Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius "nusileido"

Man yra 33 savaites nestumo. man regis mano maziukas jau nuleido i dubeni, bent atitinka palei visus pozymius g.gif tik noreciau suzinoti, kiek laiko po "nusileidimo" mazylis isvysta pasauli? ax.gif
Atsakyti
As taip pat noreciau suzinoti , po kiek laiko , kai lelius nusileidzia i dubeni , jis isvysta pasauli... Ir is vis , kokie yra tie pozymiai , kada lelius jau dubenyje? Jei jauciu tarsi jo zagsejima apatineje pilvo dalyje , tai gal jau jis nusileides? Man yra 36 savaites , o mano pilvelis visada buvo zemai , tai nezinau , pagal ka sprest , ar jau lelius dubenyje... blush2.gif O be to , prasidejo visokie pilvo ir strenu pamaudimai , pilvas be paliavos kieteja , visokie skausmeliai atsiranda... Gal tai saremiai , ar kas , nezinau. blush2.gif Bijau , kad nesuprasiu , kada man tie saremiai bus!!! blush2.gif Ar gydytoja be echo gali pasakyt , ar lelius jau nusileides ar ne? Man nedaro tos echo , nors ir klausiu kiekviena karta! Sako ismatavimai atitinkamai gerai auga , tai echo daryt nereikia... Dar nenoriu gimdyt , nes vilnoniu kojinyciu leliui dar neturiu!!! ax.gif
Atsakyti
Man nusileido kazkur 38 savaite, po nusileidimo pagimdziau uz 5 dienu kazkur. Na kadangi pilvas buvo aukstai, tai nusileidimas buvo lengvai pastebimas.
Atsakyti
Man irgi nusileido kazkur tai 38 savaite. Bent jau pačiai taip atrodė. Iš karto lengviau pasidarė, o dabar 39 savaitė ir laukiu kada gi gims. smile.gif
Atsakyti
Kad mazosios galvyte isistate i dubeni, suzinojau tik po akuseres apziuros, pati nejauciau. Nebeprisimenu kokia buvo nestumo savaite. Bet tai, kad vaisius nusileides i dubeni ne visada reiskia, kad greitai gali pagimdyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germante: 13 gegužės 2005 - 07:42
Germante, o kada tau vaikas nusileido ir kada gime tavo mazyle?
Atsakyti
QUOTE(Aurea @ 2005 05 12, 23:07)
Ar gydytoja be echo gali pasakyt , ar lelius jau nusileides ar ne?

gali. Apžiūrint apčiupinėja ir į tą pasikeitimų lapą lygtais į skiltį (nu neprisimenu dabar gerai) "santykis su kauliniu dubeniu" rašo -5, kai lelius pradeda leistis tai gyd pažymi -4,-3,-2,-1,arba 0(žiūrint kiek jis ten nusileido. Man taip mano dakt aiškino. Nors mano lelius taip ir nenusileido sad.gif Galvutė įsistatė tik prieš pat galą suleidus skatinamų.
Sako, kad kai pradeda lelius leistis mamos jaučia palengvėjimą, lengviau kvėpuot, negraužia rėmuo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erina: 15 gegužės 2005 - 00:18
tai dabar labai laukiu eiti pas savo gydytoja ax.gif paziuresiu ka parasys nes klausti tai tikrai bijau blush2.gif labai jau negera musu gydytoja doh.gif visai mumis nesirupina doh.gif
Atsakyti
mano nusileido kai buvo 38sav su keliom dienom. tiesiog ilipau maudytis vienokia, o islipau kazkokia kitokia. kadangi labai kamuodavo rugstys, tai pilvui nusileidus kelias dienas puikiai jauciaus - jokiu rugsciu, lengva kvepuoti... bet mano 2.gif sedi, tai gal kitaip g.gif dar negimem, bet kaklelis jau atsidares. manau, kad pilvo nusileidimas visiskai nieko nesako apie gimdymo pradzia.
Atsakyti
noreciau kad tai butu tiesa - nusileides mazylis apie gimdymo pradzia nieko nesako ax.gif nes mums dar geras menuo liko ir plius dar neislaikyta sesija cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2005 05 15, 01:17)
gali. Apžiūrint apčiupinėja ir į tą pasikeitimų lapą lygtais į skiltį (nu neprisimenu dabar gerai) "santykis su kauliniu dubeniu" rašo -5, kai lelius pradeda leistis tai gyd pažymi -4,-3,-2,-1,arba 0(žiūrint kiek jis ten nusileido. Man taip mano dakt aiškino. Nors mano lelius taip ir nenusileido sad.gif Galvutė įsistatė tik prieš pat galą suleidus skatinamų.
Sako, kad kai pradeda lelius leistis mamos jaučia palengvėjimą, lengviau kvėpuot, negraužia rėmuo...


g.gif idomu, kaip suprast, jei pas mane 27sav. buvo parasyta 6, 30sav. 1, o dabar (33sav.) 3...? blink.gif negi leliukas tai pakyla, tai nusileidzia? nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
Man nusileido kazkur 34 savaiciu. Grese prieslaikinis gimdymas. Bet pagimdziau normaliai - 39sav ir keliu dienu.
Atsakyti