Įkraunama...
Įkraunama...

Žmogutis, pakeitęs pasaulį

QUOTE(Saulyčiukas @ 2008 06 10, 11:22)
Kokia lengva tėkmė ir kokia palaiminga ramybė spinduliuoja iš tavo pasakojimo wub.gif
O palinkėsiu jums abiems sveikatos - tik gimus vaikams suvokiau šio palinkėjimo vertę 4u.gif


To ir aš palinkėsiu, sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Mes taip pat jums linkim sveikatos 4u.gif ir sesutes blush2.gif
Labai grazi ir silta istorija wub.gif
Atsakyti
Nuostabi istorija wub.gif
Atsakyti
Mey, Tu tikrai pasikeitei gimus Augustui- ir į gerają pusę 4u.gif
Sveikatos jums ir sėkmės wub.gif
Atsakyti
Dievulėliau, kaip gražu wub.gif

apsiblioviau :verkiu

QUOTE(Mey @ 2008 06 10, 01:41)
Tačiau nustatytoji gimdymo data atėjo ir...praėjo. Apžiūrėjusi mane gydytoja, pas kurią buvau sutarusi gimdyti, išleido namo, liepusi, jei per savaitgalį nepagimdysiu, atvykti pirmadienio rytą su daiktais, ir tuo pačiu patikino - tikrai pagimdysi iki pirmadienio. Nepagimdžiau...

lotuliukas.gif o va čia kaip pažįstama.... biggrin.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites blush2.gif
Atsakyti
Labai grazu, Mey. Akyse susitvenke asaros, bet neverksiu... Reikia tik dziaugtis, kad viskas taip graziai praejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mey @ 2008 06 10, 01:41)
Aš jį pažinau - jau seniai pažinojau, juk jis gimė dabar tik pasauliui, o man jis jau seniai buvo pašnekovas, žaidimų draugas, artimesnis už artimą...Jutau kad nieko niekada nebebus svarbesnio ir mielesnio ....kad niekas niekada nebebus "taip pat" .... Ir dabar, žiūrėdama į miegančio sūnaus veidelį, retsykiais nušviečiamą nevalingos šypsenos, žinau, kad jis atėjo pakeisti mano pasaulio. Ir tą padarė lengvai, tą paskutinės kovo dienos vakarą pirmą kartą padovanojęs man patiklių akučių žvilgsnį iš po šilto ligoninės vystyklo...

wub.gif labai gražiai aprašei viską wub.gif
Atsakyti
super thumbup.gif taip šiltai be pagražinimų ir taip nuoširdžiai wub.gif wub.gif wub.gif Tikrai linkiu jum dauk dauk sveikatytės ir dauk dauk gražių akimirkų kartų 4u.gif
Atsakyti
Labai graži istorija wub.gif Aukit sveiki ir laimingi 4u.gif
Atsakyti
Nuostabi istorija wub.gif
Atsakyti
Mey wub.gif
Atsakyti