Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius "nusileido"

Man sake gydytoja, kad maziukas isistates i dubeni, kai buvo apie 32 savaite, bet nuo kokios 34 savaites pradejo grauzti remuo ir lyg sunkiau kvepuoti. Gal kad paaugo?...
Ar jus pykino iki pabaigos? Man taip yra antroje dienos puseje...
Atsakyti
Visiškai nepajutau kada vaisius nusileido rolleyes.gif
Atsakyti
33 savaite nusileido, 34 savaite jau buvo visai kitaip isitaises, 35 - vel nusileido 4u.gif
Va taip ir zaidziam mirksiukas.gif
Atsakyti
Gine sake 34sav. kad lelius nusileides bet dar neisitaises i mazaji dubeni.Nezinau ka tai reiskia g.gif Zodziu bet as nieko nejauciu. ax.gif
Atsakyti
Pajutau, kaip nusileido 28 savaitėlę. Ginė patvirtino , o pilvuko forma visai nepakito, tik dabar ištisai tokie įdomūs pojūčiai, sukaliojasi ir stipriai atkiša užpakaliuką thumbup.gif toks gūzas išlenda iš pilvo, kartais su tokia jėga, net bijau, kad pilvas neplyštų lotuliukas.gif bet mudu su vyru pakutenam mums atkištą grožį ir vaikelis staigiai pakeičia pozą bigsmile.gif ir kažkaip dabar daugiau sukasi (kairėn-dešinėn) , nei spardos... g.gif gal taip turi būt...
Atsakyti
Nusileidimo pati nepastebejau, nes pilvas ir taip zemai buvo, gine pasake, kai buvo 34 sav., kad galvute jau isistaciusi, pagimdziau 36 sav. ir 3 d. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JURAIRMINDE @ 2011 01 10, 16:41)
Pajutau, kaip nusileido 28 savaitėlę. Ginė patvirtino , o pilvuko forma visai nepakito, tik dabar ištisai tokie įdomūs  pojūčiai, sukaliojasi ir stipriai atkiša užpakaliuką  thumbup.gif toks gūzas išlenda iš pilvo, kartais su tokia jėga, net bijau, kad pilvas neplyštų  lotuliukas.gif  bet mudu su vyru pakutenam mums atkištą grožį ir vaikelis staigiai pakeičia pozą  bigsmile.gif  ir kažkaip dabar daugiau sukasi (kairėn-dešinėn) , nei spardos... g.gif gal taip turi būt...


Va va man lygiiai tokie patys pojuciai, toks jausmas kad i soonus sukiojasi ir kai pilvukas sukieteja labai smagu spelioti kokia kuno dalis iisryskeja, dazniausiai manau uzpakaliukas su nugaryte isryskeja, kartais kojyte jei iiremes buna tuo metu kai pilvukas kieteti ima smile.gif
Bet siaip nelabai zinau ka reiskia tas "pilvukas nusileido", kai praeita karta buvau pas daktare (29-a savaitele buvau), ji pasake kkad vaikiukas apsivertes galvyte zemyn, bet nezinau ar galvyte isistaciusi ar ne, nors spaudima daznai jauciu pilvo pacioje apacioje, taip rodos giliai jis jauciasi (ypac rytais nubudus ar ilgiau pavaiksciojusi), taciau nezinau ar cia isistaciusi galvyte ar siaip ji spaudzia viska ten blush2.gif
Atsakyti
29 savaiciu darant echo jau buvo nusileides
Atsakyti
sveikos nestuke.gif turiu klausimeli: o kaip jus pajauciat,kad vaikiukas jau nusileido? ar isvis nesijaucia tai? idomu man labai, nusileido pas mane jau ar ne.. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
As nepajauciau,tik itariau,kad jau nusileido,nes nebegrauze remuo,nebedusino taip,nors vizualiai pilvuko forma nepakito..Tik uzvakar gyd ziurejo ehoskopu,ir patvirtino,kad galvute isstaciusi jau i dubeni smile.gif bet tai vargu ar reiskia,kad jau greit gimdysiu,ankstoka dar butu.. ax.gif
Atsakyti
man lelius jau nusileides buvo 25-26savaite ir labai zemai smile.gif buvo jau gresiantis, bet sustabde..
Papildyta:
man lelius jau nusileides buvo 25-26savaite ir labai zemai smile.gif buvo jau gresiantis, bet sustabde.. o pilvukas tai buvo labai zemai ir skaudejo dubens kaulus verysad.gif
Atsakyti
Man nusileido kažkur 38 sav,bet labai aiškių požymių nebuvo,tik truputį laisviau pasidarė kvėpuoti,ir rėmuo nebegraužė smile.gif
Atsakyti