Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

QUOTE(Boružėlė @ 2008 06 29, 22:47)
Sakyčiau gal višta su apelsinais. g.gif


lotuliukas.gif Taip su apelsinais. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka: 29 birželio 2008 - 22:19
QUOTE(Alacka @ 2008 06 29, 23:12)
lotuliukas.gif Tiap su apelsinais.  doh.gif  blush2.gif

Gali pykti kiek nori, lotuliukas.gif bet aš iš kiekvienos lėkštės po gabaliuką pasivaišinau. lotuliukas.gif thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 29 birželio 2008 - 22:15
QUOTE(Boružėlė @ 2008 06 29, 23:15)
Gali pykti kiek nori, lotuliukas.gif bet aš iš kiekvienos lėkštės po gabaliuką pasivaišinau. lotuliukas.gif  thumbup.gif  bigsmile.gif


Prasom prasom. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 06 28, 19:43)
čia nuoroda yra  mirksiukas.gif

aciu, tik as galvojau kad ir tai liaudiskai tariant skura irgi pacios darot todel ir klausiau, bet vistiek didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2008 06 30, 07:20)
aciu, tik as galvojau kad ir tai liaudiskai tariant skura irgi pacios darot todel ir klausiau, bet vistiek didelis aciu  4u.gif

nea, skūra perkama mirksiukas.gif tik pas mus nežinau, kur jos gaut doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 06 30, 08:31)
nea, skūra perkama  mirksiukas.gif tik pas mus nežinau, kur jos gaut  doh.gif

o maximoj nera g.gif atrodo kad maciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2008 06 30, 09:42)
o maximoj nera  g.gif  atrodo kad maciau  mirksiukas.gif

tikrai lavašą bigsmile.gif ar tortilijas? nes jų tai ir aš esu pirkus, bet lavašo kol kas niekur neradau doh.gif
Atsakyti
Alacka thumbup.gif visi uzkandziai
Atsakyti
Dabar "Vilniaus duona" išleido pasaulio duonu kolekciją, į kurią įeina ir lavašas, todėl, kiek teko matyt, tai jau yra kiekvienoje didesnėje maksimoje. Man asmeniškai, tam lavašui reiktų biški ilgiau krosnyj pabūt, prieš važiuojant į parduotuves smile.gif

QUOTE(JoanaS @ 2008 06 30, 09:46)
tikrai lavašą  bigsmile.gif ar tortilijas? nes jų tai ir aš esu pirkus, bet lavašo kol kas niekur neradau  doh.gif

Atsakyti
man asmeniskai tai Vilniaus duonos lavasai tragedija kazkokia ,luzineja,sutrukineja ,ir zali ,nepatariu as ju pirkti ,dar 2.99 kainuoja schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katerina26 @ 2008 06 30, 13:01)
man asmeniskai tai Vilniaus duonos lavasai tragedija kazkokia ,luzineja,sutrukineja ,ir zali ,nepatariu as ju pirkti ,dar 2.99 kainuoja  schmoll.gif  doh.gif

Reikia labai žiūrėti iki kada jie galioja, jei jau viena diena nebegalioja tada ir lūžinėja ( o jie galioja tai neilgai doh.gif ) 4u.gif o jei dar galiojantis tai minkštutis 4u.gif 2.99 tai manau nebragiai čia g.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Ir as noriu prie jusu prisijungti smile.gif Cia pas jus radau labai geru recepteliu,kuriuos reikes isbandyti.
Neturiu foto,bet galiu pasidalinti dvieju mano megstamiausiu miesrainiu receptukais:

Tuno salotos
Fermentinis suris, tunas aliejuje, avokadas, virti kiausiniai, majonezas, prieskoniai. Suri, kiausinius, avokada sutarkuoti ir viska sumaisyti su tunu, majonezu ir prieskoniais. Mase tepti ant formines duonos (gali buti skrudinta). Tikrai labai skanu smile.gif

Ziediniu kopustu salotos
Ziedinis kopustas, virtas liezuvis arba sirdis, majonezas, prieskoniai. Ziedini kopusta nupilt verdanciu vandeniu, supjaustyti. Liezuvi taip pat supjaustyti ir viska sumaisyti su majonezu ir prieskoniais.
Labai paprastos ir labai skanios.
Atsakyti