Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip parsivežti naująjį šeimos narį?

Sveikos, mamytes, turiu toki klausima: kaip jus vezete savo maziuka namo? Kaip ir aisku, kad reikia sodinti i kedute, bet gi jis naujagimis, man galvoj netelpa, kaip ji ten sodinti?? unsure.gif Suprantu, kad kedutes tam ir gaminamos, kad vaikuciui butu saugiausia vaziuoti blush2.gif
Ir kur tvirtinate kedute? Maciau, kad ja galima tvirtinti ir ant priekines sedynes (jei pagalves isjungtos).
Atsakyti
Labute, biggrin.gif

Mes tai nepirkom kedutes, kazkaip pagalvojom, kad neverta, nes labai greitai auga vaikai. (Pasirode, kad esam teisus)
Parsivezem is liginines nesykleje - pirkom kartu su vezimu. Labai patogu buvo ir i masina, ir paciame vezime. Tarsi maza lovyte su minkstais bortukais thumbup.gif Visur veziojomes taip, dabar jau nebetelpa jis ten (4men bus tuoj), auga sunelis kaip ant mieliu.
Atsakyti
pavadink autokedute naujagimiu saugos lopsiu, pasakyk, kad i ja naujagimi ne sodini, o guldai - ir bus ramiau ant dusios. yra puikus lopsiai-kedutes su specialiais ideklais, prilaikanciais galvyte, kad naujagimis jame guletu patogiai, ir zinoma, butu saugus.
dazniausiai, toks lopsys yra tinkamas iki 11-13 kg, mano vaikai puikiausiai vazinejo iki pusantru metu.
ant ranku vezti nesaugu, staigiai stabdant vaiko neislaikysi. o vaziuot gali kuo atsargiausiai - bet uzteks kokio vieno keliu dzigito ir saugus vaziavimas baigsis.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 06 09, 12:13)
ant ranku vezti nesaugu, staigiai stabdant vaiko neislaikysi. o vaziuot gali kuo atsargiausiai - bet uzteks kokio vieno keliu dzigito ir saugus vaziavimas baigsis.


cia sutinku 100 proc drinks_cheers.gif
Atsakyti
saugumas zinoma yra svarbiausia maziuko,bet as tai savo angeleli ant ranku parsivesiu toje nesykleje..nes musu masina dviviete,tai kedutes niekaip niekur neimontuosi...nebent salia tevelio ta kedute pritaisyt,o mama tada pestute gris is ligonines 4u.gif kitos iseities neturim...tikekimes saugiai grisim.o tos kedutes seip geras daiktas.ir namie labai pravercia.mano drauge virtuvej laksto,vaikiukas salia toj kedutej sedi,su zaisliukais zaidzia.ir mamai ramu ir vaikiukas saugus.o tos nesykles tai ant zemes jau nepastatysi....jau nemazas ju leliukas,sake atiduos greit ta kedute,tai ir laukiam 4u.gif
Atsakyti
mazgiuke, o jus apie nauja masiniuka nemastot? nes su vaiku tai ne tik is gimdymo namu parvaziuot reikes... g.gif
Atsakyti
mastom..tik va ten vyro darbine masina..nei jos parduosi,nei kita pasiimsi smile.gif o jis su ja vazinet visur gali,ne tik darbo reikalais,tai jam kaip ir pirkt dar vienos masinos nereikia...tame ir beda...masina yra,bet galetu kitokia buti smile.gif taigi teises laikysiu AS,vyras sake ir masina nupirks,kad visur su maziuku lakstyt galetume.. 4u.gif tik va,kad tos teises ne taip greit issilaiko...spes ir tas mazius pauget...ach.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgiuke1 @ 2008 06 09, 11:31)

o tos kedutes seip geras daiktas.ir namie labai pravercia.mano drauge virtuvej laksto,vaikiukas salia toj kedutej sedi,su zaisliukais zaidzia.ir mamai ramu ir vaikiukas saugus.o tos nesykles tai ant zemes jau nepastatysi....j

man irgi labai praverte kedute namie thumbup.gif galedavau sau suktis virtuveje. as savo vaikiuka is igonines tai kedutej parsiveziau ir net nekilo kitokia mintis schmoll.gif ir jis kuo puikiausiai ten isitaiso thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-->BLOOONDINKA<-- @ 2008 06 09, 15:29)
man irgi labai praverte kedute namie  thumbup.gif galedavau sau suktis virtuveje.  as savo vaikiuka is igonines tai kedutej parsiveziau ir net nekilo kitokia mintis  schmoll.gif  ir jis kuo puikiausiai ten isitaiso  thumbup.gif


manau, kad bandysim itaisyti ir mes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgiuke1 @ 2008 06 09, 11:31)
saugumas zinoma yra svarbiausia maziuko,bet as tai savo angeleli ant ranku parsivesiu toje nesykleje..nes musu masina dviviete,tai kedutes niekaip niekur neimontuosi...nebent salia tevelio ta kedute pritaisyt,o mama tada pestute gris is ligonines 4u.gif kitos iseities neturim...tikekimes saugiai grisim.o tos kedutes seip geras daiktas.ir namie labai pravercia.mano drauge virtuvej laksto,vaikiukas salia toj kedutej sedi,su zaisliukais zaidzia.ir mamai ramu ir vaikiukas saugus.o tos nesykles tai ant zemes jau nepastatysi....jau nemazas ju leliukas,sake atiduos greit ta kedute,tai ir laukiam 4u.gif


Tu 100 procentų tikra, kad - neduok Dieve - per jūsų kelionę nebus avarijos? Ir tada nuo smūgio neišlaikysi tu vaiko rankose - net 50 km greičiu važiuojant, 3 kg vaikas pradeda sverti virš 100 kg, ir paskui sau aiškinsites, kad mašina dvivietė. Žinoma, greičiausia viskas bus ok, ir laimingai davažiuosit - bet šiuo metu idiotų gatvesė - tūkstančiai, ir visko gali būti. O vaikų ne šimtą turbūt norėsit turėti, kad vieną - kitą negaila būtų prarasti, ane?
Atsakyti
tiktai keduteje.
ir tikra nesamone yra, kad kedute trumpam: pirmaja kedute kuri tinka nuo gimimo naudojom beveik iki metu. tai aisku nera 3 ar 5 metai, bet esu ne karta isitikinusi, kad jeigu buciau vezusi ant ranku, tai bent jau gumbu nebutume isvenge. kad patys tvarkingai vairuojame, tai nereiskia ,kad neprisireiks staiga stabdyti, ar kas neivaziuos gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2008 06 09, 19:46)
tiktai keduteje.
ir tikra nesamone yra, kad kedute trumpam: pirmaja kedute kuri tinka nuo gimimo naudojom beveik iki metu. tai aisku nera 3 ar 5 metai, bet esu ne karta isitikinusi, kad jeigu buciau vezusi ant ranku, tai bent jau gumbu nebutume isvenge. kad patys tvarkingai vairuojame, tai nereiskia ,kad neprisireiks staiga stabdyti, ar kas neivaziuos  gun_bandana.gif

Labas vakaras
Man taip pat atrodo, kad vaikelį reikia vežti saugiai. Juk ne veltui sugalvotos yra automobilinės kėdutės. Pats vairuoti gali saugiai, bet niekas neapsaugos nuo greta vairuojančių. Kita vertus, automobilinė kėdutė tiks ir namuose - galima vaikelį pasodinti šalia, o patiems darbų krūvą nudirbti. Jei kėdutė įmontuojama į vežimėlio rėmą, patogu su vaikeliu ir miestan trumpam išdumti reikalų tvarkyti.
Atsakyti