Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(liutkate @ 2008 06 10, 17:33)
Net po sočios vakarienės čia užklydus ir pamačius jūsų meną,norisi vėl valgyt  tongue.gif čia mūsų vakarienė: vištienos krepšelis user posted image
vištienos krūtinėlės filė įpjaunama,padaroma kišenė,į ją talpinamas įdaras.Šį kartą įdarui tiesiog morkų su česnaku ir majonezu salotos,pagardinta džiovintomis slyvomis(jas pamirkiau ir susmulkinau).Įdarytus vištienos krepšelius kepiau orkaitėje kartu su bulvytėm fri, buvo skanu,vištiena gavosi labai sultinga  essen.gif

spalvos tokios iskraipytos (bent pas mane blush2.gif ), kad neiziuriu kas ten ant virsaus... tik dziovintos slyvos? man kaip suris su kazkokiu padazu dar atrodo g.gif
acha, man irgi idomu koks skonis morku misraines
Atsakyti
cesario salotų receptuko ir aš
Atsakyti
Kol iškepa vištiena,tai morkos susitroškina ir skonis kaip troškintų morkų. Ten kur juoda tai slyvų gabaliukai,o sūrio nenaudojau,ten taip apskrudo morkos su majonezu ir užsikepė ax.gif 4u.gif Įdarui galima ne vien morkas naudoti,dar galima primaišyt ko tik širdis geidžia,kartais įtarkuoju bulvę,o kartais pridedu kalafijoro 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liutkate: 10 birželio 2008 - 18:32
Šiandien draugas karaliavo virtuvėj - neleido net įeiti doh.gif
Rezultatas - baisiai skanus troškinys. Gaminimo eiga: kepta kubeliais kiauliena, smulkintas svogūnas ir tarkuotos morkos dedamos į troškintuvą, pilama vandens, keletą šaukštų grietinės ir troškinama, kai pasitroškina šiek tiek, dedamas meksikietiškas šaldytų daržovių mišinys bei pilama pomodorų tyrė, kur būna tetrapakuose 4u.gif dar naudojo naujus sveriamus prieskonius, kurių aš prisipirkau bigsmile.gif nieko ypatingo, bet buvo labai skanu - tik neatrdo taip gražiai kaip kitų patiekalai doh.gif

Rezultatas:
user posted image
Šaldytos dažovės:
user posted image
Sveriami prieskoniai (gaila, pavadinimų neužrašė tai kitą kartą reiks eit uostinėt, kurie čia buvo doh.gif biggrin.gif )
user posted image
Pomidorų tyrė(visos nesunaudojom 4u.gif )
user posted image
Atsakyti
..ash nesuprantu, kas cia pasidare, tiek receptu, patiekalu blink.gif , nespeju nei pagirt, paklaust...pasigeret..
aciu uz idejas, kai kurias butinai bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukis Baisalis @ 2008 06 10, 18:35)
kaip darei Cezario salotas? parasyk ka dejai


Jas dievina mano MB, tai jau "atkaliau sistema", kaip ruosti.

Iceberg salotos (dabar RIMI 1 kg tik 1.99 Lt lotuliukas.gif , kai pries kelias dienas buvo 14.99 Lt blink.gif blink.gif blink.gif )
Pomidoro
Krutonu (buna pirkti duonos skyriuje)
Pakepinu vistienos file saukste aliejaus ir paprieskoninu vistienos prieskoniais
Uztarkuoju kieto surio tipo (labai tinka Dziugas arba tikrasis Parmezanas)
Uzpilu padazu (skaniausiais yra Cezario salotu padazas Maximoje bonkeje Salatfix)
Atsakyti
QUOTE(I see you @ 2008 06 10, 20:27)
Krutonu (buna pirkti duonos skyriuje)


blink.gif kas tas yr per daiktas? blush2.gif

as tai gaminu tokias:
Padažui:1-2 sutrintų česnako skiltelių,2 kiaušinio trynių,2-3 šaukštų citrinos sulčių, 5 ančiuvių (pas mane juos megsta), druskos, pipirų, 200ml extra virgin alyvų aliejaus, 150g smulkiai tarkuoto Parmezano
Džiūvėsėliams:½ batono, alyvų aliejaus,druskos, pipirų arba mėgstamo prieskonių ar žolelių mišinio
Salotų lapų
Parmezano arba Džiugo drožlių
Paruošti padažą: sudėt česnaką, trynius, ančiuvius ir citrinos sultis į indą ir gerai suplat virtuviniu blenderiu, kol gausis vientisa masė. Plakant po truputį supilt aliejų, jei padažas bus labai tirštas, galima įpilti vandens truputuką. Įmaišyt tarkuotą Parmezaną (tik nebeplakt blenderiu), pagardint padažą druska, pipirais.
Paruošiu džiūvėsėlius: supjaustyt batoną kubeliais, sudėkite į skardą ir pašlakstykite alyvų aliejumi. Pabarstyti druska bei pipirais ar kitokiais prieskoniais. Sumaišyt rankomis, kad batonas pasidengtų aliejumi. Kept 200° C orkaitėje, kol džiūvėsėliai gražiai apskrus. Ištraukt, atvėsint.
Nuplaut ir išdžiovint salotas (imu mažesnius lapus arba didesnius suplesau rankomis). Pripjaustau Parmezano drožlių (galima patarkuoti sūrio ant viršaus), užpilu padažu ir pabarstau džiūvėsėliais.

Sita recepta radau internetinėje svetainėje manovirtuve.com ir naudoju, bet neturiu nuotarukos blush2.gif . greitu laiku gaminsiu, tai butinai darysiu fotosesija ir parodysiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norilonyte: 10 birželio 2008 - 19:43
QUOTE(norilonyte @ 2008 06 10, 20:32)
blink.gif kas tas yr per daiktas? blush2.gif


Taigi jus cia visos gudrios jau biggrin.gif Krutonai - tokie mazyciai dziovinti dziuveseliai su prieskoniais.
Atsakyti
QUOTE(I see you @ 2008 06 10, 20:38)
Taigi jus cia visos gudrios jau biggrin.gif  Krutonai - tokie mazyciai dziovinti dziuveseliai su prieskoniais.

bigsmile.gif nu va, o as pati vargstu su jais doh.gif reiks pasizvalgyt parduotuveje,
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2008 06 10, 16:24)
Mano šiandienos pietukai - vištienos troškinys su makarončikais mirksiukas.gif
Makaronus išverdam pasūdytam vandeny. Pakepinam supjaustytą ir juodais pipirais įtrintą vištienos filė, suberiam išvirtus makaronus, smulkintą česnaką, truputį kapotų migdolų, džiovinto baziliko ir raudonėlio, kvapiųjų pipiriukų, ciberžolės, dedam porą šaukštų pomidorų padažo ir dar truputį pakaitinam. Skanaus 4u.gif

dievinu vistiena ir makaronus, o cia toks derinys thumbup.gif wub.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2008 06 10, 19:05)
Eina sau vaizdelis  .Koks ten tavo adresėlis  ??

Stancija vualia, nomer dva nulia lotuliukas.gif Priletai tucia drinks_cheers.gif 4u.gif
Is provincijos as, is provincijos-ilgai vaziuosi, viskas ataus bigsmile.gif
Siaip aciu mergytes visoms, kas uzkando mano desrigalio su kotletu wub.gif
Atsakyti
Panele vardu : Vejuota, prasyciau, kad Jus istrintumete bent keleta savo zinuciu, kad galetumete gauti kitas wink.gif
Atsakyti