien dariau pirma karta sushi.Bet manu ir paskutini.Man nelabai patiko,nors gavosi grazus,bet to lapo skonis tai schmoll.gif

atrodo labai graziai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 06 29, 10:21)
atrodo tai gražiai, bet prisiskaičiau, nebesinori mėgint  lotuliukas.gif o kas tas žalias "kirmėliukas" šone  g.gif

Aš pagalvojau, kad čia kirmėlės. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nu bliamba labai jau neša................ lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 06 29, 12:44)
Aš pagalvojau, kad čia kirmėlės. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Nu bliamba labai jau neša................ lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Kirmeliu as bijau is tolo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 06 29, 19:06)
lotuliukas.gif Kirmeliu as bijau is tolo lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Ikelsiu ir as biski uzkandeliu. ax.gif

Cia ant pomidoriuko kiausinis,avokada,cesnakas,suris ir majonezas.
user posted image

Vista su ananasais.
user posted image

Idarytos krabu lazdeles. (kiausinis,cesnakas,majonezas).
user posted image

Marinuota silke,kiausinis,marinuoti svogunai,majonezas.
user posted image

Salotos. Tunas,avokadas,kiausiniai,kepta duonyte,majonezas,suris. Dar biski paspaudziau citrinos sulciu.
user posted image

Sumustinukai. Vieni: keptas batonas pritrintas cesnaku,kiausinis,tunas,svoguno laiskai,zaluminai,suris,majonezas.
O kiti: keptas batonas ,pomidorai,cesnakas,svoguno laiskai, kiausiniai, petruska, majonezas.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alacka @ 2008 06 29, 22:01)
Vista su ananasais.
user posted image

Sakyčiau gal višta su apelsinais. g.gif

Atsakyti