Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 26

QUOTE(Zaneta75 @ 2008 06 13, 23:46)
na ka man daryt su ta veja  doh.gif nu tokie plotai lyg isdiuvus zole butu, bet is kero vidurio lyg zalia yra, is pakrasciu tik isrudavusi, be to ziedynu daug ... vandens tikrai trukti negali - laistom kasdien  doh.gif  mistika kazkokia...

Tie ziedai tai stagarai tokie styro? Vejos seklos buna misiniai:migles, svidres ir t.t. Vienos mindymui, kitos seselingom vietom, kitos sausrai atsparios ir t.t. Tai kai pastebejau tik uztingi veja laiku nuskusti ir taip ne viena karta (ir jei sausa kaip dabar) tai ir dziaugiesi tais stagarais visa vasara blink.gif . Viena is seklu is to misinio ir "pavirsta" stagarais. Padeda labai trumpas vejos skutimas (ne viena karta aisku) ir laistymas. Lietus laistymo nepakeicia, cia negincytina. Dar sakote, kad laistot kasdiena, bet ar pakankamai. Gal nereik kas diena (aisku jei ji ne ka tik paseta), o gausiai, bet reciau (mes i savaite kart laistem siemet). Bet purskeklis viena plota apie valanda laisto.
Siaip, kazkuri sekla zoles yra sejama naujuose rajonuose, cia statytoju gudrumas, mat 2 metus zole superine buna, o po to nyksta ir tokia s... buna.
Atsakyti
QUOTE(gumyte @ 2008 06 15, 01:42)
Tai jei 7 %, kaip pamenu, tai 100g- 700ml vandens? Ar grybauju aš?


Kad truputį lygtais ne. 7 proc. tirpalo 1000 ml vandens turi būti 70 g miltelių. Tai 100 g miltelių reik pilt į 1428 ml vandens (nu, maždaug pusantro litro) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 06 14, 13:48)
guoba tinka
pas mane ji skiepyta svyranti - auginsim 'pavesine', dar mazute, bet lapai panasus i katalpos


pas kaimyne tokia nuziurejau-nu labai grazi ir tikrai panasi i katalpa, tik tu guobu visokiu yra ir nzn kokia tiksliai pas ja
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2008 06 15, 10:00)
Kad truputį lygtais ne. 7 proc. tirpalo 1000 ml vandens turi būti 70 g miltelių. Tai 100 g miltelių reik pilt į 1428 ml vandens (nu, maždaug pusantro litro)  4u.gif

Tai jau ne truputi ne taip nugrybavau, o dvigubai lotuliukas.gif . Jo 100g-10l yra 1% tirpalas, tai 7% reik 1,428l ax.gif . Dekui.
Atsakyti
QUOTE(gumyte @ 2008 06 15, 01:42)
Knifonija, aš lyg ir neradau atsakymo, jei būtų nesunku labai laukiu ir aš jusu atsakymo  ax.gif
Tai jei 7 %, kaip pamenu, tai 100g- 700ml vandens? Ar grybauju aš?

Užteks šaukšto kibirui.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 06 14, 20:06)
O ko jus cia del tu katalpu taip diskutuojat? Paziurejau foto, pasakykit man kodel jums ju taip reikia?  ax.gif  blush2.gif



QUOTE(misiki @ 2008 06 14, 20:23)
Masine psichoze drinks_cheers.gif

nu negaliu neikišusi savo trigrašio dėl katalpos rolleyes.gif kas realybėj matė šitą medį, tam jis tikrai turėjo palikti įspūdį. Net išsižiojau, kai kažkuri parašė, kad juos reikia dengti blink.gif . Nė velnio tongue.gif pas mus prie darbo visa katalpų alėja ir tikrai nesu mačiusi jų užrištų ar dar kaip apdangstytų...ir tikrai tai nėra masinė psichozė, seniai tokio medžio norėjau, ale, kad niekas pavadinimo nežinojo, bet dabar kai žinau tai tikrai nusipirksiu ir man nė motais prigis ar neprigis, ištrauks žiemą ar ne...juk ne karvė kainuoja biggrin.gif nusipirksiu kitą jei ką, o asmeniškai eksperimentuoti, stebėti augalo eigą man patinka .Šiuo augalu tiek, panos jei patinka tai ir imkit thumbup.gif
Atsakyti
Kaip smagiai siandien po vakarykscio lietucio gelynus apravejau. Rytoj lietucio irgi turetu but. O cia siaip - albai graziai ciobrelis su nenustatytos tapatybes siloku pas mane apsikabino. Aisku paskui reiks juos truputi apribot, akd viens kito neuzgoztu.
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 06 15, 20:46)
kas realybėj matė šitą medį, tam jis tikrai turėjo palikti įspūdį.

Tai, kad nereikia nei realybes ir is paveiksliuko man be galo grazu wub.gif As gal ir maciau panasu, tik abejoju, ar tai buvo katalpa.Beje ir guoba man labai grazi ta nusvirusiom sakelem iki zemes wub.gif .O cia ,ziurinedama apie katalpas, radau toki vaizdeli, oi kaip man tiktu is vienos puses namo doh.gif Bet neiziuriu gerai , kas cia gali buti.

user posted image
Kazin kodel mano ciobrelis nezydi? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 15 birželio 2008 - 22:45
Tik dabar pamaciau, kad mano ciobrelis pradeda zydet, kai srove parase, visai jau man ku-ku doh.gif tammargume akis pameciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 06 15, 23:42)
.O cia ,ziurinedama apie katalpas, radau toki vaizdeli, oi kaip man tiktu is vienos puses namo doh.gif Bet neiziuriu gerai , kas cia gali buti.

user posted image

bugenvilija. Pas mus kaži ar žiemotų verysad.gif
Atsakyti
Gal galetumete parasyti, ar nuzydejusius pilnaviduriu (skiepytu) alyvu ziedynus reikia palikti ar nupjauti. Aciu 4u.gif
P.S. Kazkur viena ausimi girdejau, kad reikia palikti, bet jie taip neisvaizdziai atrodo...
Atsakyti
QUOTE(roki @ 2008 06 16, 09:20)
Gal galetumete parasyti, ar nuzydejusius pilnaviduriu (skiepytu) alyvu ziedynus reikia palikti ar nupjauti. Aciu 4u.gif
P.S. Kazkur viena ausimi girdejau, kad reikia palikti, bet jie taip neisvaizdziai atrodo...

Aš tai niekada nepjoviau, jie savaime nunyksta, o kitais metais žydi kaip pašėlę biggrin.gif
Sutinku, kad grožio tai neprideda, bet čia tas pats kaip ir tulpės, narcizai...reikia išlaukti, kad kitąmet duotų grožį.
Atsakyti