Įkraunama...
Įkraunama...

Šikšnosparniai

Na žiūriu visai linksmai jūs čia gyvenat lotuliukas.gif jau istorijos tai thumbup.gif o mes jau ramiai gyvenam mat tinklelį įsitaisėm, tai dabar pro balkoną vis nori isiveržti smile.gif
Atsakyti
Priminėt šikšnosparnius... smile.gif Mūsų namo palėpėje kur žmonės turbūt jau 100 metų kojos nekėlė gyvena šikšnosparniai biggrin.gif bent tokią prielaidą darom mes ir visi kaimynai... smile.gif vasarą kai sėdėdavom kieme iki išnaktų ar paryčių visad tik sutemus matydavom begales šikšnosparnių..o kol supratom,kad ten šikšnosparniai biggrin.gif
Atsakyti
Mano sesuo irgi kol suprato kad tai šikšnosparniai lotuliukas.gif vis manydavo kad kregždės skraido lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rarika @ 2010 09 01, 15:24)
tokia kaimynė pasakojo, kad įskrido ir atsimušęs į sieną nukrito ant sofos...Turbūt prisitrenkė...  ji paėmė  - kol leisgyvis - ir nunešė į balkoną. Bet dar kilo mintis apžiūrėti - sako, pavarčiau, kojas pajudinau aš jam, sparniukus... Kailiukas minkštutis, visai gražus padariukas, tai ir galvą jam su pirštu pakutinėjo, tai sakė, kad suspigo ir srido klykdamas tolyn smile.gif Vos infarkto moteriškei neįvarė lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Sveikos šikšnosparnių priglaudėjos
Vakar ir aš jį apturėjau doh.gif Iš pradžių kažkas subildėjo, ar tai sušlamėjo, bet apsižvalgiau nieko nepamačiau, tai toliau prie kompo barškinu patenkinta. Namie daugiau nieko nebuvo. Po kiek laiko vėl kažkoks garsas, bet ne drugelio cool.gif Einu apžiūrėti po kambarius...ir ką gi apsisuku atgal, ogi šikšnosparnis skraido ir dar taip neaukštai, o galvos aukštyje bijau.gif Susiradau kepurę, skėtį ilgą ir į medžioklę gun_smilie.gif Užskrido už kampo (baldų), tada su skėčio galu pabaksnojau į lovą, į sieną - nieko. Tada priėjau arčiau, ant skėčiau užmoviau megztinį (įkišau į rankovę ir žvejoju, kad išskristų iš ten. Išgirdau kažkokį čirpimą ar skambėjimą, galvojau kad čia koks žaislas, nes kelis mečiau į tą užkampę.....obaa, žiūriu vos rankos ant jo neuždėjusi aš fear.gif išsižiojęs jis ir čirpia, o aš cypt Tada jis pakilo ir vėl ratais po kambarį....Tada už kompo nuskrido, bet ilgai ten nebuvo, o nutūpė šalia balkono. Bet tikrai jis kaip negyvas, gali liesti jis nieko, tik po kiek laiko arba čirpia arba skrenda. Paskui vargais negalais įskrido į balkoną, o ten jau aš jo negaudžiau karsta.gif Mėgojau uždarytu balkonu, o ryte jau drąsiai ėjau pažiūrėti jo, tai jis ant kilimėlio buvo. Su skėčiu palėčiau, bet dabar neatsimenu ar sučirškė jis ar ne g.gif Atsargiai paėmiau tą kilimėlį ir nupurčiau, tik va nežinau ar nuskrido, ar nukrito. Ai, dar vakare per balkoną biški jį gasdinau unsure.gif girdėjau kad krebždėjo, bet kipšas taip ir neišskrido pats
Atsakyti
lotuliukas.gif patiko jam pas tave : )))
Atsakyti
Man pvz. nėra nei vieno gyvūno šlykštaus smile.gif Kartą net išgelbėjau šiksnosparnį. Vakare, bevaikštinėdama prie baseino, išgirdau kažkokį garsą, ogi ten šikšnosparnis įkritęs į vandenį nebegalėjo išlįsti verysad.gif Nepamenu dabar kaip jį ištraukiau (ne su plikom rankom manau biggrin.gif ), bet išgelbėjau vargšiuką.
Atsakyti
Sveikutes , kokia temuke sena smile.gif tongue.gif negi niekas nebesulaukia jau sveciu ........As tik ka vos infarkto nepatyriau -palikau praviras vonios duris ir tik girdziu kad slept kazkas ir paskui mano kremukas duzta I plyteles , ir pro kampa pasirodo slykstukas pukuotas smile.gif ale toks kulturingas buvo pats mygom iki balkono langu nuleke ir palauke kol duris atidarysiu su sluotos kotu smile.gif Keist a is kur jis atklydo , nes langai mano I gatve ir labia judria .
Atsakyti