Įkraunama...
Įkraunama...

Help... Našlaičiai ežiukai

QUOTE(Rasutyte @ 2009 07 07, 10:29)
Išėjo ir paskutinis ežiukas...  verysad.gif Ech, gal ir nereikėjo jų mums imtis, bet jau per vėlu apie tai galvoti doh.gif  verysad.gif

Neliūdėk console.gif
Atsakyti
Na man tai nervai nelaiko apie tokius dalykus skaitant. Laukiniu gyvutu vieta GAMTOJE, o ne namuose! Gyvunai tevai prie mazyliu amzinai nesedi - tai nereiskia kad radus vienus galima temptis namo! Tevai YRA. Jie APLINKUI. O dabar jus situos eziukus NUZUDET.

Tas pats galioja ne tik eziukams, bet ir kiskiams, lapiukams ir pauksciams. Na kodel visi pamate pvz jaunikli pauksciuka ant zemes tuoj tempiasi ji i namus?! O juk dauguma rusiu issoke is lizdo dar nemoka skraidyti, taciau su laiku igauna jegu, nes tevai visada aplink ir visada peni.. Bet pas zmones kazkoks nuosavybiskumo instinktas per visus galus lipa. Fe, negaliu kaip pikta ir gaila eziuku ir dar galybes gyvunu kuriu toks pats likimas laukia..
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2009 07 15, 21:38)
Na man tai nervai nelaiko apie tokius dalykus skaitant. Laukiniu gyvutu vieta GAMTOJE, o ne namuose! Gyvunai tevai prie mazyliu amzinai nesedi - tai nereiskia kad radus vienus galima temptis namo! Tevai YRA. Jie APLINKUI. O dabar jus situos eziukus NUZUDET.

Tas pats galioja ne tik eziukams, bet ir kiskiams, lapiukams ir pauksciams. Na kodel visi pamate pvz jaunikli pauksciuka ant zemes tuoj tempiasi ji i namus?! O juk dauguma rusiu issoke is lizdo dar nemoka skraidyti, taciau su laiku igauna jegu, nes tevai visada aplink ir visada peni.. Bet pas zmones kazkoks nuosavybiskumo instinktas per visus galus lipa. Fe, negaliu kaip pikta ir gaila eziuku ir dar galybes gyvunu kuriu toks pats likimas laukia..

perlenkei konkrečiai doh.gif
net jei tu teisi ir tėvai buvo, tai koks čia nuosavybės instinktas??? greičiau noras padėti, išgelbėti, manant, kad jie našlaičiai rolleyes.gif
Atsakyti
As pamacius ,vaika gatvei nepuolu jo griebti ir vestis namo...o cia gamta..tai leiskit ten jiems ir gyventti.Daznai maciau vasara eziene..ir jos eziukus..niekada neemejau ju..ne smamos nera..nes ji po dienos medziokles bego namo... o maziukai judrus ir landzioja..
Gaila ,kad Eziene neisirinko slaptesne vietele..kur visu akys neziuretu,ir nelapotu...kaip faina mat..eziukas guli ant keliuko pervaziuota rankyte..slykstus zmones. schmoll.gif
Papildyta:
Cia kad praskaidrintu nuotaika.. smile.gif
Papildyta:
o cia rankytes tos nerealios smile.gif
Atsakyti
As buvau suradus eziuka,bet cia buvo seniai. eziukas buvo vienas ir dar be spigliuku netgi. jei buciau ji palikus laukti mamos tai kiemo vaikai butu ji mirtinai uztase. davem pieno varskes darzoviu visko po truputi. ir gyveno vargo nejaute spigliukai issikale iki rudenio jau suaugusiu eziu patapo. labai isdykes buvo hiperaktivus zbitka. viska jis zinodavo ir viskuo domejosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As zinau tik tai, kad naslaiciu eziuku beveik NEBUNA , tai labai labai retas atvejis- naslaiciai eziukai.Neimkite mazyliu is gamtos, gamta laukiniams namai namuciai, ir vaikuciai, kol tevai medzioja, paliekami vieni namuose laukti tevu atnesto maisto. Kartais medziokleje tevai uztrunka ir kiek ilgiau, o kartais, tevai pastebi, kad zmones yra arti ju namu, prie vaiku negrizta, geriau, pamate mazus eziukua ar kitus gyvunus paprasciausiai pasisalinkite, tai bus is musu zmogiskosios puses geriausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2009 07 15, 21:38)
Na man tai nervai nelaiko apie tokius dalykus skaitant. Laukiniu gyvutu vieta GAMTOJE, o ne namuose! Gyvunai tevai prie mazyliu amzinai nesedi - tai nereiskia kad radus vienus galima temptis namo! Tevai YRA. Jie APLINKUI. O dabar jus situos eziukus NUZUDET.

Tas pats galioja ne tik eziukams, bet ir kiskiams, lapiukams ir pauksciams. Na kodel visi pamate pvz jaunikli pauksciuka ant zemes tuoj tempiasi ji i namus?! O juk dauguma rusiu issoke is lizdo dar nemoka skraidyti, taciau su laiku igauna jegu, nes tevai visada aplink ir visada peni.. Bet pas zmones kazkoks nuosavybiskumo instinktas per visus galus lipa. Fe, negaliu kaip pikta ir gaila eziuku ir dar galybes gyvunu kuriu toks pats likimas laukia..

perlenkei schmoll.gif ,paskaityk pradzia. kai radom eziukus jie zinde jau pasmirdusia motinos puse,antra puse metesi netoli verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blansyte: 17 rugpjūčio 2009 - 14:39
QUOTE(garbane @ 2009 07 15, 23:38)
Tevai YRA. Jie APLINKUI. O dabar jus situos eziukus NUZUDET.


Jūs nepaskaitėt temos nuo pradžių, gal nereikėjo šių žodžių taip kategoriškai išrėžti.Čia ne mano reikalas, tačiau aš esu UŽ tai, kad padėt bet kokiam bejėgiui ar sergančiam padarėliui.Aišku laukiniam gyvūnui sunku padėt, nes dažnai jie neprisitaiko prie naminių sąlygų, tačiau manau padėt verta unsure.gif
Nes jei visi žmonės taip manytų kaip jūs... g.gif
O juk kiek yra tokių, kuriems padeda žmonės.Nekalbu konkrečiai vien apie ežiukus.Bet manau jūs čia per žiauriai blink.gif doh.gif
Vat tų žmonių, kurie traiško bet ką, kas pasitaiko po jų mašinų ratais tai aš NEKENČIU, bet čia jau atskira tema verysad.gif
Atsakyti
As irgi neskaiciau temos nuo pradziu blush2.gif Labai atsiprasau drinks_cheers.gif Na zinot zmones kartais elgiasi neatsakingai, o jusu atvejis tiesiog pagirtinas, jus nuostabus zmogus, turit jautria tikra sirdi, as ir taip pat buciau pasielgusi smile.gif
Atsakyti
o gal kuri augina namini afrikos keturpirsti eziuka? netycia aptikau apie juos internete. tai tokie fainuoliai... wub.gif gal kuri auginanti papasakotu apie juos placiau? 4u.gif
Atsakyti
Pirkčiau afrikinį ežiuką, rašykit
Atsakyti
sveiki,isgelbejau is visos seimos viena eziuka,jis dar beveik nemato, nelaka. istorija prasidejo nuo to kad isigijome nama ir darzineje buvo daug sieno kuri sumaneme isvezti, atsitiko taip kad bekraunat siena pamateme isriedant eziukus,zinoma bekraunant jie buvo subadyti sakemis verysad.gif is visos seimos radau viena gyva,,bandziau duoti pieno,nelake. nunesiau ji ir padejau ant zoliu kruvos, is tos vietos jis dingo,po poros dienu atradau ji ten kur palikau,susirietusi ir visa susalusi. nutariau kad jis grizo kad as jam padeciau. parsinesiau ji namo,susildziau ir pradejau girdyti svikstu,nes jie nelaka,labai maziukas. idejau i deze, priberiau pjuvenu, vienoje puseje sieno ir vis dedu siltas pusles,nes jis nuo ju nenulempa vis glaudziasi,siandien jau pradejo ziotis pilant jam i burnyte. nupirkau vaikiska tiutel misinuka,juo ir girdau po biskuti.. taigi patarkite kaip man ji maitinti ir priziureti, jau kaip suprantu iki pavasario ji ir globosiu namuose,o paskui paleisiu i gamta. lauksiu bet kokiu patarimu, kada jau jis prades lakti?kada esti kitoki maista?ir pan.bet kokia man informacija labai vertinga. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editada: 12 rugpjūčio 2012 - 23:02