Įkraunama...
Įkraunama...

Šikšnosparniai

QUOTE(pikkolo @ 2008 06 10, 16:49)
O tai, kad įsivelia į plaukus yra bobučių pasakos, bet ne iš piršto laužtos. Yra toks labai didelis naktinis drugelis, kuris labai dažnai įsivelia į plaukus. Žmonės labai dažnai jį palaiko šikšnosparniu. Ir taip iš lūpų į lūpas nueina pasakojimai apie šikšnosparnių įsivėlimą į plaukus.
Kas dėl vampyrų, tai jau atsakė. Taip yra kelios rūšys, kurios minta tik krauju.


kas čia per drugelis-monstras toks? nemėgstu drugelių, jau geriau šikšnosparniai.
Atsakyti
bet kodėl tie šikšnospaniai tokie dideli atrodo, o čia rašo, kad jų kūno ilgis 8 cm g.gif
Atsakyti
man kazkada tetis namo parnese, tai visa laik kabojo ant tapetu uzsikabines.. tongue.gif sugalvojau narvan uzdaryt, tai kaip niekur nieko pro 1cm. virbu tarpeli pralindo.. bigsmile.gif matyt dar jaunutis buvo.. paskui isleidom i laisve.. man tai jie jokio siaubo nesukelia, atvirksciai noreciau namuos toki turet.. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 17 birželio 2008 - 18:34
Kažkaip niekada nebuvau "susidūrusi" tiesiogiai su šikšnosparniais... Matydavau (ir dabar vakarais matau smile.gif ) kaip jie skraido netoli namų, bet nepasitaikė, kad užklystų aplankyti smile.gif Tai kažkaip šiandien "įlindau" į google ir pasiskaičiau apie juos - visai įdomūs gyvūnai smile.gif Va, ką rašo:
"Šie paslaptingi naktiniai gyvūnėliai “priversti” skraidyti dėl fiziologinių savybių. Jie nesugeba vaikščioti ar stovėti, nes kojos ir pėdos per silpnos atlikti šias funkcijas. Kad neapkrautų galūnių savo svoriu, šikšnosparniai, kai neskraido, kabo žemyn galva. Jų kojų pirštai turi ilgus, aštrius nagus kaip žnyples bei stiprias sausgysles. Dėl to, šikšnosparniui nutūpus pirštai stipriai susigniaužia ir nagai įsikabina į lubas. Jie gali kabėti net ant vienos kojos. Pasitaiko atvejų, kai randami bekabantys jau negyvi šikšnosparniai.
Be šių unikalių sandaros ypatybių, jie dar sugeba pasukti galvą 180o kampu, kas suteikia galimybę matyti viską, kas dedasi aplinkui. Beje jų kūnas prisitaikęs tilpti siauruose plyšiuose ir nišose. "
- va todėl turbūt ir pralindo Azizos šikšnosparnis pro narvo virbų tarpelį smile.gif
Gerai, Joge, jog gyvenam Lietuvoje, kur yra nedideli šikšnosparniai, nes jeigu būtų įskridęs koks "monstriukas" iš Tropikų, kurio ilgis apie 40 cm, svoris apie 1,5 kg, o išskleistų sparnų tarpas nuo galiuko iki galiuko siekia apie 2 metrus - tada būtum ir aparpalį gavusi lotuliukas.gif lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
O tu siaubeli pamatyčiau 2 metrų šikšnosparnį rimtai širdies smūgis ištiktų lotuliukas.gif man ir dabar jie toookie baisūs blink.gif
Atsakyti
QUOTE(raminta1985 @ 2008 06 26, 22:19)
O tu siaubeli pamatyčiau 2 metrų šikšnosparnį rimtai širdies smūgis ištiktų  lotuliukas.gif  man ir dabar jie toookie baisūs  blink.gif

Tai, va, džiaukimės, kad Lietuvoj tokių nėra smile.gif Brrrr... jau ir mažą pamačius kažkaip doh.gif smile.gif
Atsakyti
Jau įsivaizduoju kaip po mano kambarį monstras skraido blink.gif
Atsakyti
smile.gif Na vakar - jau prietema buvo, apie 22.30 - po mūsų kiemą irgi skraidė 3 šikšnosparniai. Taip norėjosi, kad priskristų arčiau, kad galėčiau iš arčiau pamatyti smile.gif Bet ne - jie skraidė ten, kur jiems reikėjo... Tai internete radau keletą foto, na betgi visai nieko jie smile.gif
user posted image
user posted image

Joge, berods rašei, kad vyras foto pridarė "jūsiškio" šikšnosparmio? Gal gali nors kelias įkelti, kad pažiūrėtumėm ar gražus "tavasis" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vytenė: 30 birželio 2008 - 15:51
vakar su drauge isejom i lauka pasidziaugt geru oru..isgert sidriuko...ir stai tau po valandos pradejo skraidyt siknosparnis...o drauge ,kaip pradejo panikuot laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif o as tik juokiausi biggrin.gif sake ,kad isivels i plaukus.kalnieriu svarkelio pasikele plaukus suslepe..is kur tokios zinios,kad isivels:D o jie taip arti skraido..gal nuo galvos 20 cm.tai manau,ko bijo...ne pats maloniausias jausmas:D
man tai jie faini..dar cia paskaiciau,tai isvis juos gerbiu..tegu daugiau masalu suvalgo...vabalai slikstines..eini,tai karkvabalis i aki atsitrenkia. wacko.gif tegu visus sueda essen.gif smile.gif man jie mieli smile.gif wub.gif
Atsakyti
Nu nebegaliu, šiąnakt su vyru prabudome ketvirtą valandą ir girdim kaip aplink galvas suka ratus šikšnosparnis, na ką daryti, kad neskristų į butą g.gif
Atsakyti
QUOTE(jogė @ 2008 07 30, 10:54)
, na ką daryti, kad neskristų į butą  g.gif

pasirūpint kad į butą nepriskristu jo skanumynų, greičiausiai kokį naktinį drūgelį įsileidot, o šikšnosparnis paskui jį įnėrė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jogė @ 2008 07 30, 10:54)
Nu nebegaliu, šiąnakt su vyru prabudome ketvirtą valandą ir girdim kaip aplink galvas suka ratus šikšnosparnis, na ką daryti, kad neskristų į butą  g.gif

čia mieste? blink.gif

na, aš teoriškai žinau, kad jie nepavojingi, bet vakare kai vedžioju šunį, kai pradeda sukt virš galvos, vis tiek nejauku ir viskas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėja: 30 liepos 2008 - 11:15