Įkraunama...
Įkraunama...

Veido rožinė, išsiplėtę kapiliarai, raustanti oda

QUOTE(Adrinėja @ 2010 04 07, 21:55)
Bet man kartais atrodo kad mane nuo visokiu bulku (kur mieliu yra) beria, nu arba as prisigalvoju kad nuo ju gali  blush2.gif  ax.gif

bulkutes, mieliniai kepiniai tikrai gali itakoti spuogu atsiradima, berimus
man dermatologe ir alergologe patare kaip imanoma vengti siu dalyku, sumazinti ju vartojima iki minimumo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 07 balandžio 2010 - 22:45
QUOTE(AZURA @ 2010 04 07, 23:42)
bulkutes, mieliniai kepiniai tikrai gali itakoti spuogu atsiradima, berimus
man dermatologe ir alergologe patare kaip imanoma vengti siu dalyku, sumazinti ju vartojima iki minimumo

O paciai pasitaiko nuo tokiu skanestu berimu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 04 07, 22:42)
O kodel su cutivate reike atsargei naudotis gal kas zinot

todel, kad jis hormoninis, raso, kad labai stiprus, ir nepatartina tepti juo veida
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 08 balandžio 2010 - 00:32
vis bandau nufotkinti savo veida, ir parodyti kaip atrodo bet kazko kai nufotkinu, nelabai kas matosi ka noriu parodyti, ir internete ieskau kazko panasaus kas man bet nerandu, nes visur atvejai tokie jau isiseneje. nu va, gal ka pamatysit
http://www.ipix.lt/desc/13623480/, esme yra ta, kad man yra tokie raudoni ploteliai, kai kur yra mazu spuogiuku bet nedaug, o visa esme, kad matosi po tais raudonais ploteliais tokie kazkokie taskuciai matosi, bet jie neiskile..
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 04 07, 22:55)
O paciai pasitaiko nuo tokiu skanestu berimu? rolleyes.gif

as beveik is viso nevalgau bulkuciu ir saldumynu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2010 04 08, 15:26)
vis bandau nufotkinti savo veida, ir parodyti kaip atrodo bet kazko kai nufotkinu, nelabai kas matosi ka noriu parodyti, ir internete ieskau kazko panasaus kas man bet nerandu, nes visur atvejai tokie jau isiseneje. nu va, gal ka pamatysit
http://www.ipix.lt/desc/13623480/, esme yra ta, kad man yra tokie raudoni ploteliai, kai kur yra mazu spuogiuku bet nedaug, o visa esme, kad matosi po tais raudonais ploteliais tokie kazkokie taskuciai matosi, bet jie neiskile..


As itariu, kad Jums tiesiog tas losionas nuo spogu buvo per stiprus ir pazeide odos apsaugini sluoksni ir tose vietos oda pasidare labai jautri arba iskele kapiliarus i pavirsiu (kaip man dermatologe sake, kad jei kapiliarai arciau odos pavirsiaus, tai uztenka menkiausio dirgiklio juos iskelt i pavirsiu, ar netinkama priemone ar isores faktoriai (saule, garai) mirksiukas.gif ), todel dabar tos vietos ir reaguoja i menkiausia dirgikli...Bet cia mano asmenine nuomone ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nesė: 08 balandžio 2010 - 19:01
QUOTE(Nesė @ 2010 04 08, 18:58)
As itariu, kad Jums tiesiog tas losionas nuo spogu buvo per stiprus ir pazeide odos apsaugini sluoksni ir tose vietos oda pasidare labai jautri arba iskele kapiliarus i pavirsiu (kaip man dermatologe sake, kad jei kapiliarai arciau odos pavirsiaus, tai uztenka menkiausio dirgiklio juos iskelt i pavirsiu, ar netinkama priemone ar isores faktoriai (saule, garai) mirksiukas.gif ), todel dabar tos vietos ir reaguoja i menkiausia dirgikli...Bet cia mano asmenine nuomone ax.gif

tai as irgi taip manau. nekenciu to grusausko....jauciu dabar man visam laikui taip bus..
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2010 04 08, 20:10)
tai as irgi taip manau. nekenciu to grusausko....jauciu dabar man visam laikui taip bus..


tai as kapiliarus taip pat pati savo noru issikeliau is nezinojimo fool.gif , nors imk ir nusisauk kiek dabar pinigu reikia, norint oda atstatyt i pirmine padeti doh.gif biggrin.gif , nesijaudinkit, jei ateiti nepraeis pasidarysite IPS proceduru ir daug maz susitvarkysite, as jomis labai patenkinta, skirtumas akivaizdus mirksiukas.gif , viskas bus ok ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesė @ 2010 04 08, 19:31)
tai as kapiliarus taip pat pati savo noru issikeliau is nezinojimo  fool.gif , nors imk ir nusisauk kiek dabar pinigu reikia, norint oda atstatyt i pirmine padeti doh.gif  biggrin.gif , nesijaudinkit, jei ateiti nepraeis pasidarysite IPS proceduru ir daug maz susitvarkysite, as jomis labai patenkinta, skirtumas akivaizdus  mirksiukas.gif , viskas bus ok  ax.gif

tikiuosi kad susitvarkysiu, neprarandu vilties...
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2010 04 08, 20:10)
tai as irgi taip manau. nekenciu to grusausko....jauciu dabar man visam laikui taip bus..


O pries tepant ta losjona nebuvo tu paraudimu ir spuogeliu?

Papildyta:
QUOTE(Nesė @ 2010 04 08, 19:58)
As itariu, kad Jums tiesiog tas losionas nuo spogu buvo per stiprus ir pazeide odos apsaugini sluoksni ir tose vietos oda pasidare labai jautri arba iskele kapiliarus i pavirsiu (kaip man dermatologe sake, kad jei kapiliarai arciau odos pavirsiaus, tai uztenka menkiausio dirgiklio juos iskelt i pavirsiu, ar netinkama priemone ar isores faktoriai (saule, garai) mirksiukas.gif ), todel dabar tos vietos ir reaguoja i menkiausia dirgikli...Bet cia mano asmenine nuomone ax.gif


Del garu (su jais jau prisizaidziau doh.gif ), saules, pirciu zinau, bet as turedama misria oda, prausiklius naudoju gan sakyciau stirpius nors ir naturalius, idomu ar jie neisaks man vel kapiliainiu problemu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 04 08, 19:37)
O pries tepant ta losjona nebuvo tu paraudimu ir spuogeliu? 


paraudimu jokiu nebuvo, ir tie spuogeliai ne tokie buvo..na esme kad jis man ta veida taip sudirbo kad sakes.. ir deja savo klaidu nepripazysta, tiesiog pasake nieko tau cia nera..
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2010 04 08, 20:10)
tai as irgi taip manau. nekenciu to grusausko....jauciu dabar man visam laikui taip bus..


gal nereik skubet kaltint grusausko, jis rozine turbut ir nakty atsikeless atskirtu biggrin.gif Arba tu su visiskai nurimusia oda pas jy nuejai g.gif
Mane taip pat buvo isbere sakyciau panasiai, bet gerokai smarkiau rusvom demem , juose mini spuogeliai-mini pulinukai, bet papildomai ir keli spuogai aplink smakra islindo, vistik tas pats grusauskas nustate paprastus spuogus,ane, apie kuria ne nebuciau pagavojus.
Papildyta:
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2010 04 08, 20:42)
paraudimu jokiu nebuvo, ir tie spuogeliai ne tokie buvo..na esme kad jis man ta veida taip sudirbo kad sakes.. ir deja savo klaidu nepripazysta, tiesiog pasake nieko tau cia nera..


Na tuomet gal pas kita dermatologa vertetu apsilankyti.
Atsakyti