Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

na va kol atsakiau atsirado ir nauji namukai. registruojuosi ir as cia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inetum @ 2008 06 09, 18:14)
dazniausiai naudoju vistiena bet tinka ir kalakutiena ir ir kiauliena. supjaustome smulkiai mesyte( mano dazniausiai buna vistienos vidine mazoji krutineles file bet tinka ir slauneliu mesa o idealiausia tai pati krutinele )kuo smulkiau supjaustome tuo trumpaiu kepti reikia. pagal mesytes kieki dedu viena ar du kiausinius keleta saukstu krakmolo ir majonezo, ir prieskoniai geriausiai universalus. mjoanezo dedame akd gautu tirta tesla. na ir kepame su truputuka laiejasu is abieju pusiu. skanaus

Aiškuliuks.Aš panašiai darau,dedu tik krapų,česnako ir virtų ryžių biggrin.gif .Ir žuvį panašiai dariau,labai skanu bigsmile.gif .
Atsakyti
sutinku su tavimi akd tiknka ir krapai ir cesnakai o va su ryziais nebandziau nes visada paduodu su ryziu garnyru. drauge kartais deda razinu i tesla . jai patinka nu cia jau skonio reikalas aisku g.gif
Atsakyti
QUOTE(inetum @ 2008 06 09, 18:27)
sutinku su tavimi akd tiknka ir krapai ir cesnakai o va su ryziais nebandziau nes visada paduodu su ryziu garnyru. drauge kartais deda razinu i tesla . jai patinka nu cia jau skonio reikalas aisku  g.gif

drinks_cheers.gif tai jau jo,kiekvieno skoniui.Razinų tai aš pakęst visai negaliu schmoll.gif .
Atsakyti
Isbandziau Elenos lasisos suktinukus wub.gif .Laaaabai skanu. Prie ju bulviu koses su spirguciais patiekiau.Nu man apsivalgymas.Aciu uz ideja 4u.gif
user posted image
Atsakyti
vaje kaip skaniai atrodo reikes ir man isbandyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sentinel @ 2008 06 08, 21:56)


nerealiai wub.gif o ką darai su garnyru? aišku, bulvių papildomai jau nebededi?..
ajna sau, ką tik pavalgiau, bet jaučiuosi kaip šimtmetį badavus doh.gif
Atsakyti
..tikrai paskutinem dienom nerealiai cia viskas vyksta..
negi jus virtuvej ir miegat? kaip suspejot? eikit sau.. blink.gif
aishku vaizdai NEREALUUUUS..

cool.gif
Atsakyti
gal galit man kas padet? blush2.gif nu kazkurioj temoj maciau receptuka saslykas is desreliu,bet nerandu kaip daryt doh.gif gal kas zinot kur cia rast ji,arba kaip daryt? blush2.gif ax.gif ieskojau nu nerandu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Dinelė2, jaučiu, kad gali būti šitas mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vakaryksciai paprasti pietus.
Troskinti kopusciokai su sasyskom.
user posted image

O ka rytoj gamint g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2008 06 09, 19:24)
Dinelė2, jaučiu, kad gali būti šitas mirksiukas.gif

tai kaip tik sis 4u.gif aciukas 4u.gif
Atsakyti