Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių grąžinimas

QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 06 16, 21:41)
Aisku LT dar turbut neiprate zmones prie visu grazinimu, bet cia tai visiem dzin perki ar grazini, t.y. bei pardavejos, nei dar kas kitaip neziuri.

Sakyciau, vadovaujasi dar uzsilikusia sovietine ekonomine logika smile.gif JAV gal labiau supranta ir nesistebi, kad klientas nori maximizuoti savo nauda ir to gali siekti akivaizdziai perpirkdamas uz mazesne kaina, o pardavejui visada apsimoka klienta islaikyt net darant didesne nuolaida. Man irgi tas atrodo normalu. Ir visai negeda pripazinti, kad gyvai I parde einu tik apziuret ir pasimatuot, o pirksiu pigiau internetu, pvz.
Bet, kiek teko grazinti kokia preke i LT parduotuves ne del broko, o tiesiog kad persigalvojau, tai niekas akiu nedraske, labai ramiai grazino pinigus. Lyginant su situacija pries kelis metus, manau, bent su tuo pazengem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(voratinkliai @ 2013 11 24, 14:10)
Nesimatavusi vakar nusipirkau megztuką, dydis tinka, bet ant manęs nekaip atrodo... Labai norėjau, pirkau Mohito, nors pirkau su nuolaida, vistiek gaila pinigėlių, bet gėda eit grąžint....

Kas čia dabar per gėda? g.gif

QUOTE(issiblaskiusi @ 2015 06 16, 16:44)
Man panasiai yra nutike: ilgai knisau prota pardavejai, kol nusipirkau labai patikusius batus uz gana daug (nors truputi nuolaidos buvo) ir ta pati vakara juos isgooglinau uzsienio internetineje parduotuveje su dar didesne nuolaiida ir kaina nelietuviska. Su siuntimu vis tiek buvo pigiau kokiais 100-90 litu  thumbup.gif  Eiti grazinti siaip jau tobulus batus I ta pacia parduotuve buvo gan nejauku, juolab kad ir pardaveja ta pati, bet avantiurai pasiryzau... 4u.gif

thumbup.gif
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 06 16, 19:41)
Manau maziau galvot patogu/nepatogu reikia ir tiek wink.gif Koks gi skirtumas ka pardavejos ar kazkas pamanys, o ir kam gaist laika per kelias parduotuves vazinejant.

Būtent. Niekad net nesusimąsčiau apie nepatogumą.
Atsakyti
QUOTE(Funkcionierė @ 2015 06 17, 21:03)
Būtent. Niekad net nesusimąsčiau apie nepatogumą.

O kada nors darėt taip, kad grąžinot drabužį ir čia pat jį vėl nusipirkot su nuolaida? Nes jei ne, tai gal neįsiskaitėt, ką rašiau. Tiesiog grąžinti drabužį man nėra problema smile.gif
Atsakyti
Kadangi retai shopinuos ne internetu, iskilo klausimas: ar per galutini ispardavima isigyta daikta (Promod parduotuveje) galima be problemu grazinti 2 savaiciu begyje? Su ispardaviminiais daiktais buna taip pat kaip ir normaliu laiku?
Kazkaip apniko abejones, kad parduotuves gali taikyti kitokias taisykles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 06 17, 21:41)
O kada nors darėt taip, kad grąžinot drabužį ir čia pat jį vėl nusipirkot su nuolaida? Nes jei ne, tai gal neįsiskaitėt, ką rašiau. Tiesiog grąžinti drabužį man nėra problema smile.gif


Aš esu taip dariusi, tiesa,tuo metu tai buvo JAV. Ir esu dar pirkusi megztuką per Kalėdas su nuolaida, tarkim 15 kainavo, paskui žiūriu, kad jo kaina ir 10. Nunešiau atgal, atgavau 15. Bet nelabai jis man toks 'limpantis' buvo, tai neperpirkau (UK veiksmas). Lietuvoje tai nesu grąžinusi, nors...mažai yra matavimosi kabinų kur galėčiau su vežimu įvažiuoti, tai reikėtų pirkti ir neštis namo matuotis, o paskui jau nešti atgal jeigu nepatinka smile.gif Jaučiu reikės išbandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2015 07 05, 02:43)
Kadangi retai shopinuos ne internetu, iskilo klausimas: ar per galutini ispardavima isigyta daikta (Promod parduotuveje) galima be problemu grazinti 2 savaiciu begyje? Su ispardaviminiais daiktais buna taip pat kaip ir normaliu laiku?
Kazkaip apniko abejones, kad parduotuves gali taikyti kitokias taisykles  4u.gif


Taip, galima. Gali būti nustatytas ir kitoks grąžinimo terminas, bet ne trumpesnis kaip 2 sav.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal ne ta tema,tai atsiprašau. gal esate kuri susidūrusi su tokia situacija. Pirkau Dolitoje batus(internetu), ir jie žiauriai trina.na ,rodos, nieko kurį laiką,o paskui kaip surakina.nunešiau - aišku,nieko pakeisti ir padaryti negali.nešioti batai,turėjote jausti per 14dienų.
ar esate kuri susigrąžinusi pinigus per kreipimąsi į vartotojų teises?ką ten ir kaip daryti? 4u.gif ačiū.
Atsakyti
trinantis batai gali būti dėl gamyklinio broko. Turėtų paimt ekspertizei ar kažkam panašiai vadinamam. Nes batų brokui garantija ar ne 2 metai? g.gif siūlyčiau pasiskambint į vartotojų teises, papasakos plačiau. Bet- nebūtinai tai bus brokas, pvz mano kojos labai "lepios" batam, man beveik visada trina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AguonuLaukas @ 2015 07 08, 09:37)
trinantis batai gali būti dėl gamyklinio broko. Turėtų paimt ekspertizei ar kažkam panašiai vadinamam. Nes batų brokui garantija ar ne 2 metai? g.gif  siūlyčiau pasiskambint į vartotojų teises, papasakos plačiau. Bet- nebūtinai tai bus brokas, pvz mano kojos labai "lepios" batam, man beveik visada trina doh.gif

man irgi labai daug trina,tiksliau visi.kaip sakau nepatrinus batai man nesinešios.bet. atidaviau sesei- nepanešioja.bandžiau parduoti pažįstamai - negali nešioti.
tai vadinasi kažkas su batais.
o paėmę juos buvo,palaikė tris dienas ir pasakė,kad viskas ok. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lammila @ 2015 07 08, 10:18)
Sveikos 4u.gif gal ne ta tema,tai atsiprašau. gal esate kuri susidūrusi su tokia situacija. Pirkau Dolitoje batus(internetu), ir jie žiauriai trina.na ,rodos, nieko kurį laiką,o paskui kaip surakina.nunešiau - aišku,nieko pakeisti ir padaryti negali.nešioti batai,turėjote jausti per 14dienų.
ar esate kuri susigrąžinusi pinigus per kreipimąsi į vartotojų teises?ką ten ir kaip daryti? 4u.gif ačiū.

Laba diena 4u.gif

per 14 dienų galima grąžinti prekinės išvaizdos nepraradusius batus, vėliau 2 metus galima gražinti dėl broko. Jei batai tiesiog šiaip nepatogūs, tai galimybės gražinti kaip ir nėra. Dėl trynimo grąžinti pavyktų tik įrodžius, jog taip yra dėl broko, na pvz batai kreivi, kažkas ne taip su siūlėmis ir pan. Jūs pati atidžiau apžiūrėkite batus, jei išties yra kažkokių trūkumų dėl kurių jums ir trina tie batai, tai gal ir pavyktų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2015 07 08, 10:46)
Laba diena  4u.gif

per 14 dienų galima grąžinti prekinės išvaizdos nepraradusius batus, vėliau 2 metus galima gražinti dėl broko. Jei batai tiesiog šiaip nepatogūs, tai galimybės gražinti kaip ir nėra. Dėl trynimo grąžinti pavyktų tik įrodžius, jog taip yra dėl broko, na pvz batai kreivi, kažkas ne taip su siūlėmis ir pan. Jūs pati atidžiau apžiūrėkite batus, jei išties yra kažkokių trūkumų dėl kurių jums ir trina tie batai, tai gal ir pavyktų  ax.gif


Ar gali būti šis terminas trumpesnis?
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2015 10 08, 17:25)
Ar gali būti šis terminas trumpesnis?

Negali būti trumpesnis terminas, dažnai pardavėjai apgaudinėja, neva kokybės garantinis terminas 6 mėn. ir pan. tai netiesa. batams galioja 2 metų bendras terminas, jei jie turi gamyklinio broko, jei broko nėra, apsiigalvojus galima grąžinti per 14 dienų
daugiau čia: http://www.vvtat.lt/...x.php?212857119
Atsakyti